Apple iPhone 7 Plus – üheaegselt stiilne ja võimas

Foto: Shutterstock.com

iPhone 7 Plus – nutitelefonide uus tase! Ülikiire tarkvara kvaliteetses korpuses, kolm kaamerat ja tohutu jõudlus on vaid üksikud iseloomustavad märksõnad.

Unistad nutitelefonist, mis oleks justkui arvuti telefoni kestas? iPhone 7 Plus oma 5,5-tollise ekraani, uskumatu jõudluse ja kiirusega võib nii mõnelegi arvutile silmad ette teha. Seejuures on antud mudeli hinnaklass meeldivalt taskukohane, rahuldades igat tüüpi tehnikahuvilise vajadused.

Kui soovid sellest tippklassi telefonist rohkem teada, loe edasi!

Veatu disain, kõrgetasemeline resolutsioon

iPhone telefonid on alasti silma paistnud oma esindusliku disainiga, millest võtavad eeskuju nii mõnedki konkurendid. 7 Plus on aga tase omaette – ära on kaotatud antennijooned ning telefoni korpus on seega stiilselt minimalistlik. Värvivalikusse on lisandunud kaks musta tooni – matt ja jet balck.

5,5-tolline 1920x1080p Retina ekraan ei jäta kujutluseks ruumi! Kõrge resolutsioon muudab kuvapildi täiuslikult selgeks, et saaksid nautida kvaliteetseid fotosid ja videosid, mida 7 Plus on võimeline jäädvustama. Soovid kaameratest rohkem teada? Kohe räägime.

Jäädvusta ümbritsevat nagu professionaal

Ajad, mil fotografeerimiseks soetati eraldi kaamera, on nüüdseks põhimõtteliselt möödas, fotokaamerad on pigem professionaalide pärusmaa. Kuid kas teadsid, et tänapäeva nutitelefonid suudavad teha pilte, mille kvaliteet ei jää profikaamerale alla? iPhone 7 Plus oma kolme ülikvaliteetse kaameraga on ilmselge tõestus.

Kolm kaamerat, milleks?

Nagu öeldud, saab 7 Plus mudel uhkustada koguni kolme kaameraga, millest üks asub ees ja kaks taga. Antud mudeli puhul on kahe tagumise kaamera põhiline eesmärk parema suumi pakkumine. See tähendab, et üks kaameratest on tavaline, kuid teine on rohkem sisse suumitud, mis võimaldab pilti kahekordselt suurendada, ilma detaile kaotamata.

12 Mpix resolutsioon

Pildi kvaliteedi puhul mängib loomulikult suurt rolli resolutsioon – mida kõrgem resolutsioon, seda detailsem ning selgem on tulemus. iPhone 7 Plus 12-megapikslise kaameraga on võimalik jäädvustada niivõrd kvaliteetseid pilte, et nende kvaliteet ei kannata isegi suurel ekraanil või suuremõõtmelisel väljaprindil.

Vapustavate omadustega kaamera ei ole aga 7 Plusi ainus täiustus võrreldes eelmiste mudelitega, seega jätkame uuenduste lainel!

Foto: Shutterstock.com

 

Kuna Apple´il on tavaks üllatada, ei jätnud nad ka sel korral võimalust kasutamata! Apple kaotas ära kõrvaklapipesa ning asendas selle kõlaritega, seega on muusika kuulamiseks nüüd kolm võimalust:

  • Bluetooth juhtmeta ühendusega klapid;
  • Lightning-ühendusega klapid;
  • Komplekti kuuluv adapter, millega saab ühendada standardsed kõrvaklapid.

Kõrvaklapipesa kaotamise kompenseerivad varasemaga võrreldes tunduvalt võimsama heliga kõlarid. See on aga ainult boonus, kas pole?

Foto: Shutterstock.com

Veekindlus on säilinud ka iPhone 7 Plus mudelil

Kui kõrvaklapipesa kaotamine tekitab kasutajates kahetisi tundeid, siis säilitati omadus, mis on absoluutselt igale telefoniomanikule meele järele – see on tolmu- ja veekindlus. Uued iPhone mudelid kannatavad lausa kuni pool tundi meetri sügavuses magevees olekut. Tehniliselt on telefoni konstruktsioon tavapärasest tihedam ning SIM-kaarti kaitsevad tihendid. Küll aga tasub tähelepanu pöörata asjaolule, et ametlikult on tootja välja lubanud niiskuskindluse.

Kuigi me telefon taskus just tihti ujuma ei kipu, siis äpardusi ikka juhtub ning on hea teada, et sellises olukorras saame veekindlusele loota!

Foto: Shutterstock.com

Kokkuvõttes võib öelda, et iPhone 7 Plus mudeli kristallselge ekraan, konkurentsitu akukestvus, kolm kvaliteetset kaamerat ja täiustatud sõrmejäljelugeja muudavad selle mudeli vastupandamatuks. Kui tunned, et 7 Plus vastab kõigile Sinu kriteeriumitele, siis ära pikalt mõtle ning soeta see vapustav nutitelefon 1a.ee nutipoest!

 

30.05.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru