• _blank

image description Informatsioon

www.1a.ee teavitab: Teavitame rõõmuga, et aastal 2016 oleme saavutanud parima MSI gaming sülearvutite online edasimüüja tiitli Baltikumis! 1A.EE on olnud alates 2015. aasta novembrist MSI sertifikaadiga partner. Ametliku partneri sertifikaat antakse ainult poodidele, kes vastavad kõrgetele nõuetele müües ja pakkudes garantiid MSI toodetele. See on eriti tähtis MSI Gaming seeria toodetele. See tagab kõrgeima kvaliteediga teeninduse ja kliendi vajaduste mõistmise sealhulgas pakkudes parimaid hindasid. Täname oma kliente usalduse eest ning pea meeles - liidrid valivad 1a.ee ja MSI!

www.1a.ee teavitab: Oleme saanud prantsuse kosmeetikafirma L´Oréal Paris ametlikuks edasmüüjaks. L´Oréal Paris on maailma suurim kosmeetikafirma, mis alustas oma tegevust 107 aastat tagasi ning on tuntud oma kuulsa slogani järgi "Sest Sa oled seda väärt”. L´Oréal Paris teeb aktiivselt uurimistöid dermatoloogia, toksikoloogia, koetehnoloogia ja bioravimite valdkonnas ning on suurim nanotehnoloogia patentide omanik USAs. Need uurimistööd viivad uute innovatsioonideni kosmeetika tootmises et tõsta meigitoodete väärtust turul. Saades ametliku online edasimüüja staatuse Baltikumis, võivad 1A kliendid kindlad olla, et saavad ametliku  L´Oréal Paris toote. Sel kuul oleme ametliku online edasimüüja staatuse Baltikumis saanud ka Maybelline New York kosmeetikafirmale ja Ikoo harjadele. Mida rohkem me kasvame, seda põnevamad pakkumised meil Teile on!

www.1a.ee informeerib: Rõõmustav uudis kõigile meie klientidele! Hoolitsedes selle üle, et tellimus jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti oleme avanud uue Baltikumi logistikakeskuse, mis alates Novembri algusest töötab 24 tundi päevas. Ööpäevaringne töö on taganud kiirema tarne nii koju kui toimetuspunktidesse. See tähendab seda, et isegi kiirel jõulueelsel perioodil, mil poodides järjekorrad aina kasvavad, viiakse tellimused lõpuni aegsasti nii Lätis, Leedus kui Eestis. Kas teadsid, et paljusid tooteid on võimalik tellida ja kätte saada samal päeval? Vaata!

www.1a.ee pakub:  Mobiiltelefonide valik on ääretult lai, seeõttu selgitame Teile, mida peaks silmas pidama telefoni valides. Operatsioonisüsteem, ekraani suurus ja tüüp, kaamera pikselite arv ja palju teisi parameetreid seletatuna ühes kohas. Loe edasi!

www.1a.ee pakub: Ideaalne lahendus neile, kes soovivad kuldset keskteed nutitelefoni ja sülearvuti vahel. Tahvelarvutit on lihtne kasutada ja pakub võimalusi kasutada nii suhtlusrakendusi, surfata internetis, kasutada päevaplaneerijaid, lugeda e-raamatuid, teha pilte ja vaadata filme. Millele pöörata tähelepanu tahvelarvutit valides? Loe edasi ja saad teada!

www.1a.ee pakub: Kuidas valida televiisorit? Tänapäeval on mugavalt laiad tootevalikud, mille seast saad alati leida endale sobiva, kuid õige otsuse tegemisel võib Sul abi vaja minna. Vaata 1A televiisori ostujuhti ja saa teada, mis tähendavad ekraani hertsid, mis vahe on ULTRA HD ja FULL HD-l, milline suurus on Sulle sobilik ning palju muid kasulikke asju.

www.1a.ee teavitab: HEAD UUDISED! Tänu püsivale kvaliteedile ja arengule viimase aasta jooksul sai 1A.EE jälle "PARIM E-KOMMERTS PARTNER 2016" (BEST ONLINE RETAILER) auhinna arvutitootmise gigandilt DELL. 1A.EE on uhke sellise tunnustuse üle silmapaistvalt firmalt nagu seda on DELL, see motiveerib püüdlema veelgi enam. 1A edu põhineb kõrgkvaliteetsel teenindusel, professionaalsel meeskonnal ja firma üleüldisel kasvul. Sel aastal oleme edendanud trasporditeenuse kvaliteeti, tagades, et kliendid saaksid oma kauba kätte võimalikult vara ning lisaks saavad juriidilised isikud oma kaupa kätte saada pakipunktidest. Lisaks oleme tunduvalt arendanud edasi oma kodulehte, tutvustades uusi sorteerimisfiltreid, tänu millel on sul võimalik kiiremini ja kergemini leida endale sobiv pakkumine. Muidugi pole see veel kõik ning me jätkame oma arengut, et pakkuda oma klientidele parimat. Aitäh kõigile meie klientidele!