Kõik kategooriad

MikroTik RB2011UIAS-RM

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: RB2011UIAS-RM Garantii:  24 kuud
19
Soodus
97.64 €
121.13 €

Saadaval hulgilaos

Lisa korvi Kogus:
KINGITUS:

Tasuta tarne üle kogu Eesti kõikide tarneviisidega kasutades koodi "CELEBRATE"

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Reede (24.11) pärast 12:00
Ligikaudne tarne automaati
Neljapäev (23.11) pärast 15:00
Ligikaudne tarne aeg
Neljapäev (23.11) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

 • Ruuteri tüüp: LAN
 • Band mode: Ei
 • WiFi kiirus: Ei
 • Pordi kiirused: 10/100/10/100/1000
 • Base T pesade arv: 10
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse: 10.02
ÜLDNÄITAJAD
Tootja MikroTik
Ruuteri tüüp

VPN on seadme võime luua tänu oma arvestuslikele võimalustele lokaalne interneti võrk. VPN nõuab suhteliselt suuri arvestuslikke võimalusi ja seepärast on andmete edastamine aeglasem, kui tavalisel sisevõrgul LAN.

LAN
Band mode

SingleBand on standartne juhtmevaba tehnoloogia 2,4GHz, mis on iseloomulik kõigile kaasaegsetele juhtmevabadele seadmetele.

DualBand 2,4GHz ja 5,0GHz on lisakanaliga, mis tagab parema signaali ja stabiilse töö. Selle funktsiooni kasutamiseks peab mõlemal seadmel olema DualBand reziimi tugi.

Ei
MU-MIMO tugi

MU-MIMO võimaldab samaaegset andmeside eraldamist erinevate kasutajate vahel.

Kasutades seadet samaaegselt MU-MIMO funktsiooniga, võimladab see vahetada andmedid paralleelselt mitme kasutaja vahel, samaaegselt teisi kasutajaid segamata, seeläbi oluliselt tõstes andmeedastuse kiirust.

Ei
JÕUDLUS
WiFi kiirus

Mida kõrgem näitaja, seda suurem kiirus.

Ei
Standardid

Juhtmeta võrgu standartne tehnoloogia. Standart 802,11G võimaldab kiirust 54MB/s, mida on kaasajal juba vähe. Seega on see vananenud.

Standart 802.11N on praegu kõige populaarsem, aga tal erineb kiirus. Seega on mõistlik valida seade, mis tagab kiiruse 300MB/s, ning on kaasajal kõige optimaalsem.

Puudub informatsioon
JUHTMEVABA ÜHENDUS
3G tugi

See on kaasaegne netiühendus, mis töötab kiirusega umbes 3,1MB/s. Teoreetiline kiirus on 56MB/s.

Ei
4G tugi

4G on neljanda põlvkonna mobiilsidevõrgu standard, võimaldades andmeedastuse kiiruseid kuni 150 Mbit/s allalaadimine ning 50Mbit/s üleslaadimine. Lisaks suuremat stabiilsust võrreldes eelmise generatsiooniga.

Ei
Juhtmevaba pöörduspunkt (Access point)

Juhtmeta ligipääsupunkt kindlustab kaabelvõrgu laienemise võrku, kasutades ühte LAN pesa.

Ilma ruuterita ei saa jagada ühte interneti aadressi mitme arvutiga, seepärast kasutage seadet ainult koos olemasoleva ruuteriga.

Ei
PESADE TÜÜBID JA ARV
Pesade tüübid

LAN ehk interneti kaabli ühendamise koht.

10/100 on standartne kiirus.

10/100/1000 või GigaBit on standart, mille kiirus on kümme korda suurem, mis koos võrgukaardiga GigaBit LAN kindlustavad kiiruslikud eelised andmete edastamisel ka sisevõrgu arvutite vahel.

Selline lahendus on vajalik kontorites, kus sageli kopeeritakse arvutite vahel suuremahulisi faile või kasutatakse ülikiiret interneti ühendust korraga mitmes arvutis.

LAN
Micro USB
SFP
Pordi kiirused 10/100
10/100/1000
Base T pesade arv

Pesa on seadme füüsiline ühendus.

10
USB 2.0

USB on enim levinud viis välisseadmete ühendamiseks

USB 3.0 on uusim ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada nii vanemaid USB 2.0 seadmed, kui ka uuemaid, USB 3.0 seadmeid

Jah
USB 3.0

USB 3.0 on uusim ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada nii vanemaid USB 2.0 seadmed, kui ka uuemaid, USB 3.0 seadmeid

Ei
LISAKS
Tulemüür (Firewall)

Tulemüür on varustus või tarkvara, mis kontrollib Internetist või võrgust saabuvat informatsiooni ning, sõltuvalt tulemüüri seadistustest, blokeerib või lubab selle jõudmist arvutini.

Jah
Turvalisus

Tulemüür on seadmed või programmid, mis kontrollivad sissetulevat informatsiooni ja sõltuvalt häälestatusest, kas blokeerivad selle või lasevad läbi.

Puudub informatsioon
Erimärkused 5 x 10/100 Mbit / s RJ45
5 x 10/100/1000 Mb / s RJ45
CPU: Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
RAM: 128 MB
Operatsioonisüsteem: MikroTik RouterOS v6, Level 5 litsents

MikroTik RB2011UIAS-RM
Toote kirjeldus inglise keeles:

The RB2011 is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many different cases, with a multitude of options.

The RB2011 is powered by RouterOS, a fully featured routing operating system which has been continuously improved for fifteen years. Dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration and monitoring - just a few of the vast number of features supported by RouterOS.

RouterBOARD 2011UiAS-RM, in comparison with RB2011L series, not only has five Gigabit LAN ports and five Fast Ethernet LAN ports, but also has RJ45 serial port, microUSB port and more RAM (128MB instead of 64MB). Also, it has RouterOS L5 license (instead of L4) and nice touchscreen LCD for configuration. SFP cage is also present (SFP module not included!)

There is PoE output function for port #10 - it can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit. Maximum load on the port is 500mA.

Tested and recommended to use with MikroTik SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-35/53LC20D (not included)

RouterBOARD 2011UiAS-RM comes with 1U rackmount enclosure, LCD panel and power supply.

Kuidas valida ruuterit?Для дома, офиса или что-то новое и помощнееMidagi uut ja võimsat koju või kontorisse - jälgi meie ostujuhendit, tutvu peamiste näitajatega ja vali endale parim ruuter!

 

-Ruuteri tüüp
Ruuteri tüüp tähistab ruuteri ühendusviise.

 • WiFi tähistab, et ruuteril on olemas sisseehitatud juhtmevaba interneti tehnoloogia. Juhtmega internetisignaal muundub juhtmevabaks ja ruuteriga saab ühendada teisi seadmeid, mis võtavad vastu WiFi signaali.
 • LAN tähistab, et seade saab luua lokaalse võrgu oma juhtmevaba ühenduse abil. Sellist ühendusviisi kasutatakse kontorites selleks, et luua üks ühine võrk.
 • VPN tähistab võimalust luua isikliku võrku koos suurendatud turvalisusega avaliku võrgu raamistikus. Seda kasutatakse ettevõtetes ja töötajad, kes asuvad kaugel kontorist, et jagada töömaterjale turvaliselt.

Ühes seadmes võib esineda mitu mainitud ühendusviisidest ning need võimaldavad ühendada nii juhtmevaba, LAN, kui ka VPN võrkudega. Selletõttu peab LAN või LAN / VPN ruuter ühenduma näiteks teise WiFi-ruuteriga.

 

-Band mode
Band mode - see on juhtmevaba võrgu vahemik, mis on loodud ruuteri poolt. See tähistab seda kui tugev ja lai on WiFi võrgu signaal.

 • Single Band on tavaline juhtmevaba võrgu tehnoloogia, mis on iseloomulik kõikidele tänapäeva juhtmevabadele seadetele. See sobib väiksematesse ruumidesse koos ühe või mitme üheaegse kasutajaga.
 • Dual Band seadetel on suurem kiirus tänu kahekordsele sagedusala vahemikule, mis võimaldab paremat signaali vastuvõttu, stabiilsemat tööd ja mitu kasutajat üheaegselt. Selleks, et kasutada Dual Band, mõlemad seaded, ruuter ja võrgukaat peavad toetama DualBand režiimi.

 

- WiFi andmeedastuskiirus

Andmeedastuskiiruse mõõtühikuks megabit sekundis ja seda tähistatakse Mb/s tähisega. Mida suurem on näitaja (suurem arv) - seda kiirem on andmeedastuskiirus.

 

-Standard
IEEE 802.11 — on rahvusvaheline juhtmevaba võrgu standard, mis määrab töö- või andmeedastuskiirust. Mida suurem on andmeedastuskiirus - seda rohkem andmeid saab seade edastada ja saada.
Hetkel on populaarseimaks standardiks 802.11N, laialdaselt kasutatavat 802.11G kiirusega 54MB/s loetakse juba aegunuks. Soovitatakse valida sellist seadet, mis võimaldab andmeedastuskiirust kuni 300 MB/s, sest sellest piisab ka tulevikus.

 

-3G/4G tugi


 • 3G toega ruuterit saab luua 3G võrgu abil juhtmevaba võrgu. 3G on kaasaaegne ja populaarne standard, mis töötab kiirusega ligikaudu kuni 3,1MB/s, teoreetiline läbimiskiirus on aga 56 MB/s. 
 • 4G on neljanda põlvkonna standard , mis kasutab uudset tehnoloogiat- LTE. Internet 4G võrgus ei ole ainult 3G võrgust mitu korda kiirem (teoreetiline allalaadimiskiirus on kuni 150 Mbit/s, üleslaadimine kuni 50 Mbit/s), aga lisaks ka üsnagi stabiilne ja märgatavalt väiksema reaktsiooniajaga latency'ga (vahemik sellest kui vajutatakse internetilingile kuni selle hetkeni kui algab allalaadimine).

 

-Juhtmevaba pöörduspunkt (Access point)
Juhtmevaba pöörduspunkt annab juurdepääsu juhtmega võrgule, mis võimaldab seadetel ühenduda juhtmevabal moel — see laiendab juhtmevaba võrgu ühendusvahemiku ja suurendab üheaegsete kasutajate arvu. Pöörduspunktil ei ole ühise interneti kasutamise võimalust, selletõttu see võib olla eraldi seade, mida peab ühendama juhtmevaba ruuteriga või siis on see sisseehitatud ruuterisse sisse.

 

- Base T pesade arv


Vali endale vajalik pesade arv! Mida rohkem on Base T pesasid, seda rohkem saab juhtmega seadeid ühendada.

 

-Tulemüür (Firewall)
Tulemüür - see on ruuteri turvasüsteem, mis kontrollib (internetis või teisest võrgust) sissetulevat informatsiooni ja, sõltuvalt tulemüüri seadetest, blokeerib neid või laseb läbi. Enamuses ruuteritest on see juba olemas.


Küsi meilt!
Vali endale sobiv ruuter, räägi meie spetsialistidega ning küsi täpsustavaid küsimusi konkreetsest mudelist vastaval 1a.ee lehel!

MIKROTIK MikroTik RB2011UIAS-RM

MikroTik RB2011UIAS-RM
Toote kirjeldus inglise keeles:

The RB2011 is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many different cases, with a multitude of options.

The RB2011 is powered by RouterOS, a fully featured routing operating system which has been continuously improved for fifteen years. Dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration and monitoring - just a few of the vast number of features supported by RouterOS.

RouterBOARD 2011UiAS-RM, in comparison with RB2011L series, not only has five Gigabit LAN ports and five Fast Ethernet LAN ports, but also has RJ45 serial port, microUSB port and more RAM (128MB instead of 64MB). Also, it has RouterOS L5 license (instead of L4) and nice touchscreen LCD for configuration. SFP cage is also present (SFP module not included!)

There is PoE output function for port #10 - it can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit. Maximum load on the port is 500mA.

Tested and recommended to use with MikroTik SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-35/53LC20D (not included)

RouterBOARD 2011UiAS-RM comes with 1U rackmount enclosure, LCD panel and power supply.

RB2011UIAS-RM 97.64
Esita küsimus

captcha
Üles