image description Sooduspakkumised

  • 1
  • 2

www.1a.ee pakub: Saavuta uusi võitusid MSI GL72 7RD mänguri sülearvutiga! See pole arvuti, see on täielik metslane, kui arvesse võtta võimsust, ekraani eraldusvõimet ja helikvaliteeti. Matt 17.3'' LED Anti-Glare ekraan Full HD eraldusvõimega, Intel Core i7 Kaby Lake protsessor, Steelseries klaviatuur TAUSTAVALGUSEGA, välkkiiew 8 GB operatiivmälu, ülivõimas GeForce® GTX 1050 videokaart, Nahimic Sound 3D helitehnoloogia, 256 GB SSD kõvaketas. Võitja ei vaata kaheldes tagasi. SOODUSHIND - EUR 1099.00 € !

www.1a.ee pakub: Acer Aspire E5 seeria multimeedia sülearvutid oma klassi parimate hindadega! Ideaalselt väljatöötatud disain, muljetavaldav multimeediavõimekus ja suur jõudlus. Valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, Acer sülearvutid on loodud juhtima. Mudelid on varustatud Intel Core i3 (Broadwell/Skylake), i5 või i7 (Kaby Lake) protsessoritega, LED anti-glare (Acer CineCrystal™) ekraaniga, mahuka 500 või 1000 GB (1TB) kõvakettaga ja Acer TrueHarmony™ helisüsteemiga. Parimad mudelid on varustatud ka GeForce GT 940MX videokaardiga. Acer Aspire E5 seeria sülearvutid – SINU NR. 1 VALIK!

www.1a.ee pakub: Suur valik LEGO tooteid soodsate hindadega! Kas Su lapsel on igav? Tahad talle põnevat kingitust teha? Vaata LEGO klotside maailmat – DUPLO, Star Wars, Friends, City, Ninjago, Technic ja paljud teised tuntud LEGO seeriad laias valikus ja soodsate hindadega! Nägid teleris uusi mudeleid? Meil on need olemas! Müügil mudelid lastele vanuses alates 1.5 eluaastat! Ehita, õpi ja naera koos LEGOga!

  • 1
  • 2