Kõik kategooriad

Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 3m

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: 54024 Garantii:  24 kuud
670
Eeldatav tarne REEDEL
Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Reede (02.03) pärast 12:00
Ligikaudne tarne automaati
Reede (02.03) pärast 15:00
Ligikaudne tarne aeg
Reede (02.03) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Optiline (fiber-optical)
  • Juhtme 1. pistik: LC/UPC
  • Juhtme 2. pistik: LC/UPC
  • Kaabli pikkus (m): 3
Rohkem antud tootest
Tootja Qoltec
Tüüp Optiline (fiber-optical)
Juhtme 1. pistik LC/UPC
Juhtme 2. pistik LC/UPC
Kaabli pikkus (m) 3
Värv Oranž
Erimärkused Kaabli diameeter - 3.0 mm
Varda läbimõõt - 50 mikronit
Valisvooderduse läbimõõt - 125 mikronit
Andmeside meetod - Duplex
Kaabli tüüp - 50/125

Sind võiksid huvitada:

Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 3m 54024 6.70
Esita küsimus

captcha
Üles