11 kaunist ja praktilist kingiideed naisele

Foto: 1a.ee

Sul on soov kinkida oma armsale naisele midagi, mis talle tõeliselt heameelt teeks ja näitaks, kui palju temast hoolid? Kui peas on ühekorraga nii häid mõtteid kui segavaid kahtluseid, on kingivaliku osas otsust tihtipeale keeruline teha. Üks soov on aga kindel – kingitus võiks olla sama kaunis ja ainulaadne kui sinu naine. Siin on mõned ideed, millised kingitused naisele rõõmu valmistaksid.

Milline kingitus on sobiv sinu naisele? Valik on sinu!

Isikupärane mobiiltelefon

Foto: Pixabay.com

Mobiiltelefon on nagu kaks ühes kingitus naisele – nutikas abivahend igapäevasuhtluseks ja samas eriline aksessuaar. Naiselikes värvides telefone on saadaval pea kõiki mudeleid – kuldseid, roosasid, virsikukarva. Soovi korral saab telefoni kinkida koos kaitseümbrisega, kuhu peale on prinditud mõni meeldejääv foto või hea soov. Siis on see kallimaga alati kaasas, kus iganes ta ei viibiks.

Kosmeetikat pole kunagi palju

Kosmeetikamaailm on nagu naiste võlumaailm! Naised on alati valmis avastama ja proovima uut kreemi, shampooni, kehakoorijat, huulepulka ja muid ilutooteid. Ilutoodete komplekt on kaunis ja praktiline kingitus naisele. Praegu on väga populaarsed nii kinkekomplektid kui ka kosmeetikafirmade advendikalendrid, mille seest leiab 24-ks päevaks üllatuse ilutoote näol.

Paitav spaahoolitsus

Kuidas oleks ühe shokolaadimassaaźiga või hoopis luksusliku roosivanniga? Kui teha selline kingitus naisele, ei jäta see kindlasti teda külmaks. Samuti on tore variant võtta plaani minipuhkus või nädalalõpp kahele, et nautida nii spaahoolitsusi kui veeta mõnusalt koos aega. Ja kui suuremateks tegevusteks pole mahti, vaata läbi internetipoed, kust leiab kõik vajaliku kallile naisele väikese ja koduse spaaelamuse tekitamiseks.

Lemmikparfüüm

Parfüüm on tihtipeale kindel ja asendamatu osa ühe naise isikupärast, vahel nimetatakse seda ka õigustatult salarelvaks. Parfüüm on hea kingitus naisele, kui soovid teda rõõmustada tema lemmiklõhnaga või miks ka mitte, üllatada hoopiski millegi uuega. Kui tead, millised lilled või vürtsid sinu naisele meeldivad, saad selle järgi talle sobiva parfüümi valida. Kes teab ja kui veab, saab sellest võib-olla tema uus lemmiklõhn!

Glamuurne ehtesära

Kaunid ja isikupärased ehted on ajatu ilu sümbol, mis on oodatud kingitus igale naisele. Uuri oma kallima käest vargsi, millised vääriskivid on tema lemmikud, jälgi, kas ta kannab pigem kuld- või hõbeehteid, kas ta eelistab luksuslikku või minimalistlikku stiili. Siis ei olegi õige ehte valimine nii keeruline, kui see esialgu tunduda võib. Mis paneks südame rohkem põksuma, kui näha oma südamedaami säramas enda kingitud ehteis.

Pilkupüüdvad juuksed

Veebipoodides pakutavast kodutehnikast võib leida nii mõnegi praktilise kingituse naisele, kel meeldib enda juuste eest hoolitseda ja neid soengusse sättida. Valikus on föönid, koolutajad, sirgendajad ja lokitangid – erineva võimsuse, funktsionaalsuse ja disainiga. Mõistlik on enne kingi ostmist mõelda sellele, kas see iluvahend peaks olema käepärase suurusega, et seda ka reisile kaasa võtta või eelistada võimsamat mudelit koduseks kasutamiseks?

Unustamatu fotosessioon

Foto: 1a.ee

Pista oma naise kingikotti fotosessiooni kinkekaart ja saate hiljem koos võrratut tulemust nautida. Fotosessioon tähendab kaunist meiki, stiilseid riideid, põnevaid kostüüme, ilusaid ehteid ja muidugi kaamerale poseerimist – see on ideaalne kingitus naisele, kes kõike eeltoodut naudib. Hiljem saate koos oma lemmikfoto suurendada ja koduseina kaunistama panna.

Motiveeriv spordikell

Foto: 1a.ee

Kui sinu kaasa on energiline ja sportlik, siis innusta või premeeri teda spordikellaga. Nutikas ja naiseliku välimusega spordikell või aktiivsusmonitor on sobilik kingitus naisele, kes on aktiivne ja terviseteadlik. Spordikellasid on väga erinevate funktsioonidega, siinkohal on hea arvestada sellega, milliseid spordialasid naisele meeldib harrastada. Kas on oluline ka pulsimõõtmine, GPS või kõnede/sõnumite vastuvõtmine?

Aktiivsusmonitore leidub samuti igale maitsele – valikus on nii minimalistliku väljanägemisega kui elegantsemaid käeehet meenutavaid mudeleid.

Vahvad kursused

Suurepärane kingitus naisele võib olla ka mõne õpitoa kinkekaart. Veebis ringi vaadates võid leida väga mitmeid põnevaid kursuseid ja töötubasid: ehete valmistamine, klaasikunst, india peamassaaź, erinevad maailmaköögid, looduslik käsitöökosmeetika jne. On väga tore ja lõõgastav aeg-ajalt oma kätega midagi teha ja lasta samal ajal fantaasial lennata. Sinu kallim saab seejuures nautida nii protsessi kui tulemust, milleks võib-olla kaunis endaloodud ese või saab sellest alguse uus hobi. Usu, sellist kingitust ei unusta ta kunagi!

Shokolaadine romantika

Tead ütlust, et igas päevas võiks olla üks shokolaaditükk, mis teeb elu magusaks? Olgu see siis tervislik toorshokolaad või luksuslik käsitööna valmistatud kommikarp – see on parim kingitus maiasmokast naisele tema südame võitmiseks.

Kaunis sõna igasse päeva

Mis on tegelikult see kõige parem kingitus naisele, mida üks mees saab teha ja mis ei maksa seejuures midagi? Alusta igat päeva, tehes talle väikese komplimendi või andes kaasa hea soovi. Lihtne ja armas ning mis peaasi – töötab alati hästi!

05.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru