Kõik kategooriad
208800
3099.00

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

! Hulgilaos viimased 1 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
25.01.2019
PICKUP Ligikaudne tarne automaati

 

23.01.2019
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
23.01.2019

Kauba peamised parameetrid:

  • Kaal (kg): 4.4
  • Ekraan: 17.3''
  • Resolutsioon: 1920 x 1080
  • Operatsioonisüsteem: Windows 10
  • Protsessor: Intel Core i7
  • Operatiivmälu: 16 GB
Rohkem antud tootest
KINGITUS:

Tasuta tarne Omniva pakiautomaatidesse (tooted alates 15 EUR ja kuni 9 kg) promokoodiga "OMNIVA"

Liisingu kalkulaator:

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Kuine makse : 86.58

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Seeria Asus ROG
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Hall
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

428 x 333 x 51 mm
Kaal (kg) 4.4
EKRAAN
Ekraani suurus 17.3''
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Jah
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Puudub informatsioon
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i7
Protsessori põlvkond Skylake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i7-6700HQ Processor (6 MB Cache, 2.6 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

6 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

16 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

64 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2133 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

4
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

1000 GB (1 TB)
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

5400 pm.
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

128 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce GTX 980M
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

4 GB GDDR5
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Puudub informatsioon
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Puudub informatsioon
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Puudub informatsioon
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 a/b/g/n/ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (4.0)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

4 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

Line-Out
Mini DisplayPort
RJ-45
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

DVD+/-RW
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid (High Quality)
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja (Gigabit Ethernet)
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah (HD)
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Jah
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Puudub informatsioon
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Puudub informatsioon
Korpuse materjal Plastmass
Alumiinium
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 8-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 5 tundi
Turvalisus Turvaluku pesa (lukk müüakse eraldi)
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

3D Vapor Cooling jahutussüsteem
XSplit Gamecaster
NumPad klaviatuur
Sonic Suite 2 audiotehnoloogia
Toetab NVIDIA® G-SYNC™

Toote kirjeldus

Asus G752VY
Toote kirjeldus inglise keeles:


World domination. Evolved.
The all-new Republic of Gamers (ROG) G752 is here to show you the next evolution of mobile gaming, featuring a revolutionary design finished in a new Armor Titanium and Plasma Copper color scheme. Also packed within under its armor is a 6th-generation Intel® Core™ i7 processor, newly designed dust-release thermal fan and a backlit anti-ghosting gaming keyboard with 30-key rollover to ensure high performance and smooth gameplay control in every battle.
 
Intel® Skylake processor with NVDIA GeForce GTX graphics
ROG G752 gives you unbeatable performance thanks to a 6th-generation Intel® Skylake Core™ i7  processor and the latest NVIDIA GeForce GTX 980M graphics card —  enjoy games at their highest settings, or play and broadcast live stream.

The best Windows ever for gaming
Gaming just got even better with Windows 10.  Not only do your existing games work great, but now you can play and connect with gamers across Xbox One and Windows 10 devices.  Stream your Xbox One games to any Windows 10 PD in your home.  Play new games optimized specifically for Windows 10.  And easily record and share your most epic gaming moments with built-in Game DVR.  From the best casual games to a new generation of PC gaming, Windows 10 is built for the games you love.
*Games and media content sold separately.  Streaming functionality available in supported games;stream to one device at a time;streaming with multiplayer from Xbox One requires homenetwork connection and Xbox Live Gold membership (sold separately).  Game DVR requires Xbox Live Gold membership.

ROG-exclusive – Mobile 3D Vapor Chamber
Temperature uniformity vapor chamber is commonly used with high-performance, high voltage graphics cards to increase cooling efficiency.

The ROG-exclusive Mobile 3D Vapor Chamber, together with the copper heat pipe, create an effective and efficient cooling system that helps boost GPU performance by up to 6 percent for smooth and stable gaming.  

Efficient dust-release thermal tunnel
The unique thermal design of ROG G752 helps prevent internal dust build-up. This exclusive design directs dust into the anti-dust tunnel to keep them away from internal components. This prolongs component lifespan and enhances overall stability of the laptop.

Dedicated cooling modules for the CPU and GPU
ROG G752 has dedicated cooling modules for the CPU and GPU to effectively cool each component. Hot exhaust is efficiently managed and expelled through the rear vents to direct heat away from you for more comfortable gaming sessions.

World’s first backlit anti-ghosting keyboard with 30-key rollover
Anti-ghosting keys ensure your commands are instantaneously and correctly interpreted – even if you hit up to 30 keys simultaneously. And with more macro keys at your disposal, everything you need is at your fingertips.ROG G752 has ergonomically-designed keys with 2.5mm of key travel. This gives you responsive keystrokes when typing and entering commands – making it easy for you to dominate the battlefield.

Upgradable to 64GB DDR4 RAM
ROG G752 features four DDR4 slots, allowing you to upgrade to 64GB DDR4 RAM for 20% more performance with 30% more power efficiency.

The latest NVMe SSD for blazing-fast speeds
ROG G752 utilizes the latest NVM Express (NVMe) SSD technology to give you blazing-fast data read and write speeds. Compared to Advanced Host Controller Interface (AHCI), NVMe not only maximizes sequential read and write speeds, but also minimizes random reading and writing latency. The result – faster system processes, and of course, faster gameplay.

ROG Gaming Center
The new ROG Gaming Center improves your gaming experience. This integrated control center gives you access to all the functions you need – find system information, set up hotkeys for faster in-game commands, adjust audio settings, or record gameplay from a single dashboard.

XSplit Gamecaster
ROG G752 comes with a lifetime XSplit Gamecaster account for you to record or stream games. All it takes it one keystroke for you to get into it and stream your gaming session to the world!

Sonic Suite 2
ASUS developed Sonic Studio and Sonic Radar for the ROG G752. Sonic Studio and Sonic Radar give you immersive gaming audio. Sonic Studio provides high quality gaming audio, as well as improved streaming and audio recording for perfect voice pickup and noise reduction. Sonic Radar helps you detect opponents through an on-screen overlay that shows the relative position of gunshots, footsteps and other in-game sound effects.

Intel® Thunderbolt 3
Onboard Intel® Thunderbolt™ technology gives you single-cable data and signal transmission rates of up to 20Gbits/s – twice the bandwidth of USB 3.1. ROG G752 gives you both Intel Thunderbolt and USB 3.1 Type-C for increased compatibility with your various devices.

Superior gaming visuals with NVIDIA® G-SYNC™
ROG G752 features NVIDIA® G-SYNC™ display technology which synchronizes the display’s refresh rate with the NVIDIA® GTX™ GPU for ultra-smooth visuals. G-SYNC helps avoid lag, minimizes frame-rate stutter, and eliminates visual tearing. It delivers the smoothest and fastest gaming graphics — all without affecting system performance!

Ülevaade

3.8 / 5 tähest (2 hindamist)

5★
0
4★
2
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus G752VY 90NB09V1-M02760 Asus G752VY
Toote kirjeldus inglise keeles:


World domination. Evolved.
The all-new Republic of Gamers (ROG) G752 is here to show you the next evolution of mobile gaming, featuring a revolutionary design finished in a new Armor Titanium and Plasma Copper color scheme. Also packed within under its armor is a 6th-generation Intel® Core™ i7 processor, newly designed dust-release thermal fan and a backlit anti-ghosting gaming keyboard with 30-key rollover to ensure high performance and smooth gameplay control in every battle.
 
Intel® Skylake processor with NVDIA GeForce GTX graphics
ROG G752 gives you unbeatable performance thanks to a 6th-generation Intel® Skylake Core™ i7  processor and the latest NVIDIA GeForce GTX 980M graphics card —  enjoy games at their highest settings, or play and broadcast live stream.

The best Windows ever for gaming
Gaming just got even better with Windows 10.  Not only do your existing games work great, but now you can play and connect with gamers across Xbox One and Windows 10 devices.  Stream your Xbox One games to any Windows 10 PD in your home.  Play new games optimized specifically for Windows 10.  And easily record and share your most epic gaming moments with built-in Game DVR.  From the best casual games to a new generation of PC gaming, Windows 10 is built for the games you love.
*Games and media content sold separately.  Streaming functionality available in supported games;stream to one device at a time;streaming with multiplayer from Xbox One requires homenetwork connection and Xbox Live Gold membership (sold separately).  Game DVR requires Xbox Live Gold membership.

ROG-exclusive – Mobile 3D Vapor Chamber
Temperature uniformity vapor chamber is commonly used with high-performance, high voltage graphics cards to increase cooling efficiency.

The ROG-exclusive Mobile 3D Vapor Chamber, together with the copper heat pipe, create an effective and efficient cooling system that helps boost GPU performance by up to 6 percent for smooth and stable gaming.  

Efficient dust-release thermal tunnel
The unique thermal design of ROG G752 helps prevent internal dust build-up. This exclusive design directs dust into the anti-dust tunnel to keep them away from internal components. This prolongs component lifespan and enhances overall stability of the laptop.

Dedicated cooling modules for the CPU and GPU
ROG G752 has dedicated cooling modules for the CPU and GPU to effectively cool each component. Hot exhaust is efficiently managed and expelled through the rear vents to direct heat away from you for more comfortable gaming sessions.

World’s first backlit anti-ghosting keyboard with 30-key rollover
Anti-ghosting keys ensure your commands are instantaneously and correctly interpreted – even if you hit up to 30 keys simultaneously. And with more macro keys at your disposal, everything you need is at your fingertips.ROG G752 has ergonomically-designed keys with 2.5mm of key travel. This gives you responsive keystrokes when typing and entering commands – making it easy for you to dominate the battlefield.

Upgradable to 64GB DDR4 RAM
ROG G752 features four DDR4 slots, allowing you to upgrade to 64GB DDR4 RAM for 20% more performance with 30% more power efficiency.

The latest NVMe SSD for blazing-fast speeds
ROG G752 utilizes the latest NVM Express (NVMe) SSD technology to give you blazing-fast data read and write speeds. Compared to Advanced Host Controller Interface (AHCI), NVMe not only maximizes sequential read and write speeds, but also minimizes random reading and writing latency. The result – faster system processes, and of course, faster gameplay.

ROG Gaming Center
The new ROG Gaming Center improves your gaming experience. This integrated control center gives you access to all the functions you need – find system information, set up hotkeys for faster in-game commands, adjust audio settings, or record gameplay from a single dashboard.

XSplit Gamecaster
ROG G752 comes with a lifetime XSplit Gamecaster account for you to record or stream games. All it takes it one keystroke for you to get into it and stream your gaming session to the world!

Sonic Suite 2
ASUS developed Sonic Studio and Sonic Radar for the ROG G752. Sonic Studio and Sonic Radar give you immersive gaming audio. Sonic Studio provides high quality gaming audio, as well as improved streaming and audio recording for perfect voice pickup and noise reduction. Sonic Radar helps you detect opponents through an on-screen overlay that shows the relative position of gunshots, footsteps and other in-game sound effects.

Intel® Thunderbolt 3
Onboard Intel® Thunderbolt™ technology gives you single-cable data and signal transmission rates of up to 20Gbits/s – twice the bandwidth of USB 3.1. ROG G752 gives you both Intel Thunderbolt and USB 3.1 Type-C for increased compatibility with your various devices.

Superior gaming visuals with NVIDIA® G-SYNC™
ROG G752 features NVIDIA® G-SYNC™ display technology which synchronizes the display’s refresh rate with the NVIDIA® GTX™ GPU for ultra-smooth visuals. G-SYNC helps avoid lag, minimizes frame-rate stutter, and eliminates visual tearing. It delivers the smoothest and fastest gaming graphics — all without affecting system performance!
90NB09V1-M02760 3.8 2 5 0.5 2088.00
Esita küsimus

captcha
Üles