LG telerid – tippklassi meelelahutus kogu perele

Foto: Shutterstock.com

Otsid koju head telerit? LG telerid on suurepärane valik, kui otsid tippklassi meelelahutust kvaliteetses kestas! Loe ja saa teada, miks see nii on.

Missugune teler on just Sinu pere jaoks õige? Kas valida soodsamas hinnaklassis LED teler või investeerida uue põlvkonna OLED telerisse? Ilmselgelt on võhiku jaoks õige valiku tegemine keeruline ning just seetõttu teeme ülevaate, miks on LG telerid parim valik igasse kodusse.

Elegantne disain, uuenduslikud funktsioonid

LG telereid võib käsitleda ka kui disainielemente, kuna neid iseloomustab äärmiselt puhas kujundus ning esinduslik disain. Kui vaadata telerit seestpoolt, võimaldavad patendeeritud tehnoloogia ja uuenduslikud funktsioonid pakkuda kirkaid värve, täpseid detaile ja uskumatult head kontrasti. Seejuures ei saa mainimata jätta ka Smart-TV funktsiooni, mis pakub piiramatus koguses meelelahutust kogu perele.

Superterav pilt läbipaistval klaasplaadil

Tänapäeva telerite puhul on väliselt olulised kaks nüanssi – võimalikult suur ja õhuke! LG telerid just sellele panustavadki ning just seetõttu on kasutusele võetud superuudne tehnoloogia, kus eriti õhuke OLED-paneel on kinnitatud läbipaistva klaasplaadi külge. Tulemuseks on see, et LG OLED teleri vapustav disain ning täiuslik pildikvaliteet harmoneeruvad paremini, kui eales varem:

  • Uskumatult õhuke;
  • Vapustavalt kirgas;
  • Konkurentsitu pildikvaliteet;
  • Silmapaistvalt elegantne.

OLED black sügavmust kuva

Kas teadsid, kui täiuslikult sügav saab must toon olla? LG telerid oma uudsete isesüttivate pikslitega, mis lülitavad end sisse ja välja, tekitavad täiuslikult musta tooni. Tulemuseks on lõpmatu kontrastsus ja täiuslik värv, kuna laiendatud värviskaala toob sügavmustal taustal esile miljardid elutruud toonid, mis on kirkamad, kui kunagi varem.

Tahad nautida pildikvaliteeti, mis on kirkam, kui reaalsed toonid Sinu ümber? Siis tee õige telerivalik nüüd ja praegu!

Foto: 1a.ee

Kumer ekraan ja selge liikumine

Juba mõnda aega tagasi sai teleriturul populaarseks 3D tehnoloogia, mis võimaldab nautida filmielamusi väga realistlikul moel. LG on läinud aga kaugemale ning toodab telereid, millel on uudselt kumer ekraan. Kumera ekraani võlu seisneb selles, et ilma igasuguste lisavahenditeta on võimalik jälgida oma lemmiksaateid iga nurga alt, seejuures ei jää ükski oluline detail märkamata.

 

Tundub uskumatu? Uskumatu on hoopis see, kui selge ja detailne on kaadrite liikumiskiirus sellisel ekraanil!

Foto: 1a.ee

webOS viib LG telerid uuele tasemele

Teleri põhiline otstarve on pakkuda meelelahutust kogu perele ning LG teab seda suurepäraselt! 4K sisu nautimiseks tippkvaliteediga ja nutikalt, on välja arendatud auhinnatud webOS platvorm. Kui soovid olla alati kursis oma lemmiksaadetega, nautida nutitelefoni sisu oma teleri ekraanil ning juhtida seadmeid liikumise ja hääle abil, siis sukeldu webOS platvormi piiritusse maailma!

Magic Zoom

Kas arvasid, et kuva suurendamise võimalus on omane vaid nutiseadmetele? Magic Zoom tehnoloogia võimaldab teleri vaatamise ajal ekraanipilti suurendada, et mitte ükski oluline detail ei jääks märkamata.

Magic Mobile Connection

Telekavas pole midagi põnevat? Ühenda oma nutitelefon Magic Mobile Connectioni abil teleriga ning vaata suurelt ekraanilt muusikavideosid, pilte ja kõike muud, mis Sinu telefonis peitub.

Magic Remote

Magic Remote kaugjuhtimispult võimaldab teleri ja digiboksi üheaegset juhtimist, kasutades liikumis- ja häälkontrolli. Kiire juhtimine jätab rohkem aega sisu nautimiseks!

Foto: 1a.ee

Otsid oma koju uut telerit, mis poleks lihtsalt teler, vaid meelelahutuse viimane sõna? Vaata 1a.ee nutipoes, mida pakuvad LG telerid ning veendu, et see on ainuõige valik!

31.05.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru