Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

Tootja Qoltec
Tüüp Optiline (fiber-optical)
Juhtme 1. pistik LC/UPC
Juhtme 2. pistik LC/UPC
Kaabli pikkus (m) 3
Värv Oranž
Erimärkused Kaabli diameeter - 3.0 mm
Varda läbimõõt - 50 mikronit
Valisvooderduse läbimõõt - 125 mikronit
Andmeside meetod - Duplex
Kaabli tüüp - 50/125

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 3m 54024 5 0
Esita küsimus

captcha
Üles