Kõik kategooriad

MSI DS502 GAMING Headset Black

(16)
4.3 / 5 tähest
5★
7
4★
7
3★
2
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: DS502GAMINGHEADSET Garantii:  24 kuud
6405
105.00
Eeldatav tarne KOLMAPÄEVAL
Lisa korvi Kogus:
KINGITUS:

TASUTA tarne kõikidesse pakipunktidesse (ühele tootele alates 30 EUR, kuni 7 kg) sooduskoodiga "TOP100". Pakkumine kestab kuni 26.02!

AINULT TÄNA TASUTA tarne (ühele tootele alates 10 EUR ja kuni 7 kg) üle kogu Eesti kõigi tarneviisidega kasutades koodi "FREE"

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Kolmapäev (28.02) pärast 12:00
Ligikaudne tarne automaati
Kolmapäev (28.02) pärast 15:00
Ligikaudne tarne aeg
Kolmapäev (28.02) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Arvutimängude jaoks/Kõrvapealsed klapid
  • Kandmisviis: Katavad kõrvad osaliselt
  • Mikrofon: Jah
  • Juhtimispaneel juhtmel: Heliregulaator/Mikrofon sisse/välja
  • Ühendus: USB
Rohkem antud tootest
ÜLDNÄITAJAD
Tootja MSI
Tüüp Kõrvapealsed klapid
Arvutimängude jaoks
Kandmisviis

Ülesandest sõltuvalt - tööks, igapäevaseks kasutamiseks, muusika naudimiseks või spordimiseks - erineb nende ehitus ja helikvaliteed.

Kõrvaklapid (kaarekujulise peahaarega) - Olemas mudelid kõrvapadjadega kõrvade peal või täiesti neid kattuvad.Kõrvaklapid kõrvapadjadega kõrvadel on väiksemad ja kompaktsemad, aga terve kõrva kattuvadega kõrvapadjadega - eriti mugavad. Neid kasutavad need inimsed, kelle töö või harrastus nõuab pikkaajalist klappide kandmist.

Standartsed nööpkõrvaklapid ilma võruta on kompaktsed, mugavad ja sobilikud igapäevaseks kasutamiseks.

In-Ear või kõrvasisesed klapid - väiksed ja kompaktsed, parima helikvaliteediga ja heliisolatsiooniga. Komplekti kuuluvad erineva suurusega kõrvapadjad.

Kõrvaklapid ümberkõrva haagiga - Sõltuvalt mudelist sobivad sportimiseks, igapäevaseks kasutamiseks ja tööks. Klappide tootjad muretsesid mitte ainult mugavast disainist, vaid ka higikindlatest materjalidest.

Katavad kõrvad osaliselt
Värv Puudub informatsioon
MIKROFON JA JUHTIMINE
Mikrofon

Mikrofoni abil on kasutajal võimalus suhelda skype'is, google talk`s ja mujal.

Jah
Mikrofoni tüüp

Kõrvaklappidel on erinevat tüüpi mikrofone. Peamine vahe on mikrofoni asukoht. On kõrvaklappe sisse ehitatud mikrofoniga, juhtme peal asuva mikrofoniga või eraldiseisva mikrofoniga. Mõnel mudelil saab mikrofone eemaldada ja asendada.

Sisseehitatud
Juhtimispaneel juhtmel

Mõnel kõrvaklapi mudelil on sisse ehitatud juhtimispaneel. See on eriti kasulik mobiiltelefoni kasutamisel ja muusika kuulamisel. Mõned juhtpaneeli funktsioonid on helitugevuse reguleerimine, kõne vastu võtmine, mikrofoni sisse- ja välja lülitamine, laulu vahetamine. Selle ülesehitus ja asukoht varieerub mudelitega seoses sellega, et mõnedel juhtmevabadel kõrvaklappidel on mikrofon ja nupud erinevates kohtades.

Heliregulaator
Mikrofon sisse/välja
ÜHENDUSE TÜÜP
Ühendus

Ühenduvus on viis, kuidas kõrvaklapid saavad kontakti telefoni, arvuti või muu seadmega, millega nad ühendatud on. Üldiselt valivad inimesed klappe vastavalt sellele, kas neil on vaja juthmega või juhtmevabasid kõrvaklappe, sealt edasi otsides oma seadmega tehniliselt sobivaid mudeleid.

USB
Juhtme tüüp

On olemas 4 tüüpi juhtmeid kõrvaklapidele:

Tavaline - kõige tavalisemat tüüpi juhe, mis on kaetud kummiga.

Kootud - juhet kaitsevad niidid. See tõstab juhtme vastupidavust ja vähendab sassi minemist.

Lame - täielikult lame juhe kummist katega, mis vähendab selle sassi minemist, kuid juhe ei ole nii vastupidav, kui kootud juhe.

Spiraal - sellist tüüpi juhtmed on üldjuhul DJ kõrvaklapide mudelitel. Tänu spiraalikujulisele vormile, juhe on mõnevõrra pikem, kui näeb välja ja vajadusel venib pikemaks.

Tavaline
Juhtme pikkus (m) 2
HELI NÄITAJAD
Tundlikkus

Tundlikkust mõõdetakse detsibellides (dB). Tundlikkus jaguneb väga kõrgeteks ja väga madalateks toonideks. Mida rohkem on detsibelle, seda parem on kõrvaklappide tundlikkus.

105 dB
Takistus

Mida rohkem oome, seda parem heli.

32 Ohm
Sagedus

Inimene kuuleb helisid 20 Hz kuni 17 kHz (paremal juhul isegi 16 Hz kuni 20 kHz). Mida suurem on sagedus, seda kõrgema heliga on tegemist. Seepärast, mida enam kõlarite sagedus ühtib inimese kuulmissagedusega, seda parem.

20 - 20000 Hz
LISAKS
Välise müra summutamine

On olemas khte mürasummutamist -

Passiivne - müra summutamine sõltub täielikult kõrvaklapide ehitusest ja materjalist. Passiivne müra summutamine saab tavaliselt likvideerida osa kõrgsageduslikust mürast;

Aktiivne - Välise müra summutamiseks kasutatakse klapidesse sisseehitatud mikrofoni (tavaliselt töötab patareiga), millesse neeldub suur osa välisest mürast (nii madal- kui ka kõrgsageduslik)

Passiivne
Erimärkused Pehmed kõrvapadjad
Reguleeritav peavõru
Kõlari diameeter: 40 mm
Ergonoomiline disain
7.1 Surround Sound
Helitehnoloogia Xear™ Living
MSI DS502 GAMING Headset
Toote kirjeldus inglise keeles:

High Quality Speakers

- DS502 built with two large 40mm drivers for quality audio
- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Ergonomic Design

Lightweight and self-adjusting headband

DS502 GAMNING Headset is comfortable on your head and ears for extended gaming sessions. Its fully adjustable headband and closed ear cups with plush padding ensure a perfect fit every time

Noise Reduction

Improved Noise Reduction

- DS502 built with two large 40mm drivers for quality audio
- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Vibration System

Strong vibration system

- Strong vibration system provides optimal gaming and audio experience

Ergonomic Design

Omnidirectional Microphone

- Adjustable omnidirectional microphone leave no room for miscommunication
– crystal clearaudio reproduction with balanced natural sounding tones, and little background noise pickup

Remote Control

Remote Controller

- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Noise Reduction

7.1 Surround Sound

- Featuring Xear™ Living technology , MSI DS502 brings your game to lifePowerful Cmedia Technology and DS502 software
- Change or fine-tuned via DS502 Headset Software to find your best sound field

Xear™ Living technology gives the digital speaker playback quality a new standard. By virtually shifting the speakers into right places, managing the frequency signal to optima level, each speaker using this technology reaches to the highest sound quality level

 

Cmedia Xear Technology

7.1 Virtual Speaker Shifter

-Expanding/upmixing audio to 7.1
-channel surround sound
-Virtualizing 7.1 surround sound over any set of speakers
-Shiftable virtual speaker positioning allows you to adjust the best sound field easily without moving physical speakers and wires

Environment Reverb

-There are 27 global environment effects including bathroom, concert hall, under water, music pub, etc. environment effects can be used to create realistic listening experiences that imitate different environments. Environment Size can be customized to Small, Medium and Large

10-Band Equalizer

-10-band software equalizer with 12 preset modes is provided. The full audio band is divided into 10 different frequency bands. Equalizer typically will adjust the energy levels of the audio data in one or more different frequency bands in order to change the characteristics of the audio data

Surround Max

- Upmix stereo music contents to Max. speaker settings (max.7.1CH) or convert to surround sound contexts for HP or Speaker surround virtualization technology above. This function creates immersive surround sound fields even with stereo audio sources

Xear™ SingFx

- Pitch Shifting:Pitch Shifting can help users to change their natural “key” to match the song’s
- Vocal Fading:Vocal Fading can fade out the lead vocal voice inside the song that is great for karaoke related applications
- Singing Echo:Singing Echo can generate natural echo effects on your singing voice just like a karaoke machine
- Magic Voice:Magic Voice is a great feature for disguising your voice (using monster/cartoon/male/female effects) for VOIP and online gaming applications
Kuidas valida kõrvaklappe?Jälgi meie teatmiku, et saada teada kõrvaklappide karakterisikust ja valida sobivaid enda jaoks!
 

- Kõrvaklappide tüüp
Kõrvaklapid jagunevad 4 tüüpiks - võruga (kaarekujulise peahaarega), standartsed nööpkõrvaklapid ilma võruta, kõrvasisesed (In-Ear) ja kõrvaklapid ümberkõrva haagiga.
 

- Ülesanne
Ülesandest sõltuvalt - tööks, igapäevaseks kasutamiseks, muusika naudimiseks või spordimiseks - erineb nende ehitus ja helikvaliteed.


Kõrvaklapid (kaarekujulise peahaarega)
Olemas mudelid kõrvapadjadega kõrvade peal või täiesti neid kattuvad.Kõrvaklapid kõrvapadjadega kõrvadel on väiksemad ja kompaktsemad, aga terve kõrva kattuvadega kõrvapadjadega - eriti mugavad. Neid kasutavad need inimsed, kelle töö või harrastus nõuab pikkaajalist klappide kandmist.Standartsed nööpkõrvaklapid ilma võruta 
on kompaktsed, mugavad ja sobilikud igapäevaseks kasutamiseks. In-Ear või kõrvasisesed klapid 
- väiksed ja kompaktsed, parima helikvaliteediga ja heliisolatsiooniga. Komplekti kuuluvad erineva suurusega kõrvapadjad. Kõrvaklapid ümberkõrva haagiga


Sõltuvalt mudelist sobivad sportimiseks, igapäevaseks kasutamiseks ja tööks. Klappide tootjad muretsesid mitte ainult mugavast disainist, vaid ka higikindlatest materjalidest.

 

- Mikrofon

Lisatud või sisseehitatud mikrofon muudab telefoni, Skype või Google Talk kasutamist mugavamaks ja lubab rääkida teiste mängijatega arvutimängudes.
 

- Mikrofoni tüüp
Kõrvaklappide mudelites on olemas erinevad mikrofonide tüüpid. Põhiline erinevus - mikrofoni asukoht ja ühendus klappidega. Olemas klapid mikrofonidega, mis on sisseehitatud klappide korpuse sisse, paigutatud klappide juhtme pealvõi asetatud välismikrofonidena. Kindlates mudelites on võimalik mikrofoni lahti võta ja vahetada. 
 

- Juhtimispult juhe peal

Osa kõrvaklappide mudelitel on olemas sisseehitatud juhtimispult juhe peal. Ta on eriti mugav telefoni kasutamisel ja muusika kuulamisel. Juhtimispuldil on paar funktsiooni - helitugevuse reguleerimine, telefonikõne vastuvõtmine, mikrofoni sisse- ja väljalülitamine, muusika ümberlülitamine. Mudelitel võivad need võimalused erineda, aga juhtmevabadel kõrvaklappidel juhtimispult võib olla väliskorpusel või klappide servadel.
 

- Ühendus
Ühendus on viis, kuidas on kõrvklappid arvutiga, telefoniga või muu seadmega ühendatud. Tavaliselt inimesed valivad juhtmega ja juhtmevaba viiside vahel, mis oleks ühilduv soovitud helisedmega.
 

- Juhtmega ühendus
Audiojuhe 3.5  mm liidesega ja muu suurusega tihti kasutame koos telefonidega ja kaasakandavatega muusikamängijatega. USB ühendamiseks on vajalik teine seade USB portiga, aga RCA juhe kasutamine lubab ühendada klappe televiisoriga või muude audioseamdetega.
 

- Juhtmevabad kõrvaklapid - Bluetooth, NFC ja Wireless ühendus
  • Bluetooth kasutamiseks on vajalik seade, mis suudab Bluetooth signaali vastu võtma. Tavaliselt kõrvaklappidel sellise ühendusviisiga on üsna pikk tööaeg ja lai signaali vastuvõtmise raadius, need laadivad läbi USB-juhtme ja võivad ühendada mitu seadmetega samaaegselt. 
  • Kõrvaklappidele NFC'ga või väikse signaali vastuvõtmise raadiusega on vajalik seade, mis töötaks NFC'ga. See on kiire ja lihtne kõrvaklappide ühendusviis, aga tal on väiksem tööraadius, seepärast andmete edastamine toimub põhimõtteliselt Bluetooth'iga paaris.
  • Wireless kõrvaklappide ühendamisekson vaja panda WiFi vastuvõtja  arvuti USB pesa sisse. Nendel on lai tööraadius, hea helikvaliteed ja paljud tootjad panevad komplekti ka dok-laadijat mugavaks klappide hoidmiseks ja laadmiseks.
 

- Juhe tüüp 
Olemas 4 juhe tüüpi - standartne, lame, põimitud и spiraal. Nende põhine erinevus - juhtmete vastupidavus ja sassi ajamine .
Standartne või tavaline juhe tüüp on tavaliselt kummist kattega ja ilma erilist sassi ajamisest kaitsmist. Lame juhe vähendab sassi ajamist ja nagu tavaline juhe on kummiga kaetud. Põimitud juhe on niitidega ümber põimitud, et suurendada vastupidavust ja vähendada sassi ajamist. Spiraal tüüpiga juhe on vastupidav, elastne ja selle pikkus kohaneb kasutaja nõuetega.


- Juhe pikkus
On olemas kõrvaklappide juhtmed ja ühendatavad juhtmelõikud väga erineva pikkusega. Hea kvaliteedi mudelitega kaasas on juhtmed erineva pikkusega ja tüüpiga, näiteks standartne ja spiraalne.
 

- Välismüra vähendus funktsioon

Enamus kõrvaklappide mudelites pole sisseehitatud välismüra vähendus funktsioon ja ikkagi nende helikvaliteed on heal tasemel, aga kui Sinu jaoks helikvaliteed on väga oluline, siis pööra enda tähelepanu kõrvaklappide poole koos passiivse või aktiivse välismüra vähendus funktsiooniga.
Kõrvaklappides aktiivse välismüra vähendamisega on sisseheitatud mikrofon, mis summutab nii kõrge kui ka madala sageduse müra, aga passiivne välismüra vähendamine sõltub klappide konstruktsioonist ja tavaliselt summutab osa mürat kõrge sagesusega..
 
 
- Võrdle ja küsi!
Kõrvaklappe valides kasuta 1a.ee võimalust võrrelda erinevate tootjate mudeleid erinevate parameetride järgi ja ära unusta, et on võimalus küsida nõu meie spetsialistide käest 1a.ee online klienditoe kaudu!

4.3 / 5 tähest (16 hindamist)

5★
7
4★
7
3★
2
2★
0
1★
0

Christopher - 17.02.2018

Kinnitatud ost

hea bass liiga suur hind

марк - 21.12.2017

Kinnitatud ost

Отличный звук и качественный микрофон.

MSI MSI DS502 GAMING Headset Black MSI DS502 GAMING Headset
Toote kirjeldus inglise keeles:

High Quality Speakers

- DS502 built with two large 40mm drivers for quality audio
- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Ergonomic Design

Lightweight and self-adjusting headband

DS502 GAMNING Headset is comfortable on your head and ears for extended gaming sessions. Its fully adjustable headband and closed ear cups with plush padding ensure a perfect fit every time

Noise Reduction

Improved Noise Reduction

- DS502 built with two large 40mm drivers for quality audio
- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Vibration System

Strong vibration system

- Strong vibration system provides optimal gaming and audio experience

Ergonomic Design

Omnidirectional Microphone

- Adjustable omnidirectional microphone leave no room for miscommunication
– crystal clearaudio reproduction with balanced natural sounding tones, and little background noise pickup

Remote Control

Remote Controller

- High quality speakers provide high, medium, and low frequency in details

Noise Reduction

7.1 Surround Sound

- Featuring Xear™ Living technology , MSI DS502 brings your game to lifePowerful Cmedia Technology and DS502 software
- Change or fine-tuned via DS502 Headset Software to find your best sound field

Xear™ Living technology gives the digital speaker playback quality a new standard. By virtually shifting the speakers into right places, managing the frequency signal to optima level, each speaker using this technology reaches to the highest sound quality level

 

Cmedia Xear Technology

7.1 Virtual Speaker Shifter

-Expanding/upmixing audio to 7.1
-channel surround sound
-Virtualizing 7.1 surround sound over any set of speakers
-Shiftable virtual speaker positioning allows you to adjust the best sound field easily without moving physical speakers and wires

Environment Reverb

-There are 27 global environment effects including bathroom, concert hall, under water, music pub, etc. environment effects can be used to create realistic listening experiences that imitate different environments. Environment Size can be customized to Small, Medium and Large

10-Band Equalizer

-10-band software equalizer with 12 preset modes is provided. The full audio band is divided into 10 different frequency bands. Equalizer typically will adjust the energy levels of the audio data in one or more different frequency bands in order to change the characteristics of the audio data

Surround Max

- Upmix stereo music contents to Max. speaker settings (max.7.1CH) or convert to surround sound contexts for HP or Speaker surround virtualization technology above. This function creates immersive surround sound fields even with stereo audio sources

Xear™ SingFx

- Pitch Shifting:Pitch Shifting can help users to change their natural “key” to match the song’s
- Vocal Fading:Vocal Fading can fade out the lead vocal voice inside the song that is great for karaoke related applications
- Singing Echo:Singing Echo can generate natural echo effects on your singing voice just like a karaoke machine
- Magic Voice:Magic Voice is a great feature for disguising your voice (using monster/cartoon/male/female effects) for VOIP and online gaming applications
DS502GAMINGHEADSET 4.3 16 64.05
Esita küsimus

captcha
Üles