Kõik kategooriad
329900

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

! Hulgilaos viimased 1 tk!

POPULAARNE toode
Lisa korvi Kogus:
Lisagarantii ja kindlustus  

Kindlustust ja lisagarantiid pakub 1A koostööpartner: Warranty Expert.
Kindlustusmakse lisatakse ostuarvele ja pärast tellimuse täitmist saadetakse Teile kindlustuspoliis e-maili teel.
Kindlustustingimuste kohta saate lugeda siin.

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
04.06.2019
PICKUP Ligikaudne tarne automaati

 

03.06.2019
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
03.06.2019

Kauba peamised parameetrid:

  • Kaal (kg): 2.7
  • Ekraan: 17.3''
  • Resolutsioon: 1920 x 1080
  • Operatsioonisüsteem: Windows 10
  • Protsessor: Intel Core i7
  • Operatiivmälu: 24 GB
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Kuine makse : 136.79

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Seeria Asus ROG
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Must
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

399 x 272 x 18.7 mm
Kaal (kg) 2.7
EKRAAN
Ekraani suurus 17.3''
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Jah
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Ei
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i7
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i7-8750H Processor (9 MB Cache, 2.2 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

6
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

9 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

24 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

24 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2666 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

Puudub informatsioon
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

Ei
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

Pole
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

1000 GB (1 TB)
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce RTX 2080
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

8 GB GDDR6
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Jah
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Jah
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Ei
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (5.0)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

2 x USB 3.0
1 x USB 3.1
2 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

AC Power In
Combo audio jack
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid (High Quality)
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Ei
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Puudub informatsioon
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Ei
Korpuse materjal Metallist viimistlus
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 4-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 5 tundi
Turvalisus Pesa Kensington Lock
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Smart AMP tehnoloogia
ROG Active Aerodynamic System
Klaviatuur Asus AURA RGB erinevat värvi valgustusega

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:
ROG Zephyrus S set the standard for ultra-slim Windows 10 Pro gaming laptops. Now it has bigger aspirations with a super-narrow-bezel 17-inch display in a chassis just 18.7mm thin. Zephyrus S GX701 is loaded with up to a GeForce RTX™ 2080 GPU and 8th Gen Intel® Core™ i7 CPU. Immerse in its 144Hz/3ms panel with Pantone®-validated colors, and use the ROG-exclusive GPU switch to change between G-SYNC™ for gaming and Optimus for battery life.

THE MOST COMPACT 17-INCH GAMING LAPTOP EVER
Immersing yourself in a larger display usually means lugging a larger laptop, but slim bezels and smart design make ROG Zephyrus S the smallest in its class. Easily carry it around town or across the world thanks to compact dimensions that put a 17-inch display in a 15-inch form factor. The sleek magnesium-alloy body fits inside standard bags* and is strong enough to stand up to everyday life.
* ROG Zephyrus S GX701 fits into the 15-inch ASUS and ROG backpacks below.
ASUS backpack: 15180-00201000 / 15180-00201100
ROG backpack: 15180-00203000

SPECTACULAR VISUALS MIX SPEED AND PRECISION
Slender bezels draw you deeper into the action on the 144Hz IPS-level display. The high refresh rate makes gameplay smoother and lowers input lag, while the 3ms grey-to-grey response time produces sharper visuals with no blurring. Color accuracy is critical for content creators, so factory calibration and ProArt™ TruColor Technology deliver a Pantone® Validated palette.

QUICKLY SWITCH GEARS FOR WORK AND PLAY
Live a double life powered by the ROG-exclusive GPU switch. With just a few clicks, ROG Zephyrus S transitions between better gaming and longer battery life. G-SYNC mode synchronizes the GPU and display to deliver smoother gameplay with lower input lag and tear-free graphics, while Optimus mode selectively turns off the discrete GPU to save power with everyday desktop productivity and entertainment.POTENT PERFORMANCE WITH NEXT-GEN GRAPHICS
Remarkably slim without sacrificing speed, ROG Zephyrus S harnesses the latest GeForce RTX™ 2080 GPU and 8th Gen Intel® Core™ i7 CPU to deliver desktop-like performance for hardcore gaming, serious creative work, and cutting-edge VR. The GPU enables photorealistic graphics thanks to real-time ray tracing technology and AI-enhanced image processing. It boosts up to 1230MHz at 100W, with 8GB of GDDR6 VRAM clocked at 6001MHz, and both can be overclocked. This powerful core is backed by up to 24GB of DDR4 RAM for heavy multitasking and a 1TB NVMe SSD for your game library and professional portfolio.

SMARTER COOLING FOR FASTER PERFORMANCE
Ultra-slim laptops leave less breathing room for cooling, so the unique ROG Active Aerodynamic System (AAS) expands to help Zephyrus S sustain top performance for gaming and other heavy loads. Lifting the lid opens a large intake that increases airflow by up to 32% compared to typical designs. Anti-dust tunnels keep the heatsinks clean to preserve cooling efficiency and system stability over time.

CUSTOMIZE AND COORDINATE COLORS
The forward keyboard position lowers surface temperatures on the desktop-style layout, so you can game in comfort for hours. Customize per-key RGB backlighting for different games and workflows, and match colors and effects with compatible peripherals using Aura Sync. Illumination extends to a unique volume roller positioned for quick adjustment and a glowing numpad that appears on the touchpad.

INCREDIBLE SOUND POWERED BY SMARTAMP
Smart amplifier tech keeps the speakers within thermal and excursion limits when you spin the volume wheel, so you can turn it up without harming the cones. The amplified output is louder, with more bass and range that help you hear enemies on the battlefield, dialog in videos, and subtleties of your productivity soundtrack. Plug in a headset for immersion, and go deeper with virtual surround sound.

TAP INTO TYPE-C CHARGING
ROG was first to support both DC and Type-C charging on gaming laptops. USB Power Delivery lets Zephyrus S charge from portable power packs, so you don't have to find a socket when the battery gets low. Fast-charging support reverses the flow, using up to 3A to quickly revive smartphones and other devices. You can also do everyday work with a smaller 65W adapter that lightens your load on the road.


COMPREHENSIVE CONNECTIVITY
ROG Zephyrus S has all the connectivity needed for gaming and working on the go. Alongside the USB 3.1 Gen 2 Type-C™ with DisplayPort™ 1.4 and Power Delivery, one Type-A port offers Gen 2 connectivity for devices that can keep up. Another Type-C™ (USB-C™) port is available at USB 3.1 Gen 1 speed, while additional Type-A ports are perfect for a gamepad, mouse, or USB storage. HDMI 2.0 supports 4K UHD displays up to 60Hz, so you can game and entertain on big-screen TVs.

EXTERNAL CAMERA FOR BETTER LIVE-STREAMING
Upgrade your stream with the ROG GC21 external camera. It captures crisp Full HD detail at a silky 60 FPS that makes movement smoother and more nuanced. Despite doubling the frame rate of conventional cameras, ROG GC21 folds to just 17mm thin and slips easily into a pocket. Position the USB-connected camera anywhere for the perfect angle, and be heard clearly by the beamforming microphone array.
* External camera option varies by region.

UNIFIED SYSTEM TUNING AND PERSONALIZATION
ROG Armoury Crate unifies system and lighting control to put essentials at your fingertips in a single utility. You can easily change settings for both and define up to four game profiles that automatically make adjustments when you launch your favorite titles. These options are just the beginning for what will become an even more versatile tool.
*Interface may vary by version.

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
ASUS Asus ROG Zephyrus S GX701GX-EV058R Toote kirjeldus inglise keeles:
ROG Zephyrus S set the standard for ultra-slim Windows 10 Pro gaming laptops. Now it has bigger aspirations with a super-narrow-bezel 17-inch display in a chassis just 18.7mm thin. Zephyrus S GX701 is loaded with up to a GeForce RTX™ 2080 GPU and 8th Gen Intel® Core™ i7 CPU. Immerse in its 144Hz/3ms panel with Pantone®-validated colors, and use the ROG-exclusive GPU switch to change between G-SYNC™ for gaming and Optimus for battery life.

THE MOST COMPACT 17-INCH GAMING LAPTOP EVER
Immersing yourself in a larger display usually means lugging a larger laptop, but slim bezels and smart design make ROG Zephyrus S the smallest in its class. Easily carry it around town or across the world thanks to compact dimensions that put a 17-inch display in a 15-inch form factor. The sleek magnesium-alloy body fits inside standard bags* and is strong enough to stand up to everyday life.
* ROG Zephyrus S GX701 fits into the 15-inch ASUS and ROG backpacks below.
ASUS backpack: 15180-00201000 / 15180-00201100
ROG backpack: 15180-00203000

SPECTACULAR VISUALS MIX SPEED AND PRECISION
Slender bezels draw you deeper into the action on the 144Hz IPS-level display. The high refresh rate makes gameplay smoother and lowers input lag, while the 3ms grey-to-grey response time produces sharper visuals with no blurring. Color accuracy is critical for content creators, so factory calibration and ProArt™ TruColor Technology deliver a Pantone® Validated palette.

QUICKLY SWITCH GEARS FOR WORK AND PLAY
Live a double life powered by the ROG-exclusive GPU switch. With just a few clicks, ROG Zephyrus S transitions between better gaming and longer battery life. G-SYNC mode synchronizes the GPU and display to deliver smoother gameplay with lower input lag and tear-free graphics, while Optimus mode selectively turns off the discrete GPU to save power with everyday desktop productivity and entertainment.POTENT PERFORMANCE WITH NEXT-GEN GRAPHICS
Remarkably slim without sacrificing speed, ROG Zephyrus S harnesses the latest GeForce RTX™ 2080 GPU and 8th Gen Intel® Core™ i7 CPU to deliver desktop-like performance for hardcore gaming, serious creative work, and cutting-edge VR. The GPU enables photorealistic graphics thanks to real-time ray tracing technology and AI-enhanced image processing. It boosts up to 1230MHz at 100W, with 8GB of GDDR6 VRAM clocked at 6001MHz, and both can be overclocked. This powerful core is backed by up to 24GB of DDR4 RAM for heavy multitasking and a 1TB NVMe SSD for your game library and professional portfolio.

SMARTER COOLING FOR FASTER PERFORMANCE
Ultra-slim laptops leave less breathing room for cooling, so the unique ROG Active Aerodynamic System (AAS) expands to help Zephyrus S sustain top performance for gaming and other heavy loads. Lifting the lid opens a large intake that increases airflow by up to 32% compared to typical designs. Anti-dust tunnels keep the heatsinks clean to preserve cooling efficiency and system stability over time.

CUSTOMIZE AND COORDINATE COLORS
The forward keyboard position lowers surface temperatures on the desktop-style layout, so you can game in comfort for hours. Customize per-key RGB backlighting for different games and workflows, and match colors and effects with compatible peripherals using Aura Sync. Illumination extends to a unique volume roller positioned for quick adjustment and a glowing numpad that appears on the touchpad.

INCREDIBLE SOUND POWERED BY SMARTAMP
Smart amplifier tech keeps the speakers within thermal and excursion limits when you spin the volume wheel, so you can turn it up without harming the cones. The amplified output is louder, with more bass and range that help you hear enemies on the battlefield, dialog in videos, and subtleties of your productivity soundtrack. Plug in a headset for immersion, and go deeper with virtual surround sound.

TAP INTO TYPE-C CHARGING
ROG was first to support both DC and Type-C charging on gaming laptops. USB Power Delivery lets Zephyrus S charge from portable power packs, so you don't have to find a socket when the battery gets low. Fast-charging support reverses the flow, using up to 3A to quickly revive smartphones and other devices. You can also do everyday work with a smaller 65W adapter that lightens your load on the road.


COMPREHENSIVE CONNECTIVITY
ROG Zephyrus S has all the connectivity needed for gaming and working on the go. Alongside the USB 3.1 Gen 2 Type-C™ with DisplayPort™ 1.4 and Power Delivery, one Type-A port offers Gen 2 connectivity for devices that can keep up. Another Type-C™ (USB-C™) port is available at USB 3.1 Gen 1 speed, while additional Type-A ports are perfect for a gamepad, mouse, or USB storage. HDMI 2.0 supports 4K UHD displays up to 60Hz, so you can game and entertain on big-screen TVs.

EXTERNAL CAMERA FOR BETTER LIVE-STREAMING
Upgrade your stream with the ROG GC21 external camera. It captures crisp Full HD detail at a silky 60 FPS that makes movement smoother and more nuanced. Despite doubling the frame rate of conventional cameras, ROG GC21 folds to just 17mm thin and slips easily into a pocket. Position the USB-connected camera anywhere for the perfect angle, and be heard clearly by the beamforming microphone array.
* External camera option varies by region.

UNIFIED SYSTEM TUNING AND PERSONALIZATION
ROG Armoury Crate unifies system and lighting control to put essentials at your fingertips in a single utility. You can easily change settings for both and define up to four game profiles that automatically make adjustments when you launch your favorite titles. These options are just the beginning for what will become an even more versatile tool.
*Interface may vary by version.
90NR00X1-M01160 3299.00
Esita küsimus

captcha
Üles