Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Huawei
Seeria Huawei MateBook
Sülearvuti tüüp (Eesmärk) Mobiilne ja kerge
Korpuse värv Hall
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

286 x 211 x 14.9 mm
Kaal (kg) 1.3
EKRAAN
Ekraani suurus 13"
Ekraani tüüp

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Läikiv (LED Glare)
IPS ekraan Jah
Maksimumresolutsioon

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

2160 x 1440
Sisseehitatud privaatsufilter

Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.

Ei
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem Windows 10
Operatsioonisüsteemi versioon

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROTSESSOR
Protsessori seeria Intel Core i5
Protsessori põlvkond Whiskey Lake (Intel)
Protsessor

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 3.90 GHz)
Protsessori tuumade arv

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Vahemälu

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

6 MB
Kiibistik (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
OPERATIIVMÄLU
Paigaldatud operatiivmälu

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 GB
Maksimaalne operatiivmälu

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

8 GB
Mälusiin

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

LPDDR3 - 2133 MHz
Mälupesade arv

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

Pole
KÕVAKETAS
Kõvaketas (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

Ei
HDD pöörlemiskiirus

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

Pole
Kõvaketas (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

256 GB
VIDEOKAART
Videokaardi tüüp NVIDIA GeForce
Videokaart

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

GeForce MX150
Videokaardi mälu

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

2 GB GDDR5
VR ready (Virtual reality)

Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.

Ei
nVidia G-Sync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.

Ei
AMD FreeSync

Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.

Ei
JUHTMEVABA ÜHENDUS JA INTERNET
WiFi (juhtmevaba internet)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Ja (802.11 a/b/g/n/ac)
3G tugi

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Ei
4G Tugi

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Ei
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Jah
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Ei
FÜÜSILINE ÜHENDUS
USB pesad

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

2 x USB Type-C
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Ei
Liidesed

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

Combo audio jack
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Kettaseade

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Puudub
Audio

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Stereo kõlarid
Võrgukaart

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Ja
Sisseehitatud veebikaamera

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Jah
Sisseehitatud mikrofon

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Jah
Sisseehitatud mälukaardilugeja

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Ei
KLAVIATUUR JA KORPUS
Klaviatuuripaigutus ENG
Valgustusega klaviatuur Jah
Niiskuskindel klaviatuur Ei
NumPad klahvid

NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.

Ei
Mehaanilised klahvid

Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.

Ei
Korpuse materjal Alumiinium
AKU JA TURVALISUS
Aku

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Lithium Polymer (Li-Poly)
Aku tööaeg

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

Kuni 10 tundi
Turvalisus Sõrmejäljelugeja
LISAKS
Erimärkused

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Heli Dolby Atmos

Toote kirjeldus

Toote kirjeldus inglise keeles:


Seeing is Believing
HUAWEI FullView Display delivers more than an impressive screen; it brings to life a fully immersive visual experience. With an 88% screen-to-body ratio, the HUAWEI MateBook 13's slender 4.4 mm bezel makes more room for bright, rich, and vivid graphics to ignite your imagination. Be spellbound.


Light Touch
Navigate intuitively with the HUAWEI MateBook 13’s high-precision multi-touch screen*. The 10-point touchscreen is fine-tuned for sensitivity, responding to your every touch with complete accuracy. An anti-fingerprint coating keeps the 2160 x 1440 resolution screen beautifully bright, clear and smudge-free.
*The HUAWEI MateBook 13 offers both touchscreen / non-touchscreen versions.


Body & Soul
Lightweight yet robust, the HUAWEI MateBook 13 is designed for optimal portability. Its slim line 14.9 mm metallic frame is meticulously crafted with a diamond cut finish on each corner, giving it an ultra-modern premium look and feel. A powerfully elegant machine.

Fast Track
Streamline your day-to-day life and accelerate your creativity. The ultra-slim body carries NVIDIA® GeForce® MX150 with 2 GB GDDR5. Get up to 4X performance over integrated graphics for image processing and video editing*. The graphics are also backed up by 25 W TDP to make video editing and gaming smooth, fast and reliable.
*Data from NVIDIA, the above data is based on the comparison of Intel i5-7200U with HD620 integrated graphics.


Breakthrough Power
Speed and power come together in the HUAWEI MateBook 13 to deliver revolutionary performance capabilities. Featuring the new 8th generation (Whiskey Lake) Intel® core™ i7 8565U processor*, it runs 40% faster than its predecessor and 10% faster** than the KBL-R processor. In terms of power and longevity, it's a game changer for laptop technology.
*The HUAWEI MateBook 13 offers both Intel® core™ i7 8565U and i5 8265U processor versions.
**Data from: Intel.

Enjoy Longer
The 42 Wh (TYP) best-in-class battery, keeps you powered-up for longer. The HUAWEI MateBook 13 with integrated graphics can play local 1080p videos for 10 hours, and discrete graphics can play local 1080p videos for 9.6 hours*.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Battery life depends on actual usage situations.

Rapid Heat Dissipation
HUAWEI’s new Shark Fin 2.0 fan design can dissipate heat faster than ever by using dual fans. The 25% speed increase* of normal fans enhances air flow to cool the computer rapidly and quietly for a better working experience. This new technology means your workflow will be uninterrupted and smooth even when running multiple programs or playing intense games.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Fan single free flow field air volume is pulled from 2.4 CFM to 3.0 CFM, up about 25%.

Intelligent Sharing by OneHop
Transfer videos and photos via NFC with a single tap from phone to PC*. Upload 500 photos** in 1 minute and 1 GB of video in 35 seconds***. If your images contain text, the HUAWEI MateBook 13 can extract the words from the image for easy editing.
*This feature is only supported on select NFC-enabled Huawei smartphones running EMUI 9.0 or later, or Honor smartphones running EMUI 9.0 (or Magic UI 2.0) or later.
**Images of roughly 3 MB in size each.
***The data is tested between HUAWEI Mate 20 and HUAWEI MateBook 13. Transfer speed depends on actual situations.


Ready, Press, Go
HUAWEI MateBook 13's one-touch power button with optimised BIOS lets you power up and quickly log in. Safe, fast and user-friendly.

Charging Fast and on the Fly
The HUAWEI MateBook 13 comes with a pocket charger that's much more than a charger. It can Quick Charge your laptop and your phone with multi-functional connectors, giving you 2.5 hours of office use from a 15 minute charge*, no matter where you are. It’s fast, eco-friendly and portable; it fits in your pocket and fits your life.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Battery life depends on actual usage situations.

Don't Just Hear It, Feel It
The HUAWEI MateBook 13 features Dolby Atmos®* immersive audio, creating an amazing headphone experience with breath-taking, moving audio that flows above and around you. You’ll feel like you’re inside the action as sound comes alive with richness and depth and seems to move in a three-dimensional space.
*Dolby Atmos® can be experienced through headphones.

Easy on the Eyes
The HUAWEI MateBook 13's state-of-the-art screen can filter up to 30% of the blue light that strains the eyes over time. Simply select Eye Comfort Mode to automatically adjust white balance and colour tone to protect your retina and avoid eyestrain, allowing you to work and play in optimal comfort for as long as you like.

*Accessibility of some features may vary across regions. Product pictures and display contents on the foregoing pages are provided for reference only. Actual product features and specifications (including but not limited to appearance, colour, and size), as well as actual display contents (including but not limited to backgrounds, UI, and icons) may vary.

**All data in the foregoing pages are theoretical values obtained by HUAWEI internal laboratories through tests carried out under particular conditions. For more information, refer to the aforementioned product details. Actual data may vary owing to differences in individual products, software versions, application conditions, and environmental factors. All data is subject to actual usage.

***Due to real-time changes involving product batches, production and supply factors, in order to provide accurate product information, specifications, and features, HUAWEI may make real-time adjustments to text descriptions and images in the foregoing information pages, so that they match the product performance, specifications, indexes, and components of the actual product. Product information is subject to such changes and adjustments without notice.

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
Huawei Huawei MateBook 13 Gray 53010FUG Toote kirjeldus inglise keeles:


Seeing is Believing
HUAWEI FullView Display delivers more than an impressive screen; it brings to life a fully immersive visual experience. With an 88% screen-to-body ratio, the HUAWEI MateBook 13's slender 4.4 mm bezel makes more room for bright, rich, and vivid graphics to ignite your imagination. Be spellbound.


Light Touch
Navigate intuitively with the HUAWEI MateBook 13’s high-precision multi-touch screen*. The 10-point touchscreen is fine-tuned for sensitivity, responding to your every touch with complete accuracy. An anti-fingerprint coating keeps the 2160 x 1440 resolution screen beautifully bright, clear and smudge-free.
*The HUAWEI MateBook 13 offers both touchscreen / non-touchscreen versions.


Body & Soul
Lightweight yet robust, the HUAWEI MateBook 13 is designed for optimal portability. Its slim line 14.9 mm metallic frame is meticulously crafted with a diamond cut finish on each corner, giving it an ultra-modern premium look and feel. A powerfully elegant machine.

Fast Track
Streamline your day-to-day life and accelerate your creativity. The ultra-slim body carries NVIDIA® GeForce® MX150 with 2 GB GDDR5. Get up to 4X performance over integrated graphics for image processing and video editing*. The graphics are also backed up by 25 W TDP to make video editing and gaming smooth, fast and reliable.
*Data from NVIDIA, the above data is based on the comparison of Intel i5-7200U with HD620 integrated graphics.


Breakthrough Power
Speed and power come together in the HUAWEI MateBook 13 to deliver revolutionary performance capabilities. Featuring the new 8th generation (Whiskey Lake) Intel® core™ i7 8565U processor*, it runs 40% faster than its predecessor and 10% faster** than the KBL-R processor. In terms of power and longevity, it's a game changer for laptop technology.
*The HUAWEI MateBook 13 offers both Intel® core™ i7 8565U and i5 8265U processor versions.
**Data from: Intel.

Enjoy Longer
The 42 Wh (TYP) best-in-class battery, keeps you powered-up for longer. The HUAWEI MateBook 13 with integrated graphics can play local 1080p videos for 10 hours, and discrete graphics can play local 1080p videos for 9.6 hours*.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Battery life depends on actual usage situations.

Rapid Heat Dissipation
HUAWEI’s new Shark Fin 2.0 fan design can dissipate heat faster than ever by using dual fans. The 25% speed increase* of normal fans enhances air flow to cool the computer rapidly and quietly for a better working experience. This new technology means your workflow will be uninterrupted and smooth even when running multiple programs or playing intense games.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Fan single free flow field air volume is pulled from 2.4 CFM to 3.0 CFM, up about 25%.

Intelligent Sharing by OneHop
Transfer videos and photos via NFC with a single tap from phone to PC*. Upload 500 photos** in 1 minute and 1 GB of video in 35 seconds***. If your images contain text, the HUAWEI MateBook 13 can extract the words from the image for easy editing.
*This feature is only supported on select NFC-enabled Huawei smartphones running EMUI 9.0 or later, or Honor smartphones running EMUI 9.0 (or Magic UI 2.0) or later.
**Images of roughly 3 MB in size each.
***The data is tested between HUAWEI Mate 20 and HUAWEI MateBook 13. Transfer speed depends on actual situations.


Ready, Press, Go
HUAWEI MateBook 13's one-touch power button with optimised BIOS lets you power up and quickly log in. Safe, fast and user-friendly.

Charging Fast and on the Fly
The HUAWEI MateBook 13 comes with a pocket charger that's much more than a charger. It can Quick Charge your laptop and your phone with multi-functional connectors, giving you 2.5 hours of office use from a 15 minute charge*, no matter where you are. It’s fast, eco-friendly and portable; it fits in your pocket and fits your life.
*Based on results from HUAWEI lab tests. Battery life depends on actual usage situations.

Don't Just Hear It, Feel It
The HUAWEI MateBook 13 features Dolby Atmos®* immersive audio, creating an amazing headphone experience with breath-taking, moving audio that flows above and around you. You’ll feel like you’re inside the action as sound comes alive with richness and depth and seems to move in a three-dimensional space.
*Dolby Atmos® can be experienced through headphones.

Easy on the Eyes
The HUAWEI MateBook 13's state-of-the-art screen can filter up to 30% of the blue light that strains the eyes over time. Simply select Eye Comfort Mode to automatically adjust white balance and colour tone to protect your retina and avoid eyestrain, allowing you to work and play in optimal comfort for as long as you like.

*Accessibility of some features may vary across regions. Product pictures and display contents on the foregoing pages are provided for reference only. Actual product features and specifications (including but not limited to appearance, colour, and size), as well as actual display contents (including but not limited to backgrounds, UI, and icons) may vary.

**All data in the foregoing pages are theoretical values obtained by HUAWEI internal laboratories through tests carried out under particular conditions. For more information, refer to the aforementioned product details. Actual data may vary owing to differences in individual products, software versions, application conditions, and environmental factors. All data is subject to actual usage.

***Due to real-time changes involving product batches, production and supply factors, in order to provide accurate product information, specifications, and features, HUAWEI may make real-time adjustments to text descriptions and images in the foregoing information pages, so that they match the product performance, specifications, indexes, and components of the actual product. Product information is subject to such changes and adjustments without notice.
53010FUG
Esita küsimus

captcha
Üles