Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Asus
Seeria Asus VivoBook Pro
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Hall
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

411 x 270 x 20.9 mm
Kaal (kg) 2.1
EKRAAN
Ekraani suurus 17.3''
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Ei
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Ei
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i5
Protsessori põlvkond Whiskey Lake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 3.90 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

6 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

16 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2400 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

2
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

1000 GB (1 TB)
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

5400 pm.
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

256 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce GTX 1050
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

4 GB GDDR5
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Ei
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Jah
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Ei
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 ac)
Ja (802.11 b/g/n)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (4.2)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

Combo audio jack
Mini RJ45
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid (High Quality)
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

3-in-1 (SD, SDHC, SDXC)
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG/RUS
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Jah
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Ei
Korpuse materjal Plastmass
Alumiinium
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 3-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 5 tundi
Turvalisus Pesa turvalukk (lukku müüakse eraldi)
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Harman Kardon heli
Tehnoloogia ASUS Splendid

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:


ASUS VivoBook Pro 17 is a slim and lightweight high-performance laptop that’s powered by an 8th Generation Intel® Core™ processor. It features a Full HD display with up to 100% sRGB color gamut, high-quality NVIDIA® GeForce® GTX 1050 gaming-grade graphics, audio co-developed by Harman Kardon, and the latest cooling and fast-charge technologies.

Aluminum design
Each VivoBook Pro 17 is milled from high-strength aluminum that undergoes a series of intricate manufacturing processes to achieve its sleek and elegant final form. This elegant laptop boasts a 0.8in profile and an overall weight of 4.6 lb.

Unprecedented performance
At the heart of the VivoBook Pro 17 is the incredibly powerful 8th Generation Intel Core i7 processor for superior performance. With 16GB DDR4 RAM — 33% faster than DDR3 — the VivoBook Pro 17 delivers processing power for effortless multitasking. When equipped with an optional high-performance SSD, it offers class-leading data access speeds. There’s ultra-fast connectivity, too — with dual-band 802.11ac Wi-Fi for speeds that are 6x faster than 802.11n!

Amazing gaming-grade NVIDIA® graphics
With up to NVIDIA® GeForce® GTX 1050 gaming-grade graphics, the VivoBook Pro 17 delivers flawless visuals — perfect for gaming, watching movies, or editing videos. It has the power to tackle even the most graphics-intensive tasks with ease.

Intelligent dual fans
The VivoBook Pro 17 features a robust cooling system to ensure smooth and stable performance during high-load multitasking or gaming marathons. An intelligent dual-fan design has eight automatically-adjustable speeds to deliver maximum cooling efficiency with minimal noise. Its compact, hyper-cool, dual-copper thermal module leverages system heat pipes and fans to independently increase CPU and GPU cooling performance.

Full HD display for vivid visuals
The VivoBook Pro 17 combines optimized hardware and software to provide best-in-class visuals. A Full HD panel with 178° wide-view technology, up to 72% NTSC and 100% sRGB color gamut, and ASUS Splendid display technology provide richer, deeper and more accurate colors — for any type of content.

Immerse yourself in premium sound
The VivoBook Pro 17 delivers amazing audio co-developed by Harman Kardon. Powerful speakers with 10.5cc chambers help maximize volume while maintaining crystal-clear sound. Dual-coil stereo speakers deliver the loudest, clearest audio possible from a thin and lightweight device.

Fingerprint Sensor
Fingerprint sensor for one-touch access with Windows Hello
Accessing the VivoBook Pro 17 has never been easier or more secure. With an integrated touchpad fingerprint sensor and Windows Hello support, the days of typing in your password are over — just a single touch is all it takes to log in!

Ergonomic backlit keyboard
The VivoBook Pro 17 has a full-size backlit keyboard that’s perfect for low-light settings. Its sturdy, single-piece keyboard with 1.4mm key travel offers ergonomic and comfortable typing.

Fast-charge technology
The VivoBook Pro 17 is designed for interruption-free productivity and entertainment. Its high-capacity battery can be fast-charged to 60 percent in just 49 minutes.

All the connections, none of the hassle
The VivoBook Pro 17 includes a USB 3.1 Gen 1 port with a USB Type-C™ connector that supports data transfer speeds of up to 5Gbps. The reversible USB Type-C connector design makes connecting any device effortless and quick. Along with the USB 3.1 Gen 1 port, the VivoBook Pro 17 offers USB 3.0 and HDMI ports, and a card reader for hassle-free compatibility with a wide range of peripherals, displays and projectors.

Ülevaade

4.5 / 5 tähest (2 hindamist)

5★
1
4★
1
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus VivoBook Pro N705FD Grey N705FD-GC009T Toote kirjeldus inglise keeles:


ASUS VivoBook Pro 17 is a slim and lightweight high-performance laptop that’s powered by an 8th Generation Intel® Core™ processor. It features a Full HD display with up to 100% sRGB color gamut, high-quality NVIDIA® GeForce® GTX 1050 gaming-grade graphics, audio co-developed by Harman Kardon, and the latest cooling and fast-charge technologies.

Aluminum design
Each VivoBook Pro 17 is milled from high-strength aluminum that undergoes a series of intricate manufacturing processes to achieve its sleek and elegant final form. This elegant laptop boasts a 0.8in profile and an overall weight of 4.6 lb.

Unprecedented performance
At the heart of the VivoBook Pro 17 is the incredibly powerful 8th Generation Intel Core i7 processor for superior performance. With 16GB DDR4 RAM — 33% faster than DDR3 — the VivoBook Pro 17 delivers processing power for effortless multitasking. When equipped with an optional high-performance SSD, it offers class-leading data access speeds. There’s ultra-fast connectivity, too — with dual-band 802.11ac Wi-Fi for speeds that are 6x faster than 802.11n!

Amazing gaming-grade NVIDIA® graphics
With up to NVIDIA® GeForce® GTX 1050 gaming-grade graphics, the VivoBook Pro 17 delivers flawless visuals — perfect for gaming, watching movies, or editing videos. It has the power to tackle even the most graphics-intensive tasks with ease.

Intelligent dual fans
The VivoBook Pro 17 features a robust cooling system to ensure smooth and stable performance during high-load multitasking or gaming marathons. An intelligent dual-fan design has eight automatically-adjustable speeds to deliver maximum cooling efficiency with minimal noise. Its compact, hyper-cool, dual-copper thermal module leverages system heat pipes and fans to independently increase CPU and GPU cooling performance.

Full HD display for vivid visuals
The VivoBook Pro 17 combines optimized hardware and software to provide best-in-class visuals. A Full HD panel with 178° wide-view technology, up to 72% NTSC and 100% sRGB color gamut, and ASUS Splendid display technology provide richer, deeper and more accurate colors — for any type of content.

Immerse yourself in premium sound
The VivoBook Pro 17 delivers amazing audio co-developed by Harman Kardon. Powerful speakers with 10.5cc chambers help maximize volume while maintaining crystal-clear sound. Dual-coil stereo speakers deliver the loudest, clearest audio possible from a thin and lightweight device.

Fingerprint Sensor
Fingerprint sensor for one-touch access with Windows Hello
Accessing the VivoBook Pro 17 has never been easier or more secure. With an integrated touchpad fingerprint sensor and Windows Hello support, the days of typing in your password are over — just a single touch is all it takes to log in!

Ergonomic backlit keyboard
The VivoBook Pro 17 has a full-size backlit keyboard that’s perfect for low-light settings. Its sturdy, single-piece keyboard with 1.4mm key travel offers ergonomic and comfortable typing.

Fast-charge technology
The VivoBook Pro 17 is designed for interruption-free productivity and entertainment. Its high-capacity battery can be fast-charged to 60 percent in just 49 minutes.

All the connections, none of the hassle
The VivoBook Pro 17 includes a USB 3.1 Gen 1 port with a USB Type-C™ connector that supports data transfer speeds of up to 5Gbps. The reversible USB Type-C connector design makes connecting any device effortless and quick. Along with the USB 3.1 Gen 1 port, the VivoBook Pro 17 offers USB 3.0 and HDMI ports, and a card reader for hassle-free compatibility with a wide range of peripherals, displays and projectors.
90NB0JN1-M00380 4.5 2 5 0.5
Esita küsimus

captcha
Üles