2017. aasta jõulufilmide TOP 10

Foto: Shutterstock.com

Käes on aeg, mil valmistada kuuma šokolaadi või kakaod vahukoorega, mugavalt sättida ennast diivanile ning nautida pärastlõunat vaadates parimaid 2017. aasta jõuluteemalisi filme. Tutvu filmidega, mida 1a.ee on lisanud oma TOP 10 valikusse!

10. Jõulueelne õuduslugu

Meenuta oma lapsepõlve vaadates seda vana, kuid väga head animatsiooni “Jõulueelne õuduslugu”. Jack Skellington, Halloweenilinna kuningas, avastab ühel päeval imelise Jõululinna, millest satub nii suurde vaimustusse, et soovib seda jõulutunnet ka koju tuua. Kuid eesmärgini jõudmisel tekivad mitmed takistused. See, kas Jacki plaan õnnestub, selgub vaadates seda 1993. filmi!

9. Jõulukummitus

Jõulukummitus on 2015. aasta romantiline draama, mis imdb.com reitinguskaalal on saanud 6.5 punkti 10st. Kate, oma tööd armastav jurist, saab ülesandeks kolme nädala jooksul maha müüa üks kaunis ja võimas mõisamaja. Kõik oleks väga lihtne, kui majas ei peituks üks väga eriline ja ostjatele ebameeldiv saladus…

8. Jõuluaegne õuduslugu

See pole kindlasti romantiline jõulufilm, mida vaadata koos lastega. See on hirmu ja müsteeriumit täis lugu, mis muudab jõulumeeleolu õudseteks ja närvekõditavateks sündmusteks. Kolm noorukit otsustavad kooli sisse murda, et samm-sammult uurida kahte mõrva. Edasi muutub olukord üsna hirmutavaks… Kas noored jäävad ellu?

7. Jõulurong/The Christmas Train

Selle romantilise draama peaosades on kuulsad näitlejad:

* Dermot Mulroney,
* Kimberly Williams-Paisley,
* Danny Glover
* Joan Cusack

Filmi põhitegelane on üks küüniline ajakirjanik, kes otsustab reisida rongiga Washingtonist Los Angelosse, et saada inspiratsiooni oma uue artikli kirjutamiseks. Kuid ajakirjanik ei kujuta ette, mis teda sel jõulureisil ees ootab. Vaata filmi ja saad teada!

6. Mustad jõulud/Black Christmas

See 1974. aasta õudusfilm on imdb.com keskkonnas hinnatud 7,2 punktiga 10st, mis on üsna kõrge tulemus. Film on saanud häid kommentaare erinevatelt filmikriitikutelt ning seda peetakse üheks parimaks jõuluõudusfilmiks. Loo keskmes on lumest ümbritsetud õpilaskodus elavad neiud, kelle ühist jõulurahu rikub regulaarselt helistav maniakk. Kui selline filmi ülevaade Sind ei hirmuta, siis vaata film lõpuni!

5. Jõulusoov

Sarah on usaldusväärne töötaja, kes lisaks oma põhitööle, osaleb erinevates lisategevustes. Kuid, kui tema jõuluidee varastatakse ära, Sarah soovib kogu südamest, et jõuluvana kingiks talle kõige olulisema – julguse seista enda eest. Kas tema soov täitub?

4. Krampus

Filmi alguses ei ole märkigi hirmsatest sündmustest, mis järgnevad. Peale mitte-eriti õnnestunuid jõulupidustust, poiss kutsub kogemata välja deemoni, kes tuleb karistama mitte-usklikke. Vaata, kas perekonnal õnnestub deemon kodust välja ajada ja taas lähedamaks ja õnnelikumaks saada!

3. Jõulusoov

See 2016. aasta perefilm räägib sellest, kuidas jõulusoove tuleb soovida ettevaatlikult, kuna need võivad ootamatul täide minna. Nii juhtus ühe abielus naisega, kes soovis teada, kuidas oleks siis, kui ta poleks abielus. Kas ta soovib tagasi oma eelmist elu? Või meeldib uus talle rohkem? Vaata filmi ja saad teada!

2. Pahad emmed (2.osa)

Pahad emmed on tagasi – seekord valmistuge jõulupeoks, mis ei suju päris nii nagu tahaks. Jõuludeks ilmuvad külla pahade emmede emad, kes keeravad rahuliku ootuseaja pea peale – igal emal on omad soovid ja hädad, mis rikuvad tütarde jõulurõõmu ja -ootuseid. Jõulud selle filmi saatel muutuvad kordades lõbusamaks!

Kas pahadel emmedel õnnestub jõulud maha pidada rahulikult, rikkalikult kaetud lauaga, läbimõeldud dekoratsioonide ja paljude kingitustega? Vaata filmi juba täna ja saad teada!

Peaosades:
* Mila Kunis;
* Kristen Bel;
* Kathryn Hahn.

1. Jõuluprints

Film tõelistele romantikutele! Noor ajakirjanik Amber Moor plaanib hakkama saada tõelise sensatsiooniga ning kogub põnevaid materjale prints Richardi kohta, kes peale isa surma on valmis kuningaks saama. Richardit peetakse naistemeheks, kuid kuidas on päriselt olukord? Kas Amberi ja Richardi lugu on õnneliku lõpuga, või siiski ei ole neil ühist saatust?

Filmi peategelased on:

* Rose McIver;
* Ben Lamb;
* Alice Krige.

Häid filme tuleb vaadata heast televiisorist!

Foto: Pixabay.com

Miks inimesed käivad filme kinos vaatamas, kui Jõuluteemalisi filme on võimalik ka kodus vaadata? Kinos käiakse tihti selleks, et näha uusi filme, kuid filmi vaatamise nautimine ei ole vähem tähtis – ideaalselt terav pilt ja kvaliteetne heli. Siiski, uuemad televiisorid ei jää kinoelamusele kuigi palju alla ning sellepärast vaata lähemat meie pakkumisi ning naudi filme oma isiklikus kinonurgas!

Kas popkorn ja soe jook on juba valmis pandud? Naudi puhkust ja filme sel kiirel jõuluajal! Nutipood 1a.ee soovib, et Jõulud teie peres oleksid helged ja armastust täis!

06.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru