Kõik kategooriad
67300

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

! Hulgilaos viimased 2 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
29.10.2019
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
29.10.2019

Toote peamised parameetrid:

  • Form factor: Tower
  • Protsessor: Intel® Xeon® E-2124 (8MB Cache, 3.3GHz)
  • Protsessori seeria: Intel Xeon
  • Protsessori põlvkond: Coffee Lake (Intel)
  • Operatiivmälu: 8 GB
  • Mälusiin: DDR4
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Kuine makse : 27.91

Põhjalikud andmed

ÜLDANDMED
Tootja Hp
Form factor

See on peamine emaplaadi mõõtmise määr, mis määrab, millist tüüpi süsteemile emaplaat sobib. See määrab samuti selle, millised pesad (sisend/väljund) on kättesaadavad konkreetsel emaplaadil ja nende asetus.

Tower
Built-in Devices

See parameeter määrab, millised seadmed on serverisse ehitatud. Näiteks, tagumise raami ventilaatori vooluallikas.

Puudub informatsioon
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Puudub informatsioon
Operatsioonisüsteem

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Puudub
Toiteplokk (W) 350
Mõõtmed 175 x 368.3 x 475 mm
Kaal (kg) 10.1
PROTSESSOR
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid. Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Xeon® E-2124 (8MB Cache, 3.3GHz)
Protsessori seeria Intel Xeon
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessori pesa

See parameeter määrab, millist protsessorit saab emaplaadil kasutada. Protsessorit võib paigaldada temale sobivasse pessa. Enne protsessori ostmist veenduge, et emaplaadil on pesa just selle protsessori jaoks.

LGA 1151
Maksimaalne protsessorite arv 1
OPERATIIVMÄLU
Operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4
Mälu sagedus (МHz)

Mida suurem on väärtus, seda kiirem on mälu töö ning andmeedastus.

Puudub informatsioon
Maksimaalne operatiivmälu (GB) Puudub informatsioon
Mälupesade arv

Mälupesade arv määrab ära kui palju erinevaid operatiivmälu plki saab arvutisse lisada.

Puudub informatsioon
KÕVAKETAS
Storage Controller

Andmete hoidmise süsteemi kontroller põhiserveris, mis vastutab laia spektri otsingusüsteemi erisuste eest. Ta töötab sisemistel või välimistel kõvaketastel, aga samuti perifeersetel seadmetel saavutamaks arvuti tootlikkust või suurendamaks andmete kindlust. Mida rohkem kontrollereid seadmes, seda rohkem on funktsioone, mida nad võivad täita.

1 HPE Smart Array S100i
Kõvaketas

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

Нету
Kõvaketta tüüp LFF
Maksimaalne kõvaketaste arv 4
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

DVD+/-RW
Videokaart

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

Ei
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

Puudub informatsioon
USB 2.0

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga. Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid. USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

6
USB 3.0

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga. Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid. USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

Puudub
VGA (D-Sub)

See on klassikaline (analoog) ühendus monitoriga.

Jah
DisplayPort

DisplayPort võimaldab kõrge resolutsiooniga monitori ühendamist

Ei
RJ-45 2
COM Puudub informatsioon
LAIENDUSPESAD
PCIe pesa Puudub informatsioon
PCI pesa

Täiendavate kaartide lisamise pesa emaplaadil. Võimalik paigaldada erinevaid funktsioone täitvaid kaarte (heli-, võrgu-, kommunikatsioonikaardid jne)

Ei
LISAINFO
Erimärkused HPE InfoSight
Toetab M.2 NVMe SSD

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:


Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
HP HP ProLiant ML30 Gen10 E-2124 P06781-425 Toote kirjeldus inglise keeles:


P06781-425 673.00
Esita küsimus

captcha
Üles