Kõik kategooriad

Asus ROG GX700VO 90NB09F1-M00560

(14)
4.5 / 5 tähest
5★
7
4★
7
3★
0
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: 90NB09F1-M00560 Garantii:  36 kuud
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Seeria Asus ROG
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Hõbedane
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

429 x 309 x 35 mm
Kaal (kg) 3.6
EKRAAN
Ekraani suurus 17.3''
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Ei
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i7
Protsessori põlvkond Skylake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i7-6820HK Processor (8 MB Cache, 2.7 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

8 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

32 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

64 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2133 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

4
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

Ei
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

Pole
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

512 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce GTX 980M
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

8 GB GDDR5
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 a/b/g/n/ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (4.0)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

3 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

AC Power In
Combo audio jack
Mini DisplayPort
RJ-45
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid (High Quality)
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja (Gigabit Ethernet)
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Ja (HD)
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Jah
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
Korpuse materjal Plastmass
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 4-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 5 tundi
Turvalisus Turvaluku pesa (lukk müüakse eraldi)
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

NumPad klaviatuur
Vesijahutus
Tehnoloogia NVIDIA® G-SYNC™
Audio - Sonic Studio II
Asus ROG GX700VO
Toote kirjeldus inglise keeles:
Unrivaled Cooling. Extreme Performance.
ROG GX700 is the world's first liquid-cooled gaming laptop. It is designed to give you a gaming laptop with the overclocking potential to go toe-to-toe with extreme gaming desktops. GX700 features Windows 10 Home, an overclockable Intel® Mobile K-SKU processor, NVIDIA® GeForce® GTX™ 980 graphics, and DDR4 RAM to give you desktop-like power at home, and ultra-performance on-the-go.
World's 1st Liquid-Cooled Gaming Laptop – Enjoy the Best of Both Worlds
ROG GX700 is the world's first gaming laptop with a detachable liquid-cooling module for extreme overclocking. With the liquid-cooling dock attached, you can overclock GX700 to gaming desktop-like levels of performance. On its own, it packs quite a punch, and easily outperforms other gaming laptops on the market. It even fits snugly in your backpack, so you can dominate LAN parties too.

ROG-Exclusive Hydro Overclocking System
The ROG-exclusive Hydro Overclocking System gives ROG GX700 superior overclocking performance so you can dominate the battlefield. The cooling module pumps coolant into the GX700, where it is circulated around heat-generating components. The coolant then heads back to the cooling module, where two radiators help to dissipate heat. An ROG-patented connection between the cooling module and GX700 ensures that the coolant flows smoothly between the two without leaking*.
The Hydro Overclocking System helps GX700 cope with the heat generated by the overclocked GeForce GTX980 GPU. You can fully unleash the monstrous potential of GX700 for 20% more performance and exceptional stability. On its own, GX700's dual thermal design can still release the heat generated by the GPU, so you still have beast-mode levels of performance!
*Disclaimer: Residual coolant maybe be found on the connector tips after disconnecting the ROG Hydro Overclocking System from GX700

Specially-Formulated High Performance Coolant
The specially-formulated coolant provides corrosion protection for all internal components and materials, including aluminum, iron, steel, and copper alloys. The very low depletion rate of the organic-acid inhibitor removes the need for supplementary cavitation erosion protection additives, and reduces the maintenance downtime normally required for regular inhibitor tests and additive top-ups to maintain inhibitor concentration. The Hydro Overclocking System helps decrease CPU and GPU temperatures by 31% and 33% respectively.

Overclocking to Extremes
The Hydro Overclocking System lets you overclock ROG GX700 to new heights. The 3D Mark 11 test scores for ROG GX700's NVDIA GeForce GTX 980 graphics card jumps 43% from 14000 to 20000! The overclockable Intel® Mobile K-SKU processor can receive a performance increase of up to 48%, with a BClock boost of around 10%, pushing clock frequencies from 100MHz to 110MHz. In addition, the DDR4 RAM can be boosted by up to 31% from 2133MHz to 2800MHz to give GX700 incredible desktop-grade gaming performance.

Real 4K UHD Gaming Worlds
ROG GX700 is the first 17-inch gaming laptop that immerses you in real 4K UHD gaming environments. The Hydro Overclocking System gives GX700 better all-round stability and performance so you can enjoy the latest games the way they're meant to be played — in 4K UHD.
*Disclaimer: This offer may vary by different period, countries, models and specs. Please check with your supplier for exact offers. This offer may not be available in all markets.

4K UHD Gaming laptop with G-SYNC™
GX700 features a 4K UHD panel and NVIDIA® G-SYNC™ technology to immerse you in smooth, free-flowing 4K gaming worlds. G-SYNC™ synchronizes the display's refresh rate to the GPU to give you visuals with no lag, tearing or stuttering, and it does this all without affecting system performance!

Anti-ghosting keyboard with 30-key rollover
GX700 features anti-ghosting with 30-key rollover technology so up to 30 keystrokes can be instantaneously and correctly logged, even when you hit several of them at once. Each key is ergonomically-designed to ensure solid and responsive keystrokes when typing or entering commands – making it easy for you to dominate the battlefield. And with a new Record key and more macro keys at your disposal, everything you need is at your fingertips.

Powerful gaming laptop with up to 64GB DDR4 RAM
ROG GX700 has four DDR4 slots to support up to 64GB DDR4 RAM. 2133MHz DDR4 RAM gives you up to 20% more performance and 30% more energy efficiency over 1600MHz DDR3 RAM. When paired with the Hydro Overclocking System, and overclocked, GX700 gets a boost of up to 2800MHz.

Faster Data Access with NVMe PCIe and Default RAID 0
GX700 features RAID and the latest NVM Express™ (NVMe) and PCI Express® technologies for superfast data access speeds so in-game visuals are smoothly rendered instantly. Blisteringly-fast data speeds, together with the exceptional cooling performance brought about by the Hydro Overclocking System, let you fully exploit GX700's full gaming potential.

ESS Sabre Headphone DAC and Amplifier
ROG GX700 features an ESS Sabre headphone DAC and amplifier to give you a sample rate that is eight times greater than CD-quality audio. The ESS Sabre headphone DAC improves sound quality; giving you a high dynamic range (DNR) and less noise for rich 384Hz/32bit sound output. In-game audio sounds richer, with greater detail and less distortion, even when you're using a headset.
In addition, the ESS amplifier adds bass and enhances audio for even clearer, detailed sound.

Sound detail boost integrated headphone amplifier
Besides ESS Sabre headphone DAC, GX700 is also with ESS amplifier, which allows to create better bass sound output, and enhances the sound quality to be more clear and detailed.

Gaming Center for Overclocking
The ROG Gaming Center features Turbo Gear for amazing overclocking. It gives you four different overclocking mode – Standard, Optimized, Extreme, and Manual. Extreme mode lets you overclock GX700 with just one click for hassle-free access to extreme performance for 4K UHD gaming. You also have the option to overclock manually, so you can unlock your own personal achievements!

XSplit Gamecaster
ROG GX700 gives you lifetime access to XSplit Gamecaster. This allows you to easily stream or record gameplay via a convenient, in-game overlay. All you need is a single keystroke to make in-game annotations to highlight what's happening onscreen. You can also interact with friends and fans by broadcasting on Twitch.

Sonic Studio II & Sonic Radar II
ASUS Sonic Studio and Sonic Radar give ROG GX700 truly immersive gaming audio.
Sonic Studio provides high quality gaming audio, as well as improved streaming and audio recording for perfect voice pickup and noise reduction.
Sonic Radar helps you detect opponents through an on-screen overlay that shows the relative position of gunshots, footsteps and other in-game sound effects.

Intel®Thunderbolt 3 with USB Type-C
Onboard Intel® Thunderbolt™ technology gives you single-cable data and signal transmission rates of up to 40Gbits/s – four times the bandwidth of USB 3.1. ROG GX700 gives you both Intel® Thunderbolt and USB 3.1 Type-C for increased compatibility with your various devices
Disclaimer: Actual specification may vary according to sku.
KUIDAS VALIDA SÜLEARVUTIT?


Miks valida lauaarvuti asemel sülearvuti? Sülearvutit on mugav kaasas kanda, see tarbib vähem elektrit, seda saab kasutada kõikjal ilma pistikupesata - need on peamised põhjused, miks valida sülearvutit tööks, koju, kooli, igapäevaseks kasutamiseks ja meelelahutuseks. Vaata olulisi näitajaid allpool!- Säästuarvuti (Kuni 300 EUR)

Säästuarvuti või odav sülearvuti on ideaalne lahendus neile, kes soovivad teha lihtsaid igapäevaseid tegevusi, mis ei nõua kalli arvuti võimsust. Samuti tuleb arvestada, et disaini poolest säästuarvutid ei ole sageli nii ilusad, kui kallimad mudelid ning nad on paksemad ja / või raskemad.


Mida otsida valides head ja odavat sülearvutit?- Koju, kooli ja igapäevaseks kasutamiseks

Nagu juba nimigi ütleb - need sülearvutid tulevad kasuks igapäevaselt kogu perele. Kuigi nad ei ole kõige võimsamad mudelid, mida saab osta, nad on ideaalsed veebis surfamiseks, kodutööde tegemiseks, fotode ja videote vaatamiseks, samuti saab nendega mängida ka lihtsamaid mänge! Kindlasti tuleb arvestada keskmise suurusega ekraaniga, mis võimaldab teil mugavalt liikuda ühest ruumist teisse.


Millega tuleks arvestada?- Äriklassi

Äriklassi sülearvutid - töövalmis jõumehed! Nende peamiseks erinevuseks on lisafunktsioonid, nagu näiteks sõrmejäljelugeja ja näotuvastus, nad on väga vastupidavad (korpus on metallist või süsinikkiust), löögikindlad koos integreeritud löögianduriga, niiskuskindla klaviatuuriga ja pikema aku tööajaga ning ka selliste lisadega, nagu 3G ja 4G tugi.


Mida otsida valides äriklassi sülearvutit?- Multimeedia- / mänguarvutid


Kui soovite kasutada sülearvutit multimeediajaamana - arvutimängud, Blu-Ray filmid, muusika või videotöötlus - siis multimeedia sülearvuti on mõeldud just Teile. Need sülearvutid ei ole väga "kaasaskantavad", nii et Teil kindlasti tasub vaadata mudeleid koos kõrgkvaliteetse 15-17-18 tollise ekraaniga ja millel oleks palju lisasid.


Millele tuleks pöörata tähelepanu valides multimeedia sülearvutit?
  • Võimas neljatuumaline protsessor (Intel core i5 või i7)
  • 8GB - 16GB operatiivmälu
  • Solid state (SSD) ketas kiireks laadimiseks koos kõvakettaga andmete hoidmiseks
  • Ülivõimas videokaart (Kõrgklassi GTX või Radeon seeria)
  • Kõrgkvaliteetne heli
  • Kõrge resolutsiooniga ekraan (soovitavalt minimaalselt Full HD 1920x1080)

- Mobiilne ja kerge

Arvutid, mis sobivad sulle, kui oled pidevalt liikvel - nad on väga õhukesed ja kerged. Need on maailma õhemad arvutid ülivõimsate näitajatega.


Mida tasub jälgida valides kerget ja mobiilset sülearvutit?
  • Väga pikk aku tööaeg: 7-10 tundi
  • Solid state (SSD) ketas
  • Kerge ja õhuke disain (tavalisel 21 mm või õhem ja kaaluga kuni 1,5 kg)

- Sülearvuti, mis asendaks personaalarvutit
Need on arvutid, mis erinevad kõige rohkem traditsioonilistest sülearvutitest ja siin tuleb kindlasti pöörata tähelepanu võimsuse näitajatele - nad peaksid olema võimelised täitma nii lihtsat tööd, kui ka keerulisemaid arvuti ülesandeid. Samuti tasuks valida vähemalt 17 tollist ekraani - mugav nii filmide vaatamiseks, pildi- ja videotöötluseks kui ka kontoritarkvara kasutamiseks.


Mida tasub jälgida valides sülearvutit, mis asendaks personaalarvutit?

Korduma kippuvad küsimused (KKK)
Milliseid pesasid ja lisasid on mul tarvis?
Vähemalt paar USB pesa. Enamikel uutest sülearvutitest on vähemalt kaks USB 3.0 pesa, mis on kiiremad kui USB 2.0, kasuta neid seadmetega, mis toetavad USB 3.0. SD-kaardi pesa lihtsaks failide ülekandmiseks ja HDMI väljund.

Milliseid pesasid ja lisasid mul ei lähe tarvis?
Vanema põlvkonna VGA (D-SUB) videoväljund, enamikel sülearvutitel võib siiamaani leida seda pesa - kui Te ei plaani ühendada mõnda vanemat monitori, võite seda vabalt vältida. DisplayPort video või Thunderbolt (veel üks ülikiire andmeedastuspesa) on vajalik ainult siis, kui teil on juba mingi seade, mis kasutab seda pesa. Bluetooth on kasulik, kuid ainult siis, kui Teil juba on mõni seade, mis kasutab seda (hiir, kõlarid, kõrvaklapid, või Te kavatsete kasutada seda tulevikus; vastasel juhul võite selle vahele jätta).

Kas mul on tarvis CD/DVD seadet?
Pigem ei, enamikel kergetest ja õhukestest sülearvutitest ei ole optilist seadet. Kui Teil just ei ole rohkelt filmi- või muusikaplaate, siis Teil tõenäolielt ei lähe seda väga tihti vaja.

Kas ma vajan välist/eraldiseisvat videokaarti?
Kui Te ei kavatse mängida tõsiseid ja nõudlikke arvutimänge, võite valida ka sisseehitatud videokaardi. Viimased Intel videokaardi versioonid on piisavalt võimsad, et nendega saab mängida vanemaid mänge ja ka uusi mänge madalatel seadetel.

Osta praegu või oodata järgmist uuendust, protsessorit, operatsioonisüsteemi jne.?
Küsimus, millest mõtleb praktiliselt iga ostja ja see kehtib kindlasti ükskõik millise tehnoloogia puhul. Iga uus seade või tehnoloogia muutub iga päevaga vanemaks ja selle uus versioon "ei ole sugugi kaugel". Kohe, kui Te lepite selle faktiga ära, soovitud toote soetamine ja selle võimaluste kasutamine muutub palju meeldivamaks.

4.5 / 5 tähest (14 hindamist)

5★
7
4★
7
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus ROG GX700VO 90NB09F1-M00560 Asus ROG GX700VO
Toote kirjeldus inglise keeles:
Unrivaled Cooling. Extreme Performance.
ROG GX700 is the world's first liquid-cooled gaming laptop. It is designed to give you a gaming laptop with the overclocking potential to go toe-to-toe with extreme gaming desktops. GX700 features Windows 10 Home, an overclockable Intel® Mobile K-SKU processor, NVIDIA® GeForce® GTX™ 980 graphics, and DDR4 RAM to give you desktop-like power at home, and ultra-performance on-the-go.
World's 1st Liquid-Cooled Gaming Laptop – Enjoy the Best of Both Worlds
ROG GX700 is the world's first gaming laptop with a detachable liquid-cooling module for extreme overclocking. With the liquid-cooling dock attached, you can overclock GX700 to gaming desktop-like levels of performance. On its own, it packs quite a punch, and easily outperforms other gaming laptops on the market. It even fits snugly in your backpack, so you can dominate LAN parties too.

ROG-Exclusive Hydro Overclocking System
The ROG-exclusive Hydro Overclocking System gives ROG GX700 superior overclocking performance so you can dominate the battlefield. The cooling module pumps coolant into the GX700, where it is circulated around heat-generating components. The coolant then heads back to the cooling module, where two radiators help to dissipate heat. An ROG-patented connection between the cooling module and GX700 ensures that the coolant flows smoothly between the two without leaking*.
The Hydro Overclocking System helps GX700 cope with the heat generated by the overclocked GeForce GTX980 GPU. You can fully unleash the monstrous potential of GX700 for 20% more performance and exceptional stability. On its own, GX700's dual thermal design can still release the heat generated by the GPU, so you still have beast-mode levels of performance!
*Disclaimer: Residual coolant maybe be found on the connector tips after disconnecting the ROG Hydro Overclocking System from GX700

Specially-Formulated High Performance Coolant
The specially-formulated coolant provides corrosion protection for all internal components and materials, including aluminum, iron, steel, and copper alloys. The very low depletion rate of the organic-acid inhibitor removes the need for supplementary cavitation erosion protection additives, and reduces the maintenance downtime normally required for regular inhibitor tests and additive top-ups to maintain inhibitor concentration. The Hydro Overclocking System helps decrease CPU and GPU temperatures by 31% and 33% respectively.

Overclocking to Extremes
The Hydro Overclocking System lets you overclock ROG GX700 to new heights. The 3D Mark 11 test scores for ROG GX700's NVDIA GeForce GTX 980 graphics card jumps 43% from 14000 to 20000! The overclockable Intel® Mobile K-SKU processor can receive a performance increase of up to 48%, with a BClock boost of around 10%, pushing clock frequencies from 100MHz to 110MHz. In addition, the DDR4 RAM can be boosted by up to 31% from 2133MHz to 2800MHz to give GX700 incredible desktop-grade gaming performance.

Real 4K UHD Gaming Worlds
ROG GX700 is the first 17-inch gaming laptop that immerses you in real 4K UHD gaming environments. The Hydro Overclocking System gives GX700 better all-round stability and performance so you can enjoy the latest games the way they're meant to be played — in 4K UHD.
*Disclaimer: This offer may vary by different period, countries, models and specs. Please check with your supplier for exact offers. This offer may not be available in all markets.

4K UHD Gaming laptop with G-SYNC™
GX700 features a 4K UHD panel and NVIDIA® G-SYNC™ technology to immerse you in smooth, free-flowing 4K gaming worlds. G-SYNC™ synchronizes the display's refresh rate to the GPU to give you visuals with no lag, tearing or stuttering, and it does this all without affecting system performance!

Anti-ghosting keyboard with 30-key rollover
GX700 features anti-ghosting with 30-key rollover technology so up to 30 keystrokes can be instantaneously and correctly logged, even when you hit several of them at once. Each key is ergonomically-designed to ensure solid and responsive keystrokes when typing or entering commands – making it easy for you to dominate the battlefield. And with a new Record key and more macro keys at your disposal, everything you need is at your fingertips.

Powerful gaming laptop with up to 64GB DDR4 RAM
ROG GX700 has four DDR4 slots to support up to 64GB DDR4 RAM. 2133MHz DDR4 RAM gives you up to 20% more performance and 30% more energy efficiency over 1600MHz DDR3 RAM. When paired with the Hydro Overclocking System, and overclocked, GX700 gets a boost of up to 2800MHz.

Faster Data Access with NVMe PCIe and Default RAID 0
GX700 features RAID and the latest NVM Express™ (NVMe) and PCI Express® technologies for superfast data access speeds so in-game visuals are smoothly rendered instantly. Blisteringly-fast data speeds, together with the exceptional cooling performance brought about by the Hydro Overclocking System, let you fully exploit GX700's full gaming potential.

ESS Sabre Headphone DAC and Amplifier
ROG GX700 features an ESS Sabre headphone DAC and amplifier to give you a sample rate that is eight times greater than CD-quality audio. The ESS Sabre headphone DAC improves sound quality; giving you a high dynamic range (DNR) and less noise for rich 384Hz/32bit sound output. In-game audio sounds richer, with greater detail and less distortion, even when you're using a headset.
In addition, the ESS amplifier adds bass and enhances audio for even clearer, detailed sound.

Sound detail boost integrated headphone amplifier
Besides ESS Sabre headphone DAC, GX700 is also with ESS amplifier, which allows to create better bass sound output, and enhances the sound quality to be more clear and detailed.

Gaming Center for Overclocking
The ROG Gaming Center features Turbo Gear for amazing overclocking. It gives you four different overclocking mode – Standard, Optimized, Extreme, and Manual. Extreme mode lets you overclock GX700 with just one click for hassle-free access to extreme performance for 4K UHD gaming. You also have the option to overclock manually, so you can unlock your own personal achievements!

XSplit Gamecaster
ROG GX700 gives you lifetime access to XSplit Gamecaster. This allows you to easily stream or record gameplay via a convenient, in-game overlay. All you need is a single keystroke to make in-game annotations to highlight what's happening onscreen. You can also interact with friends and fans by broadcasting on Twitch.

Sonic Studio II & Sonic Radar II
ASUS Sonic Studio and Sonic Radar give ROG GX700 truly immersive gaming audio.
Sonic Studio provides high quality gaming audio, as well as improved streaming and audio recording for perfect voice pickup and noise reduction.
Sonic Radar helps you detect opponents through an on-screen overlay that shows the relative position of gunshots, footsteps and other in-game sound effects.

Intel®Thunderbolt 3 with USB Type-C
Onboard Intel® Thunderbolt™ technology gives you single-cable data and signal transmission rates of up to 40Gbits/s – four times the bandwidth of USB 3.1. ROG GX700 gives you both Intel® Thunderbolt and USB 3.1 Type-C for increased compatibility with your various devices
Disclaimer: Actual specification may vary according to sku.
90NB09F1-M00560 4.5 14
Esita küsimus

captcha
Üles