Kõik kategooriad

Microsoft Windows 10 Home 64B/ENG 1PK DSP OEI DVD

(14)
4.4 / 5 tähest
5★
8
4★
6
3★
0
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: KW9-00139 Garantii:  24 kuud
8500
147.70

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Saadaval hulgilaos

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
30.01.2018
Ligikaudne tarne automaati
Neljapäev (25.01) pärast 15:00
Ligikaudne tarne aeg
Neljapäev (25.01) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Tarkvara tüüp: Operatsioonisüsteem
  • Tarkvara eesmärk: Täisversioon
  • Otstarbe: Äri/Kodu, kool
  • Arvutite arv: 1
  • Keel: Inglise
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse: 8.77
MICROSOFT Microsoft Windows 10 Home 64B/ENG 1PK DSP OEI DVD Microsoft Windows 10    
 
Suurepärased integreeritud rakendused, mis töötavad kõigis seadmetes
Windows 10 hõlmab suurepäraseid integreeritud rakendusi4, nagu Kaardid, Fotod, Meil ja kalender, Muusika ning Filmid ja telesaated. Kõik rakendused kasutavad teabe varundamiseks ja kõigi Windows 10 seadmete sujuvaks sünkroonimiseks OneDrive’i, et kõik vajalik oleks alati käeulatuses.

    

Tuttav, kuid parem kui kunagi varem
Windows 10 on tuttav ja hõlpsasti kasutatav ning see on väga sarnane opsüsteemile Windows 7, m.h on olemas menüü Start. See käivitub ja jätkab tööd kiiresti, sellel on teie kaitsmiseks rohkem sisseehitatud turbefunktsioone ning see on loodud töötama teie olemasoleva riist- ja tarkvaraga.

See kombineerib Windows 8 ja Windows 7 tugevad küljed

Miljonid inimesed kasutavad juba versiooni Windows 10
Windows Insideri programm on globaalne kogukond Windowsi austajatele, kes soovivad aidata seda täiustada. Insideri programmis osalejad näevad opsüsteemi kõige varasemaid etappe ja mängivad selle loomisel tähtsat rolli. Nende tagasiside aitas luua kõigi aegade parima Windowsi.

Saate veebi enda moodi tööle panna
Brauser Microsoft Edge võimaldab sirvimisest kiiresti tegutsemisele üle minna. Kirjutage1 või tippige märkmeid otse veebilehtedel ja andke need ühiskasutusse, lugege veebiartikleid, ilma et miski teie keskendumist häiriks, ja salvestage lemmikud hiljem lugemiseks.
    
Mitme asja korraga tegemine aitab kiiremini valmis saada
Töölaua parema haldamisega saate asjad kiiremini lõpuni viia. Ühele ekraanile võib korraga kinnitada kuni neli rakendust ja luua virtuaalseid töölaudu, kui vajate rohkem ruumi või soovite rühmitada asju projekti alusel, näiteks Office’i rakendusi töö jaoks või mänge meelelahutuse jaoks.

Xbox tuleb Windowsi juurde
Windows 10-le lisanduvad populaarseimad Xboxi mängud ja Xbox Live'i parimaid funktsioonid. Mängude jäädvustamine algab vaid sekunditega, saate võistelda konsoolikasutajatega ja voogesitada Xbox One'i mänge mis tahes kodusesse Windows 10-ga arvutisse.
2 Funktsioonide, sisu ja rakenduste saadavus ning kasutamine võivad olenevalt turust ja seadmest erineda.

3 Mõne funktsiooni jaoks on vaja Interneti lairibaühendust (rakenduda võivad Interneti-teenuse pakkuja tasud). Xbox Live’i funktsioonid on saadaval vaid toetatud mängudes ja Xbox Live’i toega riikides – vt lehelt xbox.com/live/countries. Seadmeülene mängimine on toetatud vaid mõnes 2015. aastal saadaolevas mängus, uued mängud on tulekul. Korraga saab voogesitada vaid ühes seadmes. Xbox One’i mitmikmängu voogesitamiseks on vaja kodust võrguühendust ja Xbox Live Goldi liikmesust (müügil eraldi). Goldi liikmesust on vaja ka Xbox One’is mitmikmängude mängimiseks. DirectX 12 on saadaval vaid toetatud mängude ja graafikakiipide jaoks. Mängude DVR on saadaval vaid siis, kui riistvara seda toetab. Ühilduvuse kontrollimiseks ja muu tähtsa installiteabe saamiseks külastage oma seadme tootja veebisaiti ja lehte www.windows.com/windows10specs. Mängude versioone Xbox One’ile, arvutile/tahvelarvutile ja telefonile müüakse eraldi.

4 Rakenduse saadavus ja kasutamine võib oleneda turust: osa sisu on müügil eraldi.

5 Rakenduse kasutamine võib varieeruda. See sõltub riistvarast.

6 Väliskuvar peab toetama HDMI-sisendit. Continuumiga ühilduvad tarvikud on müügil eraldi. Rakenduse saadavus ja kasutamine sõltub seadmest ja turust.

7 Sõltub riistvarast ja mõned tarvikud võivad olla müügil eraldi.

8 Sõltub riistvarast ja võib nõuda eraldi allalaadimist.

9 Windows Hello kasutamiseks on vaja spetsiaalset riistvara, kaasa arvatud sõrmejäljelugejat, valgustusega IR-andurit või mõnda muud biomeetrilist andurit.

10 Windowsi pakkumise üksikasjad

Jah, tasuta! See täiendus on mõeldud Windows 10 täisversioonile, mitte prooviversioonile. Allalaadimise maht on 3 GB ja võivad kehtida Interneti-pääsu tasud. Tasuta pakkumise kasutamiseks peate täiendama Windows 10-le ühe aasta jooksul pärast selle kättesaadavaks muutumist. Pärast täiendamist on teil Windows 10 selles seadmes tasuta.

Windows 10 täienduse pakkumine kehtib kvalifitseeritud Windows 7 ja Windows 8.1 seadmete jaoks, sh juba teile kuuluvatele seadmetele. Kehtivad mõned riistvara/tarkvara nõuded ja funktsioonide saadavus võib olenevalt seadmest ja turust erineda. Windows 10 täienduse saadavus Windows Phone 8.1 seadmetele võib sõltuda OEM-ist, mobiili- või sideoperaatorist. Funktsioonid erinevad seadmete lõikes. Seadmed peavad olema Internetiga ühendatud ja funktsioon Windows Update peab olema lubatud. Vaja on Windows 7 hoolduspaketti SP1 või Windows 8.1 Update’i. Teatud versioonid on välistatud: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ja Windows RT/RT 8.1. Aktiivse tarkvarakindlustuse klientidel, kes kasutavad hulgilitsentsimist, saavad täiendada Windows 10 Enterprise’i versioonile väljaspool seda pakkumist. Ühilduvuse ja muu tähtsa installiteabe saamiseks külastage oma seadme tootja veebisaiti ja Windows 10 tehniliste andmete lehte.

 
KW9-00139 4.4 14 85.00
Esita küsimus

captcha
Üles