• SAMSUNG TOLMUIMEJAD
  SAMSUNG TOLMUIMEJAD Vali endale!
 • MSI GE63
  MSI GE63 Vali!
 • 42H OSTUMARATON
  42H OSTUMARATON Kiirusta!
 • TALVEREHVID
  TALVEREHVID Lai valik!
marathon
marathon
marathon
1A eelised

Enimmüüdud tooted

Vaata kõiki

Uued tooted

Vaata kõiki

Telefonid, tahvelarvutid, Apple

Arvutitehnika, bürootarbed

Kodutehnika

Tv, audio, video, mängukonsoolid

Parfüümid ja kosmeetika

Lastele, imikutele

Sport ja fitness

Ilu ja tervis

Loomatooted

Auto ja mototooted

Majapidamistooted

Populaarsed kaubamärgid

Miks osta just 1A.EE veebipoest? SUUR valik, mugav kodulehekülg, suurepärased hinnad - internetipood 1a.ee!

• 100% turvaline ostlemine – 1a.ee kasutab SSL-sertifikaati, mis tagab andmete krüpteerimise ja autentsuse, kaitstes teavet pahatahtliku pealtkuulamise ja võltsimise eest!

• 100% garantii ja kvaliteetsed tooted – võite olla kindel toote kvaliteedi osas, kui teete ostu 1a.ee-st, lisaks on kõigil toodetel vähemalt 2 aastane ja mõnel isegi eluaegne garantii!

• Kõrgeimal tasemel klientide rahulolu – 1a.ee kliendiuuringu tulemus näitab, et 98.5% meie klientidest on ostetud toote ja teenusega rahul ning kavatsevad teha uue ostu ka tulevikus!

• 1a.ee – Balti riikide e-kaubanduse liider ja suurtootjate juhtivpartner – 1a.ee on suurim ülebaltiline internetipood, millel on enam kui 16-aastane tegutsemiskogemus. Kvaliteetse klienditeeninduse ja järkjärgulise arendamise eest sai ettevõte auhindu sellistelt maailmakuulsatelt tootjatelt nagu Intel, Asus, Microsot, MSI ja DELL. 1a.ee on Apple'i volitatud partner ja suurte kosmeetikatoodete kaubamärkide nagu L’oreal, Maybelline ja Max Factor ametlik online edasimüüja Balti riikides.

RohkemVähem

Oleme rahul ja uhked positiivse tagasiside suhtes, mida kliendid on jätnud meie klienditeeninduse, kiire kauba tarneaja ning ka kiiret rahatagastuse korral olukordades, mil on tellitud toode, mida tegelikult ei läinud vaja. Meie peamine tööpõhimõte on, et rahulolev klient teeb ostu uuesti, nii et 1a.ee eesmärk on võimalikult parim klienditeenindus ja lai tootevalik parima hinnaga!

Internetipood 1a.ee pakub suures valikus tooteid Arvutitehnika, Arvutikomponendid, Bürootarbed, Mobiiltelefonid ja tarvikud, Apple tooted. Aastatepikkune kogemus ja mitusada tuhat klienti annab meile kindluse pakkuda parimaid tooteid, mida meie kliendid soovivad. 

Teiseks suurima 1a.ee tootegruppi moodustavad Televiisorid, Audio ja videotehnika, kus leiab kõik vajaliku koduse meelelahutuse, kodukino ja videosalvestuse jaoks.

Internetipood 1a.ee kutsub tutvuma ja valikuid tegema oma populaarsetest tootekategooriatest  – Suur kodutehnika ning Väike köögitehnika, ning samuti Integreeritav kodutehnika. Meie kliendid teavad, et 1a.ee pakub suures valikus kodutehnikat väga heade hindadega, olete kõik oodatud meie pakkumisi vaatama!

Internetipoest 1a.ee leiab ka palju häid kingiideid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Tutvu ja vali välja sobivad Parfüümid ja kosmeetika, Ilu ja tervise tooted, Mängukonsoolid ja tarvikud, Mänguasjad lastele või Sportimiseks vajalikud tooted, lisaks võimalus soetada Kinkekaart.

Kasulikud tooted kasutamiseks kodus Kodu, aia ja remondi jaoks. Lisaks leiad suure valiku vajalikke auto- ja motokaupu sellest Auto- ja motokaubad tootekategooriast – tarvikud ja lisaseadmed autole ja mootorrattale!

Kui planeerite reisi või puhkust, leiad kõik mida vajate puhkuseks Matka- ja turismitoodete hulgast. Ning kõige kaunimad hetked vajavad salvestamist. Tutvu ulatusliku valikuga kvaliteetsetele Fototehnika- ja optikatoodetele. Elu on ilus, naudi seda ja rõõmust ennast!

Internetipoe 1a.ee info -

Internetipood www.1a.lv on tegev Lätis aastast 2002, kui alustati suurepäraste pakkumiste ning kvaliteetse teenuse osutamisega oma klientidele.

Aastast 2008 alustas internetipood 1a tegevust Leedus - www.1a.lt ning aastal 2010 alustati tegevust Eestis - www.1a.ee.

Üles