Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja HP
Seeria HP Omen
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Multimeedia, mängimine
Korpuse värv Must
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

360 x 263 x 25 mm
Kaal (kg) 2.45
EKRAAN
Ekraani suurus 15.6"
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Matt (LED Anti-Glare)
IPS ekraan Jah
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Ei
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i5
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i5-8300H Processor (8 МB Cache, 2.3 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

8 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel HM370 Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

32 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2666 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

2
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

1000 GB (1 TB)
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

7200 pm.
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

256 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce GTX 1060
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

3 GB GDDR5
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Jah
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Ei
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Ei
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Jah (802.11 b/g/n/ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah (5.0)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

3 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ja
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

AC Power In
Combo audio jack
Mini DisplayPort
RJ-45
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah (HD)
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Jah
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Jah
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Ei
Korpuse materjal Plastmass
Alumiinium
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 4-Cell
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 6 tundi
Turvalisus Pesa turvalukk (lukku müüakse eraldi)
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Integreeritud graafikakaart: Intel HD Graphics 630
Bang & Olufseni heli

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:BE EVERYWHERE
Equipped with powerful hardware and an aggressive design, the OMEN Laptop takes mobile performance seriously, letting you conquer any challenge in–game from just about anywhere.


Cutting–edge graphics
With optional NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 or AMD Radeon RX 580 Graphics, crisp gameplay becomes a dangerous weapon in your arsenal.

Upgrade. Immerse. Evolve.
Exhibit your power with a bold, battle-like design. Ready for battle inside and out, the OMEN Laptop is a force to be reckoned with anywhere you go.

High resolution displays
Set your sights on the most elusive opponents. With 4K display7 or 1080p with 120 Hz refresh rate8 display options, every last detail is brought to the frontline.

Audio by Bang & Olufsen
Sense every pulse-pounding moment for a totally engrossing experience with HP Audio Boost and audio by Bang & Olufsen.

Single–panel access
Upgrade and expand to the next tier of gaming with convenient single panel access to the HDD, SSD, and RAM.Go on, turn up the settings
Intel® Core™ processors
Add absolute power to your arsenal with the latest Intel® Core™ processors, and crank up the settings for a fast, superb gaming experience.2

Optional PCIe SSD or Dual Storage
An optional PCIe SSD gives you insane speeds while optimizing your storage.3 Or choose a dual storage configuration for fast boot up times, game loading and massive storage.4

Up to 32GB DDR4 memory
With up to 32GB5 of fast, high bandwidth DDR4 RAM, everything from multitasking to playing games gets a performance boost.

Packed with ports
All the action, as adaptable as possible, thanks to a generous port selection. And with the integrated optical drive on the OMEN 17, enjoy DVDs, legacy game support and alternate data storage.

Dragon Red backlit keyboard
Control the competition on a keyboard designed for pro–tier gaming – a Dragon Red backlit keyboard with highlighted WASD lets you command every keystroke with absolute precision.

26–key rollover anti–ghosting
Run, reload, and dodge attacks simultaneously. With 26–key rollover anti–ghosting, every keystroke is detected – even when you execute multiple commands at once.

Independent macro keys
Customize hard–hitting combos. With Independent macro keys on the OMEN 17 Laptop, you can unleash macros in seconds for a fierce strategic advantage.

Command the game
Fine–tune and customize your setup with OMEN Command Center. The included software gives you the boost you need to rank up and deliver serious damage

Network Booster
Network Booster reduces latency by prioritizing gaming network traffic to the front of the line. Dual Force functionality splits traffic across two data streams, sending gaming traffic over the fastest connection available (typically wired), and all other traffic over WiFi.9

Gaming Key Binding
An easy to use interface gives you complete control over your macro keys so you can strategically introduce custom control schemes and key combinations to your favorite games.

Your sixth sense
DTS Headphone:X® technology comes built-in for a surround sound experience that puts you right in the middle of the action.
Plug your headset into the DTS Headphone:X® jack and hear precisely where every footstep and shot comes from,
and show your enemies what it means to be on full alert.


1 NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 and RX 580 are specific to 17" model. 15" model caps at NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 or RX 550.
2 Multi–core is designed to improve performance of certain software products. Not all customers or software applications will necessarily benefit from use of this technology. Performance and clock frequency will vary depending on application workload and your hardware and software configurations. Intel's numbering is not a measurement of higher performance.
3 Based on HP internal testing using CrystalDiskMark benchmarking software. Performance is sequentially faster (read only) compared to traditional 5,400 rpm HDD.
4 For hard drives, GB = 1 billion bytes. Actual formatted capacity is less. Up to 35GB of system disk is reserved for system recovery software.
5 Amount of memory varies by configuration.
6 Weight will vary by configuration.
7 4K content required to view full 4K images.
8 All performance specifications represent the typical specifications provided by HP's component manufacturers; actual performance may vary either higher or lower.
9 Wireless access point and Internet service required. Availability of public wireless access points limited. The specifications for the 802.11ac WLAN are draft specifications and are not final. If the final specifications differ from the draft specifications, it may affect the ability of the notebook to communicate with other 802.11ac WLAN devices.
10 FreeSync is an AMD technology is enabled on FHD displays and is designed to eliminate stuttering and/or tearing in games and videos by locking a display's refresh rate to the frame rate of the graphics card. Monitor, AMD Radeon Graphics and/or AMD A–Series APU compliant with DisplayPort Adaptive-Sync required. AMD Catalyst 15.2 Beta (or newer) required. Adaptive refresh rates vary by display.
11 Thunderbolt 3–certified USB Type–C is specific to NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 configs on the OMEN Laptop 15.
12 Thunderbolt 3–certified USB Type–C is specific to NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060/1070/Radeon RX580 configs on the OMEN Laptop 17.
13 NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 thermal solution shown. Actual thermal solution varies by configuration.

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
HP HP Omen 15-dc0002nw 4UB49EA Toote kirjeldus inglise keeles:BE EVERYWHERE
Equipped with powerful hardware and an aggressive design, the OMEN Laptop takes mobile performance seriously, letting you conquer any challenge in–game from just about anywhere.


Cutting–edge graphics
With optional NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 or AMD Radeon RX 580 Graphics, crisp gameplay becomes a dangerous weapon in your arsenal.

Upgrade. Immerse. Evolve.
Exhibit your power with a bold, battle-like design. Ready for battle inside and out, the OMEN Laptop is a force to be reckoned with anywhere you go.

High resolution displays
Set your sights on the most elusive opponents. With 4K display7 or 1080p with 120 Hz refresh rate8 display options, every last detail is brought to the frontline.

Audio by Bang & Olufsen
Sense every pulse-pounding moment for a totally engrossing experience with HP Audio Boost and audio by Bang & Olufsen.

Single–panel access
Upgrade and expand to the next tier of gaming with convenient single panel access to the HDD, SSD, and RAM.Go on, turn up the settings
Intel® Core™ processors
Add absolute power to your arsenal with the latest Intel® Core™ processors, and crank up the settings for a fast, superb gaming experience.2

Optional PCIe SSD or Dual Storage
An optional PCIe SSD gives you insane speeds while optimizing your storage.3 Or choose a dual storage configuration for fast boot up times, game loading and massive storage.4

Up to 32GB DDR4 memory
With up to 32GB5 of fast, high bandwidth DDR4 RAM, everything from multitasking to playing games gets a performance boost.

Packed with ports
All the action, as adaptable as possible, thanks to a generous port selection. And with the integrated optical drive on the OMEN 17, enjoy DVDs, legacy game support and alternate data storage.

Dragon Red backlit keyboard
Control the competition on a keyboard designed for pro–tier gaming – a Dragon Red backlit keyboard with highlighted WASD lets you command every keystroke with absolute precision.

26–key rollover anti–ghosting
Run, reload, and dodge attacks simultaneously. With 26–key rollover anti–ghosting, every keystroke is detected – even when you execute multiple commands at once.

Independent macro keys
Customize hard–hitting combos. With Independent macro keys on the OMEN 17 Laptop, you can unleash macros in seconds for a fierce strategic advantage.

Command the game
Fine–tune and customize your setup with OMEN Command Center. The included software gives you the boost you need to rank up and deliver serious damage

Network Booster
Network Booster reduces latency by prioritizing gaming network traffic to the front of the line. Dual Force functionality splits traffic across two data streams, sending gaming traffic over the fastest connection available (typically wired), and all other traffic over WiFi.9

Gaming Key Binding
An easy to use interface gives you complete control over your macro keys so you can strategically introduce custom control schemes and key combinations to your favorite games.

Your sixth sense
DTS Headphone:X® technology comes built-in for a surround sound experience that puts you right in the middle of the action.
Plug your headset into the DTS Headphone:X® jack and hear precisely where every footstep and shot comes from,
and show your enemies what it means to be on full alert.


1 NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 and RX 580 are specific to 17" model. 15" model caps at NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 or RX 550.
2 Multi–core is designed to improve performance of certain software products. Not all customers or software applications will necessarily benefit from use of this technology. Performance and clock frequency will vary depending on application workload and your hardware and software configurations. Intel's numbering is not a measurement of higher performance.
3 Based on HP internal testing using CrystalDiskMark benchmarking software. Performance is sequentially faster (read only) compared to traditional 5,400 rpm HDD.
4 For hard drives, GB = 1 billion bytes. Actual formatted capacity is less. Up to 35GB of system disk is reserved for system recovery software.
5 Amount of memory varies by configuration.
6 Weight will vary by configuration.
7 4K content required to view full 4K images.
8 All performance specifications represent the typical specifications provided by HP's component manufacturers; actual performance may vary either higher or lower.
9 Wireless access point and Internet service required. Availability of public wireless access points limited. The specifications for the 802.11ac WLAN are draft specifications and are not final. If the final specifications differ from the draft specifications, it may affect the ability of the notebook to communicate with other 802.11ac WLAN devices.
10 FreeSync is an AMD technology is enabled on FHD displays and is designed to eliminate stuttering and/or tearing in games and videos by locking a display's refresh rate to the frame rate of the graphics card. Monitor, AMD Radeon Graphics and/or AMD A–Series APU compliant with DisplayPort Adaptive-Sync required. AMD Catalyst 15.2 Beta (or newer) required. Adaptive refresh rates vary by display.
11 Thunderbolt 3–certified USB Type–C is specific to NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 configs on the OMEN Laptop 15.
12 Thunderbolt 3–certified USB Type–C is specific to NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060/1070/Radeon RX580 configs on the OMEN Laptop 17.
13 NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 thermal solution shown. Actual thermal solution varies by configuration.
4UB49EA
Esita küsimus

captcha
Üles