Kõik kategooriad

BenQ SU922

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: 9H.JDS77.15E Garantii:  24 kuud
196300

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

! Hulgilaos viimased 5 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
26.02.2018
Ligikaudne tarne automaati
26.02.2018
Ligikaudne tarne aeg
26.02.2018

Kauba peamised parameetrid:

 • Tüüp: Kontorisse
 • Tehnoloogia: DLP
 • Kaal: 4.9 kg
 • Resolutsioon: 1920 x 1200 (WUXGA)
 • Valgustugevus (lm): 5000
 • Võrk: Ja
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse : 201.36
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Benq
Tüüp

Kontori projektorid sobivad täitma erinevaid ülesandeid, kodukino projektorid sobivad video ja filmide esitamiseks, lähiprojektsioon projektorid sobivad kasutuseks lühikeselt vahemaalt, kompaktsed projektorid on mugavad ning kerged

Kontorisse
Tehnoloogia

DLP projektorid on kõrge kontrasti võimega. LCD projektorid pakuvad heledat, küllastunud värve.

DLP
Müratase 36 dB (Normal) / 33 dB (Economic mode)
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

411 x 267 x 118 mm
Kaal 4.9 kg
EKRAAN
Ekraani suurus 60" ~ 240"
Resolutsioon

Resolutsioon e. eraldusvõime - mida parem on pildi resolutsioon (märgitud horisontaalselt ja vertikaalselt), seda üksikasjalikum, detailirohkem ja selgem on pilt.

1920 x 1200 (WUXGA)
Kontrast

Suhe tumedaima ja heledaima punkti vahel pildil. Mida suurem on kontrast, seda paremini eristuvad tumedad ja heledad osad pildil.

3000 : 1
Valgustugevus (lm)

Ühikud esitatakse luumenites. Mida kõrgem on väärtus, seda heledamat pilti projektor kuvab.

5000
Pildi suhe (Native)

Määrab projekteeritud kujutise suhte (horisontaalne / vertikaalne).

16 : 10
OPTIKA JA LAMP
Optika F = 2.45 ~ 3.07 / f = 15.78 ~ 25.12‎ mm
Projektori lamp 370 W
AUDIO JA VIDEO
Videosignaali sobivus NTSC
PAL
SECAM
Sisseehitatud kõlar 10 W
FÜÜSILINE ÜHENDUS JA KONTROLL
Sisendid Audio x 2
D-Sub x 1
HDMI x 2
IR Receiver x 2
RCA x 1
RJ-45 x 1
RS-232 x 1
S-Video x 1
USB x 1
Väljundid Audio
D-Sub
Võrk

Funktsioon võimaldab sama võrku ühendada mitu projektorit.

Ja
Juhtimissisendid RS-232
JUHTMEVABA ÜHENDUS
Juhtmevaba internet (WiFi)

Võimaldab projektor ühendada juhtmevaba võrguga (WiFi).

Ei
LISAKS
Erimärkused Lambi tööaeg tundides: 2000 (tavarežiim), 2500 (ökorežiim)
BenQ SU922
Toote kirjeldus inglise keeles:

Breathtaking Clarity and Brightness in Business Projection
Combining precise picture quality, stunning brightness, absolute reliability and flexible operation for professional users and installers. Sleekly styled in a streamlined brushed-metallic design, the SU922's jet-engine inspired central lens pumps out intense high brightness for lights-on presentations in large, well-lit conference rooms.

KEY FEATURES

 • High resolution WUXGA 1920 x 1200
 • High brightness 5,000ANSI Lumens
 • Big Zoom 1.6X
 • Easy installation and control
 • Vertical Lens Shift

Kuidas valida projektorit?


Projektoride populaarsus on kasvanud, ja kui Sina oled kavatsenud osta endale selle, aga ei tea mis parameetritetele tähelepanu pöörata, siis loe see juhend läbi!


-Projektoride tüüpid

Projektorid jagunevad neljaks tüüpiks: kontorisse, kompaktsed, kodukino jaoks ja lähedase projektsiooni jaoks. Projektorid kontorite jaoks on kõige populaarsemad, need on mõeldud mitmekülgseks kasutamiseks - presentatsioonide, pildide ja video projektseerimiseks kontorites, ülikoolides jne. Kompaktsed projektorid - kerged ja väikesed, mugavad transportimiseks. Kodukino projektorid on mõeldud video projektseerimiseks kõrgel tasemel, ja projektorid lähedase projektseerimiseks on mõeldud projektseerimiseks lähidistantsilt.


-Tehnoloogia

Olemas nelja liiki projektore: DLP, 3LCD, D-ILA ja XGA. Kõige populaarsemad - DLP ja 3LCD. DLP projektorid (Digital Light Processing ehk digitaalne valguse töötlemine) pakkuvad kõrget pildi kontrasti ja loomulike värve. LCD (Liquid Crystal Display ehk vedelkristall) projektorid tagavad aga kirja ja küllastanud pildi.Ekraan
-Ekraani suurus
Projektorite eelduseks on see, et projektsiooni suurust on võimalik muuta. Aga see intervall erineb projektori mudelist - mõnedel 30-300 tolli, mõnedel 30-90 jne. Veendu, et valitud projektor suudab teha vajaliku projektsiooni suurust.


-Pildi resolutsioon
Olemas projektorid resolutsiooniga SVGA (800 x 600), XGA (1024 x 768), WXGA (1280 x 800) ja Full HD (1920 x 1080). Numbrid suludes näitavad, kui palju piksle, ehk punkte, saab projektor projetseerida ühe tolli kohta horisontaalselt ja vertikaalselt. Mida rohkem punkte, seda detailsem ja kvaliteetsem on pilt.


-Kontrastsus
Kontrastsus — see on pildi kõike erksama ja kõige tumedama puntki suhe. Mida suurem on see suhe, seda detailsem ja suurema vahega on kõige tumedamad ja kõige heledamad alad. Seda vahet saab näha näiteks filmi vaatamisel, mille tegevus toimub pimeduses - projektorid kõrge kontrastsusega saavad näidata rohkem detaile. Projektoride kontrastsus varieerub alates 2000:1 kuni 70 000:1.


- Eredus
Ereduse ühikuks on ANSI luumenid. Mida suurem on see arv, seda eredam on projektori pilt. Mida heledam ja avaram on ruum, seda eredam on vajalik projektor. Populaarsemaks ereduse taseks on 3000 Alm, aga see võib muutuda alates 500 kuni 5000 luumenini.


-Ekraani formaat
Kõige populaarsemaks ekraani formaadiks on 4 : 3, 16 : 9 ja 16 : 10. Need numbrid näitavad poolte suhet (horisontaal : vertikaal). Presentatsioonide, seminaaride ja loengute jaoks tavaliselt kasutatakse formaadi 4 : 3, aga filmide vaatamiseks kõige paremaks formaadiks on 16 : 9 ja 16 : 10.


-Videosignaalid
On olemas erinevad videosignaalid (EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM). Enne ostu veenduge, et valitud projektor toetab sama videosignaali, mida pakkub arvuti või muu projektoriga ühendamiseks seade.


-Sisseehitatud kõlar
Enamus projektoridel on olemas sisseehitatud kõlar, mis läheb tarvis, kui soovid projetseerida videot koos heliga. Kõlari võimsus varieerub alates 1 kuni 20 W.Ühendused
-Füüsiline ühendus
Projektoridel on erinevad sisendid (Audio, Video, Usb, Mic jne) ja väljundid (Audio, D-Sub). Vaata üle, kas suudad ühendada vajaliku seadet projektoriga.

-Juhtmevaba internet
Mõnedel projektoridel on saadaval ka WiFi, ehk juhtmevaba ühendus internetiga, mille abil on võimalik ühendada projektor enda nutitelefoniga näiteks.


Võrdle ja küsi!
Arvutihiirt valides kasuta 1a.ee võimalust võrrelda erinevate tootjate mudeleid erinevate parameetride järgi ja ära unusta, et on võimalus küsida nõu meie spetsialistide käest 1a.ee online klienditoe kaudu!

BENQ BenQ SU922 BenQ SU922
Toote kirjeldus inglise keeles:

Breathtaking Clarity and Brightness in Business Projection
Combining precise picture quality, stunning brightness, absolute reliability and flexible operation for professional users and installers. Sleekly styled in a streamlined brushed-metallic design, the SU922's jet-engine inspired central lens pumps out intense high brightness for lights-on presentations in large, well-lit conference rooms.

KEY FEATURES

 • High resolution WUXGA 1920 x 1200
 • High brightness 5,000ANSI Lumens
 • Big Zoom 1.6X
 • Easy installation and control
 • Vertical Lens Shift
9H.JDS77.15E 1963.00
Esita küsimus

captcha
Üles