Kõik kategooriad

Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard US

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: 920-006421 Garantii:  24 kuud
18019
229.45

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Saadaval hulgilaos

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
02.03.2018
Ligikaudne tarne automaati
02.03.2018
Ligikaudne tarne aeg
02.03.2018

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Juhtmega
  • Klaviatuuri tüüp: Mänguritele
  • Värv: Must
  • Ühendus arvutiga: Juhtmega USB kaudu
  • Keel: Inglise
  • Komplektis hiirega: Ei
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse : 18.48
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Logitech
Tüüp

Juhtmega klaviatuurid ühinduvad arvutiga USB või PS/2 pessa. Juhtmevabad klaviatuurid kasutavad kas Bluetooth, infrapuna või raadiosageduse ühendust.

Juhtmega
Klaviatuuri tüüp

Vastavalt oma ehitusele ja funktsionaalsusele liigitatakse klaviatuurid erinevatesse kategooriatesse. Tavaline klaviatuur hõlmab endas kõik standard nupud ja funktsioonid. Reisimiseks sobivad kompaktsemad ja kergemakaalulisemad klaviatuurid. Mängimiseks mõeldud klaviatuurid on tihti lisanuppude ja funktsioonidega, sealhulgas LED valgustus, paremad komponendid või materjal.

Mänguritele
Värv Must
ÜHENDUS JA TOIDE
Ühendus arvutiga

Juhtmega USB kaudu toimiv klaviatuur kasutab ühenduseks arvutiga USB pesa. PS/2 ühendusega klaviatuur jällegi kasutab arvuti PS/2 pesa. Juhtmevabad klaviatuurid kasutavad tihti USB pessa lisatavat adapterit arvutiga suhtlemiseks. Bluetooth ühenduse korral on võimalik klaviatuuril arvutiga selle kaudu ühenduses olla.

Juhtmega USB kaudu
Toite tüüp

Kui arvuti on juhtme abil arvutiga ühendatud, saab ta oma tööks vajaliku toite arvuti ühenduspesast (USB, PS/2). Juhtmevabad klaviatuurid vajavad reeglina eraldi patareid toite saamiseks.

Juhtmega USB kaudu
KLAHVID
Keel Inglise
Multimeedia klahvid

Osadel klaviatuuridel on lisaks standardklahvidele lisaks multimeedia klahvid, mille abil on mugav reguleerida helitugevust, peatada või jätkata kuvatava meedia esitamist, avada brauseri kodulehte jne.

Jah
NUMPAD numbriklaviatuur

Numbriklahvistik ehk Numpad on pideva numbri sisestuse juures mugavaks lisafunktsiooniks klaviatuuril.

Jah
Klaviatuuri valgustus

Klaviatuuri valgustus võimaldab mugavalt ja sujuvalt töötada hämaras. Taustavalgustusega klaviatuuri saate aktiveerida väga mugavalt ja lihtsalt - vajutada selleks mõeldud nupul klaviatuuril.

Jah
Mehaanilised klahvid

Mehaanilised lülitid koosnevad baasist, vedrust ja tüvest. Olenevalt tüve kujust on mehaaniliste lülititega klaviatuuridel erinevad klahvivajutuse registreerimise sügavused. Lüliti aktiveerimiseks vajaminev jõud sõltub vedru jäikusest. Mehaanilised lülitid kestavad palju kauem kui laialt levinud membraanlülitid. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on lihtne vahetada.

Jah (Romer-G)
LISAKS
Komplektis hiirega Ei
Lisafunktsioonid, võimalused

Klaviatuuride lisafunktsioonid võivad endast kujutada näiteks lisanuppe, mis on programmeeritavad, sisseehitatud USB-porte, puutetundlikku paneeli, kõrvaklapi pesa jne.

Programmeeritavad lisaklahvid
Erimärkused Logitech Gaming Software
Arx Control
16.8 mln värvi
Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard US
Toote kirjeldus inglise keeles:
EXCLUSIVE ROMER-G MECHANICAL SWITCHES

Fast, Durable Gaming Technology

Exclusive Romer-G™  mechanical switches make Orion Spark™ key actuation up to 25 percent faster. Faster keys give you the edge in battles where every millisecond matters.

INTELLIGENT RGB ILLUMINATION

Customize With Over 16.8M Colors

Mark keys by color to keep track of spells and game commands. The keys feature customizable lighting from a palette of 16.8 million colors. Each key letter is entirely illuminated for a beautiful, evenly-lit glow.*
*Some profile settings require Logitech Gaming Software available for download at logitech.com/downloads

ARX CONTROL INTEGRATION

In-Game Stats on a Mobile Screen

Use your smart phone or tablet to display in-game info, vital system statistics and more. Arx Control app introduces second-screen capability, and the keyboard’s adjustable smart dock supports iOS® and Android™ devices for greater functionality.*
*Arx Control Display requires Logitech Gaming Software available at logitech.com/downloads and the compatible Arx Control mobile app available at the Apple and Android app stores.

9 PROGRAMMABLE BUTTONS

Set Macros and Custom Commands

Customize your favorite game with 9 individually programmable G-keys. Orion Spark supports up to 27 commands across three profiles for maximum convenience. Logitech Gaming Software makes setting up commands easy.*
*Some profile settings require Logitech Gaming Software available for download at logitech.com/downloads

DEDICATED MEDIA CONTROLS

Play, Pause, Mute, Adjust

Use dedicated media controls to play, pause, and mute audio and video. The on-board roller bar adjusts the volume, or skips to the best scenes at the touch of a button.

113 KEY ANTI-GHOSTING

Reliable Control to Take Command

Reliably register inputs through even the most strenuous gaming sessions with anti-ghosting protection.

ABSOLUTE COMFORT

Designed For Gaming

The keys have been designed for gamers. G-keys have been re-positioned for optimal speed and accessibility, and Orion Spark key caps have been carefully designed to help prevent mistyping. Two palm rests ensure that you are comfortable as possible.

Kuidas valida klaviatuuri?Soetades endale sobiva arvutiklaviatuuri tööks kontoris, kodus kasutamiseks või arvutimängudeks - järgi meie ostusoovitusi ja tutvu tähtsaimate omaduste ja näitajatega!

- Klaviatuuri tüüp
on olemas kahte tüüpi klaviatuurid - juhtmevabad (Bluetooth, juhtmevabad USB) ja juhtmega (USB, PS/2).


- Klaviatuuri liik
On olemas nelja liiki klaviatuure: Tavaline, Mänguri, Reisimiseks ja Paindlikud klaviatuurid. 

  • Tavaline klaviatuur oli loodud mõeldes ergonoomilisusele ja kasutaja mugavale käte asendile, - see on eriti tähtis neile, kes kasutab klaviatuuri tihti ja kauakestvalt. Lisamugavuse jaoks on klaviatuuri sisseehitatud digitaalne blokk.
  • Klaviatuurid mänguritele valivad inimesed, kellele on tähtis mugavus arvutimängude mängimisel ja programmeeritavate lisaklahvide olemasolu erifunktsioonide kasutamiseks.
  • Klaviatuurid reisimiseks on mõeldud maksimaalse kompaktsuse ja mugavuse jaoks väljaspool tavalis töökeskkonda - klaviatuurid on tihti õhukesed, ilma siseehitatud digitaalse blokita ja tihti koos kummist alusega, mida kasutatakse hiire asemel.
  • Paindlikud klaviatuurid on valmistatud kummist ja silikonist, nad on täiesti vaiksed, põrutus-, vee- ja tolmukindlad.


- Ühendus arvutiga
Sõltuvalt klaviatuuri tüübist, on olemas kahte tüüpi ühendusi: juhtmega või juhtmevabad. 
Juhtmega ühenduseks on olemas kaks tüüpi - PS/2 või USB juhtmega ühendus. Peamine erinevus - USB-ühendusega klaviatuuridele (või arvutitele ilma PS/2 pesata) tuleb eraldada üks arvuti USB pesadest. Peamised eelised juhtmega klaviatuuri kasutamisel on töökindlus ja kiire ühendus. 
Kui kasutades klaviatuuri sa ei soovi olla seotud töölauaga, vali üks juhtmevabadest Bluetooth või USB klaviatuuridest. Bluetooth on tuntud juhtmevaba ühenduse tehonooliga kahe seadme ühendamiseks. Tehnoloogial on suur kateala, mis tähendab, et klaviatuur võib olla üsna kaugel arvutist. RF klaviatuurid töötavad infrapuna signaali abil ja ühendudest USB vastuvõtjaga arvutis.

Klahvid laiendavad klaviatuuri võimalusi ja võimaldavad Sul mugavalt kasutada peamiseid arvuti funktsioone, nagu näiteks heli reguleerimist ja arvuti seisundit (sees, väljas, une- või ooterežiimis), audiomängija, veeibrauser ja e-post. Multimeediaklahvide abil saad avada populaarseimaid rakendusi ja reguleerida aknaid (suurendada, sulgeda ja minna järgmisele).


Taustavalgustusega klaviatuurid aitavad Sul eristada klahve isegi pimedas ruumis.


- Mehaanilised klahvidKui sa vajad teksti sisestamiseks või mängimiseks eriti töökindlat klaviatuuri, siis tasub valida klaviatuuri, millel on mehaanilised klahvid. Iga klaviatuuri klahv on varustatud mehaanilise lülitiga, mis reageeri klahvivajutusele. Selletõttu on antud klaviatuurid kõige täpsemad ja omavad kiireima reaktsiooniaja. Mehaaniliste klahvide suurim eelis on nende vastupidavus - nad on 2,5 kuni 50 vastupidavamad.Teised omadused ja lisafunktsioonidKlaviatuuri keel
Tellides klaviatuuri, ära unusta kontrollida kas klahvidel on sulle vajalikud keeled!

Eraldi numbriblokk
Kui sa tihti töötad dokumentidega ja arvudega, soovitame valida klaviatuuri eraldi numbriblokiga.

Hiir komplektis
Kui otsid endale sobiva komplekti informatsiooni sisestamiseks, siis vali klaviatuur, mis juba tuleb koos hiirega. Juhtmevabadel USB klaviatuuridel on üks vastuvõtja, mis võtab vastu mõlema sadme signaali.

Lisafunktsioonid
Lisaks programmeeritavad klahvid, ratas või sensorpaneel, kõrgkvaliteetsed klaviatuurid koos sisseehitatud USB pesadega, kõrvaklappide ja mikrofoni pesadega muudavad sinu igapäevase töö ja mängimise mugavamaks!


LOGITECH Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard US Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard US
Toote kirjeldus inglise keeles:
EXCLUSIVE ROMER-G MECHANICAL SWITCHES

Fast, Durable Gaming Technology

Exclusive Romer-G™  mechanical switches make Orion Spark™ key actuation up to 25 percent faster. Faster keys give you the edge in battles where every millisecond matters.

INTELLIGENT RGB ILLUMINATION

Customize With Over 16.8M Colors

Mark keys by color to keep track of spells and game commands. The keys feature customizable lighting from a palette of 16.8 million colors. Each key letter is entirely illuminated for a beautiful, evenly-lit glow.*
*Some profile settings require Logitech Gaming Software available for download at logitech.com/downloads

ARX CONTROL INTEGRATION

In-Game Stats on a Mobile Screen

Use your smart phone or tablet to display in-game info, vital system statistics and more. Arx Control app introduces second-screen capability, and the keyboard’s adjustable smart dock supports iOS® and Android™ devices for greater functionality.*
*Arx Control Display requires Logitech Gaming Software available at logitech.com/downloads and the compatible Arx Control mobile app available at the Apple and Android app stores.

9 PROGRAMMABLE BUTTONS

Set Macros and Custom Commands

Customize your favorite game with 9 individually programmable G-keys. Orion Spark supports up to 27 commands across three profiles for maximum convenience. Logitech Gaming Software makes setting up commands easy.*
*Some profile settings require Logitech Gaming Software available for download at logitech.com/downloads

DEDICATED MEDIA CONTROLS

Play, Pause, Mute, Adjust

Use dedicated media controls to play, pause, and mute audio and video. The on-board roller bar adjusts the volume, or skips to the best scenes at the touch of a button.

113 KEY ANTI-GHOSTING

Reliable Control to Take Command

Reliably register inputs through even the most strenuous gaming sessions with anti-ghosting protection.

ABSOLUTE COMFORT

Designed For Gaming

The keys have been designed for gamers. G-keys have been re-positioned for optimal speed and accessibility, and Orion Spark key caps have been carefully designed to help prevent mistyping. Two palm rests ensure that you are comfortable as possible.

920-006421 180.19
Esita küsimus

captcha
Üles