Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Seeria Asus ROG
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Tumehall
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

360 x 275 x 26 mm
Kaal (kg) 2.4
EKRAAN
Ekraani suurus 15.6"
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Jah
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Ei
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i7
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i7-9750H Processor (12 МB Cache, 2.60 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

6
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

12 МБ
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

16 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

32 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2666 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

2
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

1000 GB (1 TB)
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

5400 pm.
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

512 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce RTX 2060
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

6 GB GDDR6
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Jah
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Jah
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Ei
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (5.0)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

3 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

Combo audio jack
RJ-45
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid (High Quality)
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja (Gigabit Ethernet)
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Ei
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Ei
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Ei
Korpuse materjal Metallist viimistlus
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 3-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Puudub informatsioon
Turvalisus Pesa turvalukk (lukku müüakse eraldi)
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Kõlarid Smart AMP tehnoloogiaga
RGB klaviatuuri taustavalgus
Aura Sync tehnoloogia

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:


The ROG Strix G embodies streamlined design, offering a formidable core experience for serious gaming and multitasking on Windows 10 Pro. Featuring the latest 9th Gen Intel Core processors and GeForce RTX™ graphics, it brings impactful gaming performance to a wide audience. Intelligent Cooling unleashes the full potential of its leading-edge processors, while RangeBoost provides the strongest possible Wi-Fi signal for your environment. Wherever you play, illuminate the surroundings with Aura Sync on the new triple-edged light bar and 4-zone RGB keyboard.

A NEW DESIGN PARADIGM FORM FOLLOWS FUNCTION
Inspired by our collaboration with BMW Designworks Group, the Strix G melds form and function with a 3D Flow Zone that offers cutting-edge cooling you can see. Contrasting brushed finishes slice across the lid, accenting an asymmetrical cut-out that ensures unrestricted airflow around the back, where scissor door hinges make room for additional venting. The sculpted shape and stealthy surfaces add low-key style that you can accentuate with an optional light bar that wraps RGB around the edges.


AN EVOLVED GAMING EXPERIENCE
Shift with speed between serious gaming and productivity. With up to GeForce RTX™ 2070 graphics bolstered by ROG Boost up to 1540MHz at 115W, the Strix G enables stunning visuals that immerse you deeper. The latest 9th gen Intel® Core processor pairs with up to 32GB of DDR4-2666 RAM to slice through intensive games and apps. The enormous storage capacity, up to a 1TB M.2 NVMe PCIe® 3.0 SSD and 1TB FireCuda™ SSHD, lets you carry your entire game library and work portfolio anywhere you go.


INTELLIGENT COOLING IMPROVES YOUR EXPERIENCE
ROG's Intelligent Cooling philosophy mixes the right features and system settings to ensure the best experience for each situation. The Strix G augments its well-ventilated exterior with a self-cleaning thermal module that ejects dust to improve longevity. Dual N-Blade fans spin 83 blades to increase airflow, and ultra-thin fins expand the surface area for heat dissipation. ROG Armoury Crate software seamlessly switches between operating modes to optimize performance and acoustics for the task.

SEE THE DIFFERENCE 144HZ MAKES
Victory comes down to just fractions of a second. Catch every moment of battle at up to 144Hz on the formidably fast gaming display. The rapid refresh rate makes full use of the powerful GPU, unleashing its potential for silky smooth graphics at truly high FPS. Framed by super-narrow bezels, the display gives you an expansive view of every encounter. With the superior visual accuracy and immersion, you can set your sights on being the last player standing.

AURA SHINES BRIGHTER THAN EVER
Dim the lights and let Aura Sync take center stage. The Strix G’s keys feature translucent edges and transparent WASD caps to artfully accent the keyboard. They’re joined by an optional wraparound light bar that adds style to the outer rim of the chassis. Connect your favorite Aura Sync-compatible devices and coordinate colors and effects across your entire gaming environment. Access the full spectrum of colors and lighting modes via the Aura control panel, and let your personality shine.
*Per-key customization requires Aura Creator, available starting June 2019


STRIKE WITH PRECISION
Durability and precision define the desktop-inspired keyboard. Built with gamers in mind, it features spaced function keys for intuitive identification and dedicated hot keys for quick access to essential commands. Highlighted WASD keys* and 4-zone RGB lighting allow for easy visual navigation to crucial controls and shortcuts. With the toughness to last over 20 million keypresses, the Strix G can maintain its accuracy over a long lifespan of serious gaming.
*Specifications vary by model.

HEAR THE CALL OF BATTLE
The Strix G’s side-firing speakers put you in the thick of the action. Smart Amp technology monitors audio output and makes real-time adjustments to keep the speakers within thermal and excursion limits, preventing damage to the cones. The resulting sound has less noise distortion, higher dynamic range, more bass, and significantly higher potential output. Pump up the volume and hear every enemy movement, firefight, and environmental audio cue in the game.

SUSTAIN THE STRONGEST WI-FI SIGNAL
ROG RangeBoost technology ensures the most stable Wi-Fi signal possible. The unique RangeBoost algorithm evaluates the signal strength of four internal antennas and picks the best pair to use for your location, minimizing dead spots and increasing wireless range by up to 30%. Paired with the latest Intel® 802.11ac (2x2) Gigabit Wi-Fi, which offers peak wireless bandwidth of up to 1.7Gbps, you can connect and game at speed almost anywhere.
* Specifications vary by model.

CONNECT ALL YOUR FAVORITE DEVICES
Hook up your favorite peripherals and get in-game quickly. Enjoy blazing fast transfers at Gen 2 speeds via the USB 3.1 Type-C™ with DisplayPort™ 1.4, or connect an external display for superior multi-tasking. Three Type-A USB 3.1 Gen 1 ports are ready for all of your must-have gear, while HDMI 2.0b allows you to enjoy movies and games on a 4K monitor or TV at up to 60Hz. Integrated Gigabit Ethernet boasts lower networking latency for competitive multiplayer gaming, complementing the built-in Wi-Fi.
*Specifications vary according to model.


EXPLORE NEW VIRTUAL WORLDS
Discover the latest virtual and augmented reality titles with the ROG Strix G. Its GeForce RTXTM graphics deliver smooth, low-latency, and stutter-free VR for a wide variety of experiences. Plug-and-play compatibility with leading headsets means it’s easy to access new environments on the platforms you prefer. Explore digital worlds with a cinematic smoothness that enables seamless visual immersion.
*GeForce GTXTM 1660 Ti or better is required for smooth VR gaming.

ARMOURY CRATE
ROG Armoury Crate unifies system and lighting controls to put essential settings at your fingertips in a single utility. You can easily define and customize Scenario Profiles that automatically make adjustments when you launch your favorite titles.

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
ASUS Asus ROG Strix G G531GV-AL064T|5M21T Toote kirjeldus inglise keeles:


The ROG Strix G embodies streamlined design, offering a formidable core experience for serious gaming and multitasking on Windows 10 Pro. Featuring the latest 9th Gen Intel Core processors and GeForce RTX™ graphics, it brings impactful gaming performance to a wide audience. Intelligent Cooling unleashes the full potential of its leading-edge processors, while RangeBoost provides the strongest possible Wi-Fi signal for your environment. Wherever you play, illuminate the surroundings with Aura Sync on the new triple-edged light bar and 4-zone RGB keyboard.

A NEW DESIGN PARADIGM FORM FOLLOWS FUNCTION
Inspired by our collaboration with BMW Designworks Group, the Strix G melds form and function with a 3D Flow Zone that offers cutting-edge cooling you can see. Contrasting brushed finishes slice across the lid, accenting an asymmetrical cut-out that ensures unrestricted airflow around the back, where scissor door hinges make room for additional venting. The sculpted shape and stealthy surfaces add low-key style that you can accentuate with an optional light bar that wraps RGB around the edges.


AN EVOLVED GAMING EXPERIENCE
Shift with speed between serious gaming and productivity. With up to GeForce RTX™ 2070 graphics bolstered by ROG Boost up to 1540MHz at 115W, the Strix G enables stunning visuals that immerse you deeper. The latest 9th gen Intel® Core processor pairs with up to 32GB of DDR4-2666 RAM to slice through intensive games and apps. The enormous storage capacity, up to a 1TB M.2 NVMe PCIe® 3.0 SSD and 1TB FireCuda™ SSHD, lets you carry your entire game library and work portfolio anywhere you go.


INTELLIGENT COOLING IMPROVES YOUR EXPERIENCE
ROG's Intelligent Cooling philosophy mixes the right features and system settings to ensure the best experience for each situation. The Strix G augments its well-ventilated exterior with a self-cleaning thermal module that ejects dust to improve longevity. Dual N-Blade fans spin 83 blades to increase airflow, and ultra-thin fins expand the surface area for heat dissipation. ROG Armoury Crate software seamlessly switches between operating modes to optimize performance and acoustics for the task.

SEE THE DIFFERENCE 144HZ MAKES
Victory comes down to just fractions of a second. Catch every moment of battle at up to 144Hz on the formidably fast gaming display. The rapid refresh rate makes full use of the powerful GPU, unleashing its potential for silky smooth graphics at truly high FPS. Framed by super-narrow bezels, the display gives you an expansive view of every encounter. With the superior visual accuracy and immersion, you can set your sights on being the last player standing.

AURA SHINES BRIGHTER THAN EVER
Dim the lights and let Aura Sync take center stage. The Strix G’s keys feature translucent edges and transparent WASD caps to artfully accent the keyboard. They’re joined by an optional wraparound light bar that adds style to the outer rim of the chassis. Connect your favorite Aura Sync-compatible devices and coordinate colors and effects across your entire gaming environment. Access the full spectrum of colors and lighting modes via the Aura control panel, and let your personality shine.
*Per-key customization requires Aura Creator, available starting June 2019


STRIKE WITH PRECISION
Durability and precision define the desktop-inspired keyboard. Built with gamers in mind, it features spaced function keys for intuitive identification and dedicated hot keys for quick access to essential commands. Highlighted WASD keys* and 4-zone RGB lighting allow for easy visual navigation to crucial controls and shortcuts. With the toughness to last over 20 million keypresses, the Strix G can maintain its accuracy over a long lifespan of serious gaming.
*Specifications vary by model.

HEAR THE CALL OF BATTLE
The Strix G’s side-firing speakers put you in the thick of the action. Smart Amp technology monitors audio output and makes real-time adjustments to keep the speakers within thermal and excursion limits, preventing damage to the cones. The resulting sound has less noise distortion, higher dynamic range, more bass, and significantly higher potential output. Pump up the volume and hear every enemy movement, firefight, and environmental audio cue in the game.

SUSTAIN THE STRONGEST WI-FI SIGNAL
ROG RangeBoost technology ensures the most stable Wi-Fi signal possible. The unique RangeBoost algorithm evaluates the signal strength of four internal antennas and picks the best pair to use for your location, minimizing dead spots and increasing wireless range by up to 30%. Paired with the latest Intel® 802.11ac (2x2) Gigabit Wi-Fi, which offers peak wireless bandwidth of up to 1.7Gbps, you can connect and game at speed almost anywhere.
* Specifications vary by model.

CONNECT ALL YOUR FAVORITE DEVICES
Hook up your favorite peripherals and get in-game quickly. Enjoy blazing fast transfers at Gen 2 speeds via the USB 3.1 Type-C™ with DisplayPort™ 1.4, or connect an external display for superior multi-tasking. Three Type-A USB 3.1 Gen 1 ports are ready for all of your must-have gear, while HDMI 2.0b allows you to enjoy movies and games on a 4K monitor or TV at up to 60Hz. Integrated Gigabit Ethernet boasts lower networking latency for competitive multiplayer gaming, complementing the built-in Wi-Fi.
*Specifications vary according to model.


EXPLORE NEW VIRTUAL WORLDS
Discover the latest virtual and augmented reality titles with the ROG Strix G. Its GeForce RTXTM graphics deliver smooth, low-latency, and stutter-free VR for a wide variety of experiences. Plug-and-play compatibility with leading headsets means it’s easy to access new environments on the platforms you prefer. Explore digital worlds with a cinematic smoothness that enables seamless visual immersion.
*GeForce GTXTM 1660 Ti or better is required for smooth VR gaming.

ARMOURY CRATE
ROG Armoury Crate unifies system and lighting controls to put essential settings at your fingertips in a single utility. You can easily define and customize Scenario Profiles that automatically make adjustments when you launch your favorite titles.
G531GV-AL064T|5M21T
Esita küsimus

captcha
Üles