Kõik kategooriad

image description Internetipood 1A.EE saavutas kolmandat aastat järjest Intel® plaatina partneri staatuse!

Internetipood 1A.EE saavutas kolmandat aastat järjest Intel® plaatina partneri staatuse! Meil on hea meel teatada, et Baltimaade juhtiv internetipood 1A.EE pälvis juba kolmandat aastat INTEL® kõige kõrgema tunnustuse - plaatina partneri staatuse, mis kinnitab 1A.EE kvaliteeti ja professionaalsust pikemas perspektiivis. IT gigandi INTEL®i plaatina partneri staatust jagatakse ainult kontrollitud äripartneritele, seega tagab selle tunnustusega pärjatud müügikohtade parima kvaliteedi ja tippklassi teeninduse.

INTEL® on juhtiv protsessorite tootja maailmas, kelle 2015. käive ulatus 55.9 miljardi USA dollarini. Intel toodab protsessoreid tehnoloogia liidritele nagu Apple, Samsung, HP ja Dell.

Läti suurim ja vanim internetipood 1A.LV alustas aastal 2002, laiendades oma tegevust Leedus aastal 2008 - www.1a.lt ning Eestis aastal 2010 – www.1a.ee. 1A grupi kogukäive Baltikumis oli eelmisel aastal ligi 30 M EUR. Ettevõtte peamine väärtus on kliendid, mistõttu firma pidevalt töötab teeninduskvaliteedi, tarneaegade ja lehekülje kasutuslihtsuse edendamise nimel, samal ajal regulaarselt otsides uusi koostööpartnereid, tagades suurima tootevaliku Eestis.Suur tänu kõigile, kes hindavad, usaldavad ja valivad 1A.EE, ilma Teie toetuseta poleks me nii kaugele jõudnud!