Kõik kategooriad

Asus RT-AC86U Wireless AC2900 Dual-band Gigabit Router

(1)
5.0 / 5 tähest
5★
1
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: RT-AC86U Garantii:  36 kuud
24500

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Saadaval hulgilaos

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
02.03.2018
Ligikaudne tarne automaati
02.03.2018
Ligikaudne tarne aeg
02.03.2018

Kauba peamised parameetrid:

 • Ruuteri tüüp: WiFi / LAN / VPN
 • Band mode: Dual Band (2.4 ja 5 GHz)
 • WiFi kiirus: Kuni 2167 Mbps
 • Pordi kiirused: 10/100/1000
 • Base T pesade arv: 5
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse : 25.13
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Ruuteri tüüp

VPN on seadme võime luua tänu oma arvestuslikele võimalustele lokaalne interneti võrk. VPN nõuab suhteliselt suuri arvestuslikke võimalusi ja seepärast on andmete edastamine aeglasem, kui tavalisel sisevõrgul LAN.

WiFi / LAN / VPN
Band mode

SingleBand on standartne juhtmevaba tehnoloogia 2,4GHz, mis on iseloomulik kõigile kaasaegsetele juhtmevabadele seadmetele.

DualBand 2,4GHz ja 5,0GHz on lisakanaliga, mis tagab parema signaali ja stabiilse töö. Selle funktsiooni kasutamiseks peab mõlemal seadmel olema DualBand reziimi tugi.

Dual Band (2.4 ja 5 GHz)
MU-MIMO tugi

MU-MIMO võimaldab samaaegset andmeside eraldamist erinevate kasutajate vahel.

Kasutades seadet samaaegselt MU-MIMO funktsiooniga, võimladab see vahetada andmedid paralleelselt mitme kasutaja vahel, samaaegselt teisi kasutajaid segamata, seeläbi oluliselt tõstes andmeedastuse kiirust.

Jah
JÕUDLUS
WiFi kiirus

Mida kõrgem näitaja, seda suurem kiirus.

Kuni 2167 Mbps
Standardid

Juhtmeta võrgu standartne tehnoloogia. Standart 802,11G võimaldab kiirust 54MB/s, mida on kaasajal juba vähe. Seega on see vananenud.

Standart 802.11N on praegu kõige populaarsem, aga tal erineb kiirus. Seega on mõistlik valida seade, mis tagab kiiruse 300MB/s, ning on kaasajal kõige optimaalsem.

IEEE 802.11a
IEEE 802.11ac
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
JUHTMEVABA ÜHENDUS
3G tugi

See on kaasaegne netiühendus, mis töötab kiirusega umbes 3,1MB/s. Teoreetiline kiirus on 56MB/s.

Jah
4G tugi

4G on neljanda põlvkonna mobiilsidevõrgu standard, võimaldades andmeedastuse kiiruseid kuni 150 Mbit/s allalaadimine ning 50Mbit/s üleslaadimine. Lisaks suuremat stabiilsust võrreldes eelmise generatsiooniga.

Jah
Juhtmevaba pöörduspunkt (Access point)

Juhtmeta ligipääsupunkt kindlustab kaabelvõrgu laienemise võrku, kasutades ühte LAN pesa.

Ilma ruuterita ei saa jagada ühte interneti aadressi mitme arvutiga, seepärast kasutage seadet ainult koos olemasoleva ruuteriga.

Jah
PESADE TÜÜBID JA ARV
Pesade tüübid

LAN ehk interneti kaabli ühendamise koht.

10/100 on standartne kiirus.

10/100/1000 või GigaBit on standart, mille kiirus on kümme korda suurem, mis koos võrgukaardiga GigaBit LAN kindlustavad kiiruslikud eelised andmete edastamisel ka sisevõrgu arvutite vahel.

Selline lahendus on vajalik kontorites, kus sageli kopeeritakse arvutite vahel suuremahulisi faile või kasutatakse ülikiiret interneti ühendust korraga mitmes arvutis.

RJ-45
USB 2.0
USB 3.0
Pordi kiirused 10/100/1000
Base T pesade arv

Pesa on seadme füüsiline ühendus.

5
USB 2.0

USB on enim levinud viis välisseadmete ühendamiseks

USB 3.0 on uusim ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada nii vanemaid USB 2.0 seadmed, kui ka uuemaid, USB 3.0 seadmeid

Jah
USB 3.0

USB 3.0 on uusim ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada nii vanemaid USB 2.0 seadmed, kui ka uuemaid, USB 3.0 seadmeid

Jah
LISAKS
Tulemüür (Firewall)

Tulemüür on varustus või tarkvara, mis kontrollib Internetist või võrgust saabuvat informatsiooni ning, sõltuvalt tulemüüri seadistustest, blokeerib või lubab selle jõudmist arvutini.

Jah
Turvalisus

Tulemüür on seadmed või programmid, mis kontrollivad sissetulevat informatsiooni ja sõltuvalt häälestatusest, kas blokeerivad selle või lasevad läbi.

64-bit WEP
128-bit WEP
WPA2-PSK
WPA-PSK
WPA-Enterprise
WPA2-Enterprise
WPS support
Erimärkused PnP
IGMP v1/v2/v3
DNS Proxy
DHCP
NTP Client
DDNS
Port Trigger
Port Forwarding
DMZ
System Event Log
Asus RT-AC86U Wireless AC2900 Dual-band Gigabit Router
Toote kirjeldus inglise keeles:


Kuidas valida ruuterit?Для дома, офиса или что-то новое и помощнееMidagi uut ja võimsat koju või kontorisse - jälgi meie ostujuhendit, tutvu peamiste näitajatega ja vali endale parim ruuter!

 

-Ruuteri tüüp
Ruuteri tüüp tähistab ruuteri ühendusviise.

 • WiFi tähistab, et ruuteril on olemas sisseehitatud juhtmevaba interneti tehnoloogia. Juhtmega internetisignaal muundub juhtmevabaks ja ruuteriga saab ühendada teisi seadmeid, mis võtavad vastu WiFi signaali.
 • LAN tähistab, et seade saab luua lokaalse võrgu oma juhtmevaba ühenduse abil. Sellist ühendusviisi kasutatakse kontorites selleks, et luua üks ühine võrk.
 • VPN tähistab võimalust luua isikliku võrku koos suurendatud turvalisusega avaliku võrgu raamistikus. Seda kasutatakse ettevõtetes ja töötajad, kes asuvad kaugel kontorist, et jagada töömaterjale turvaliselt.

Ühes seadmes võib esineda mitu mainitud ühendusviisidest ning need võimaldavad ühendada nii juhtmevaba, LAN, kui ka VPN võrkudega. Selletõttu peab LAN või LAN / VPN ruuter ühenduma näiteks teise WiFi-ruuteriga.

 

-Band mode
Band mode - see on juhtmevaba võrgu vahemik, mis on loodud ruuteri poolt. See tähistab seda kui tugev ja lai on WiFi võrgu signaal.

 • Single Band on tavaline juhtmevaba võrgu tehnoloogia, mis on iseloomulik kõikidele tänapäeva juhtmevabadele seadetele. See sobib väiksematesse ruumidesse koos ühe või mitme üheaegse kasutajaga.
 • Dual Band seadetel on suurem kiirus tänu kahekordsele sagedusala vahemikule, mis võimaldab paremat signaali vastuvõttu, stabiilsemat tööd ja mitu kasutajat üheaegselt. Selleks, et kasutada Dual Band, mõlemad seaded, ruuter ja võrgukaat peavad toetama DualBand režiimi.

 

- WiFi andmeedastuskiirus

Andmeedastuskiiruse mõõtühikuks megabit sekundis ja seda tähistatakse Mb/s tähisega. Mida suurem on näitaja (suurem arv) - seda kiirem on andmeedastuskiirus.

 

-Standard
IEEE 802.11 — on rahvusvaheline juhtmevaba võrgu standard, mis määrab töö- või andmeedastuskiirust. Mida suurem on andmeedastuskiirus - seda rohkem andmeid saab seade edastada ja saada.
Hetkel on populaarseimaks standardiks 802.11N, laialdaselt kasutatavat 802.11G kiirusega 54MB/s loetakse juba aegunuks. Soovitatakse valida sellist seadet, mis võimaldab andmeedastuskiirust kuni 300 MB/s, sest sellest piisab ka tulevikus.

 

-3G/4G tugi


 • 3G toega ruuterit saab luua 3G võrgu abil juhtmevaba võrgu. 3G on kaasaaegne ja populaarne standard, mis töötab kiirusega ligikaudu kuni 3,1MB/s, teoreetiline läbimiskiirus on aga 56 MB/s. 
 • 4G on neljanda põlvkonna standard , mis kasutab uudset tehnoloogiat- LTE. Internet 4G võrgus ei ole ainult 3G võrgust mitu korda kiirem (teoreetiline allalaadimiskiirus on kuni 150 Mbit/s, üleslaadimine kuni 50 Mbit/s), aga lisaks ka üsnagi stabiilne ja märgatavalt väiksema reaktsiooniajaga latency'ga (vahemik sellest kui vajutatakse internetilingile kuni selle hetkeni kui algab allalaadimine).

 

-Juhtmevaba pöörduspunkt (Access point)
Juhtmevaba pöörduspunkt annab juurdepääsu juhtmega võrgule, mis võimaldab seadetel ühenduda juhtmevabal moel — see laiendab juhtmevaba võrgu ühendusvahemiku ja suurendab üheaegsete kasutajate arvu. Pöörduspunktil ei ole ühise interneti kasutamise võimalust, selletõttu see võib olla eraldi seade, mida peab ühendama juhtmevaba ruuteriga või siis on see sisseehitatud ruuterisse sisse.

 

- Base T pesade arv


Vali endale vajalik pesade arv! Mida rohkem on Base T pesasid, seda rohkem saab juhtmega seadeid ühendada.

 

-Tulemüür (Firewall)
Tulemüür - see on ruuteri turvasüsteem, mis kontrollib (internetis või teisest võrgust) sissetulevat informatsiooni ja, sõltuvalt tulemüüri seadetest, blokeerib neid või laseb läbi. Enamuses ruuteritest on see juba olemas.


Küsi meilt!
Vali endale sobiv ruuter, räägi meie spetsialistidega ning küsi täpsustavaid küsimusi konkreetsest mudelist vastaval 1a.ee lehel!

5.0 / 5 tähest (1 hindamist)

5★
1
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus RT-AC86U Wireless AC2900 Dual-band Gigabit Router Asus RT-AC86U Wireless AC2900 Dual-band Gigabit Router
Toote kirjeldus inglise keeles:


RT-AC86U 5.0 1 245.00
Esita küsimus

captcha
Üles