Kõik kategooriad
2046

! Hulgilaos viimased 2 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
19.12.2018
PICKUP Ligikaudne tarne automaati

 

Reede (14.12) pärast 15:00
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
Reede (14.12) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Optilised adapterid
  • Juhtme 1. pistik: LC/UPC
  • Juhtme 2. pistik: ST/UPC
Rohkem antud tootest
KINGITUS:

Tasuta tarne Omniva pakiautomaatidesse (tooted alates 2 EUR ja kuni 9 kg) promokoodiga "OMNIVA"

Põhjalikud andmed

Tootja Qoltec
Tüüp Optilised adapterid
Juhtme 1. pistik LC/UPC
Juhtme 2. pistik ST/UPC
Kaabli pikkus (m) Puudub informatsioon
Erimärkused Puudub informatsioon

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Optic Hybrid Adapter LC/UPC to ST/UPC Multimode 54150 20.46
Esita küsimus

captcha
Üles