Kõik kategooriad

Modecom MC-5006 Keyboard Black

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: K-MC-5006-100-U Garantii:  24 kuud
820
12.30

Saadaval hulgilaos

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
27.02.2018
Ligikaudne tarne automaati
27.02.2018
Ligikaudne tarne aeg
27.02.2018

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Juhtmega
  • Klaviatuuri tüüp: Tavaline
  • Värv: Must
  • Ühendus arvutiga: Juhtmega USB kaudu
  • Keel: Inglise
  • Komplektis hiirega: Ei
Rohkem antud tootest
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Modecom
Tüüp

Juhtmega klaviatuurid ühinduvad arvutiga USB või PS/2 pessa. Juhtmevabad klaviatuurid kasutavad kas Bluetooth, infrapuna või raadiosageduse ühendust.

Juhtmega
Klaviatuuri tüüp

Vastavalt oma ehitusele ja funktsionaalsusele liigitatakse klaviatuurid erinevatesse kategooriatesse. Tavaline klaviatuur hõlmab endas kõik standard nupud ja funktsioonid. Reisimiseks sobivad kompaktsemad ja kergemakaalulisemad klaviatuurid. Mängimiseks mõeldud klaviatuurid on tihti lisanuppude ja funktsioonidega, sealhulgas LED valgustus, paremad komponendid või materjal.

Tavaline
Värv Must
ÜHENDUS JA TOIDE
Ühendus arvutiga

Juhtmega USB kaudu toimiv klaviatuur kasutab ühenduseks arvutiga USB pesa. PS/2 ühendusega klaviatuur jällegi kasutab arvuti PS/2 pesa. Juhtmevabad klaviatuurid kasutavad tihti USB pessa lisatavat adapterit arvutiga suhtlemiseks. Bluetooth ühenduse korral on võimalik klaviatuuril arvutiga selle kaudu ühenduses olla.

Juhtmega USB kaudu
Toite tüüp

Kui arvuti on juhtme abil arvutiga ühendatud, saab ta oma tööks vajaliku toite arvuti ühenduspesast (USB, PS/2). Juhtmevabad klaviatuurid vajavad reeglina eraldi patareid toite saamiseks.

Juhtmega USB kaudu
KLAHVID
Keel Inglise
Multimeedia klahvid

Osadel klaviatuuridel on lisaks standardklahvidele lisaks multimeedia klahvid, mille abil on mugav reguleerida helitugevust, peatada või jätkata kuvatava meedia esitamist, avada brauseri kodulehte jne.

Jah
NUMPAD numbriklaviatuur

Numbriklahvistik ehk Numpad on pideva numbri sisestuse juures mugavaks lisafunktsiooniks klaviatuuril.

Jah
Klaviatuuri valgustus

Klaviatuuri valgustus võimaldab mugavalt ja sujuvalt töötada hämaras. Taustavalgustusega klaviatuuri saate aktiveerida väga mugavalt ja lihtsalt - vajutada selleks mõeldud nupul klaviatuuril.

Ei
Mehaanilised klahvid

Mehaanilised lülitid koosnevad baasist, vedrust ja tüvest. Olenevalt tüve kujust on mehaaniliste lülititega klaviatuuridel erinevad klahvivajutuse registreerimise sügavused. Lüliti aktiveerimiseks vajaminev jõud sõltub vedru jäikusest. Mehaanilised lülitid kestavad palju kauem kui laialt levinud membraanlülitid. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on lihtne vahetada.

Ei
LISAKS
Komplektis hiirega Ei
Lisafunktsioonid, võimalused

Klaviatuuride lisafunktsioonid võivad endast kujutada näiteks lisanuppe, mis on programmeeritavad, sisseehitatud USB-porte, puutetundlikku paneeli, kõrvaklapi pesa jne.

Ei
Erimärkused Väga vaiksed klahvid
Modecom MC-5006 Keyboard Black
Toote kirjeldus inglise keeles:


MODECOM MC-5006 Multimedia Keyboard is an exceptional item in the market . It was designed in such manner that dust, dirt and even accidental water spills could be easily removed from the keyboard without affecting it’s operation. In addition it comes with additional Fn key which allows to gain access to 12 different shortcut functions such as multimedia control or access to most used system functions. The keyboard is very quiet, as well as improves the sense of both the user and people in the same environment. The keyboard also has a very attractive appearance, so it will be interesting element of the work environment.
Kuidas valida klaviatuuri?Soetades endale sobiva arvutiklaviatuuri tööks kontoris, kodus kasutamiseks või arvutimängudeks - järgi meie ostusoovitusi ja tutvu tähtsaimate omaduste ja näitajatega!

- Klaviatuuri tüüp
on olemas kahte tüüpi klaviatuurid - juhtmevabad (Bluetooth, juhtmevabad USB) ja juhtmega (USB, PS/2).


- Klaviatuuri liik
On olemas nelja liiki klaviatuure: Tavaline, Mänguri, Reisimiseks ja Paindlikud klaviatuurid. 

  • Tavaline klaviatuur oli loodud mõeldes ergonoomilisusele ja kasutaja mugavale käte asendile, - see on eriti tähtis neile, kes kasutab klaviatuuri tihti ja kauakestvalt. Lisamugavuse jaoks on klaviatuuri sisseehitatud digitaalne blokk.
  • Klaviatuurid mänguritele valivad inimesed, kellele on tähtis mugavus arvutimängude mängimisel ja programmeeritavate lisaklahvide olemasolu erifunktsioonide kasutamiseks.
  • Klaviatuurid reisimiseks on mõeldud maksimaalse kompaktsuse ja mugavuse jaoks väljaspool tavalis töökeskkonda - klaviatuurid on tihti õhukesed, ilma siseehitatud digitaalse blokita ja tihti koos kummist alusega, mida kasutatakse hiire asemel.
  • Paindlikud klaviatuurid on valmistatud kummist ja silikonist, nad on täiesti vaiksed, põrutus-, vee- ja tolmukindlad.


- Ühendus arvutiga
Sõltuvalt klaviatuuri tüübist, on olemas kahte tüüpi ühendusi: juhtmega või juhtmevabad. 
Juhtmega ühenduseks on olemas kaks tüüpi - PS/2 või USB juhtmega ühendus. Peamine erinevus - USB-ühendusega klaviatuuridele (või arvutitele ilma PS/2 pesata) tuleb eraldada üks arvuti USB pesadest. Peamised eelised juhtmega klaviatuuri kasutamisel on töökindlus ja kiire ühendus. 
Kui kasutades klaviatuuri sa ei soovi olla seotud töölauaga, vali üks juhtmevabadest Bluetooth või USB klaviatuuridest. Bluetooth on tuntud juhtmevaba ühenduse tehonooliga kahe seadme ühendamiseks. Tehnoloogial on suur kateala, mis tähendab, et klaviatuur võib olla üsna kaugel arvutist. RF klaviatuurid töötavad infrapuna signaali abil ja ühendudest USB vastuvõtjaga arvutis.

Klahvid laiendavad klaviatuuri võimalusi ja võimaldavad Sul mugavalt kasutada peamiseid arvuti funktsioone, nagu näiteks heli reguleerimist ja arvuti seisundit (sees, väljas, une- või ooterežiimis), audiomängija, veeibrauser ja e-post. Multimeediaklahvide abil saad avada populaarseimaid rakendusi ja reguleerida aknaid (suurendada, sulgeda ja minna järgmisele).


Taustavalgustusega klaviatuurid aitavad Sul eristada klahve isegi pimedas ruumis.


- Mehaanilised klahvidKui sa vajad teksti sisestamiseks või mängimiseks eriti töökindlat klaviatuuri, siis tasub valida klaviatuuri, millel on mehaanilised klahvid. Iga klaviatuuri klahv on varustatud mehaanilise lülitiga, mis reageeri klahvivajutusele. Selletõttu on antud klaviatuurid kõige täpsemad ja omavad kiireima reaktsiooniaja. Mehaaniliste klahvide suurim eelis on nende vastupidavus - nad on 2,5 kuni 50 vastupidavamad.Teised omadused ja lisafunktsioonidKlaviatuuri keel
Tellides klaviatuuri, ära unusta kontrollida kas klahvidel on sulle vajalikud keeled!

Eraldi numbriblokk
Kui sa tihti töötad dokumentidega ja arvudega, soovitame valida klaviatuuri eraldi numbriblokiga.

Hiir komplektis
Kui otsid endale sobiva komplekti informatsiooni sisestamiseks, siis vali klaviatuur, mis juba tuleb koos hiirega. Juhtmevabadel USB klaviatuuridel on üks vastuvõtja, mis võtab vastu mõlema sadme signaali.

Lisafunktsioonid
Lisaks programmeeritavad klahvid, ratas või sensorpaneel, kõrgkvaliteetsed klaviatuurid koos sisseehitatud USB pesadega, kõrvaklappide ja mikrofoni pesadega muudavad sinu igapäevase töö ja mängimise mugavamaks!


MODECOM Modecom MC-5006 Keyboard Black Modecom MC-5006 Keyboard Black
Toote kirjeldus inglise keeles:


MODECOM MC-5006 Multimedia Keyboard is an exceptional item in the market . It was designed in such manner that dust, dirt and even accidental water spills could be easily removed from the keyboard without affecting it’s operation. In addition it comes with additional Fn key which allows to gain access to 12 different shortcut functions such as multimedia control or access to most used system functions. The keyboard is very quiet, as well as improves the sense of both the user and people in the same environment. The keyboard also has a very attractive appearance, so it will be interesting element of the work environment.
K-MC-5006-100-U 8.20
Esita küsimus

captcha
Üles