MacBook sülearvutid – kiiremad ja võimsamad kui eales varem

Foto: Shutterstock.com

Otsid uut laptopi? Seejuures on kriteeriumiteks kõrge kvaliteet, kiirus ja stiilne välimus? Vali uusimad MacBook Air ja MacBook Pro mudelid – need on tippklass!

Miks koguvad just MacBook sülearvutid kasutajate seas üha enam populaarsust? Põhjus on tegelikult lihtne, märksõnadeks on energiasäästlik Intel Broadwell protsessor, 11-15-tolline kristallselge ekraan, varasemast kolm korda kiirem WiFi ühendus, sada protsenti kiirem välkmälu ning võimekas SSD kõvaketas.

See ei ole aga sugugi kõik – kui soovid teada, mida MacBook endas veel peidab, siis loe julgelt edasi!

MacBook Pro – näpuotsaga geniaalsust

MacBook Pro – üliõhuke, sulgkerge ning veel kiirem ja võimsam, kui varem. MacBook Pro põhineb murrangulistel ideedel ning on valmis ellu viima kõik sinu ideed!

Missugused uuendused eriliselt silma paistavad? Loe edasi!

Kõik on vaid sõrmepuudutuse kaugusel

Foto: Shutterstock.com

Kas märksõnad Touch Bar ja Touch ID tulevad tuttavad ette? Touch Bar viib funktsiooniklahvid uuele tasemele, näidates asjakohaseid tööriistu vastavalt käesolevale tegevusele:

Süsteemi juhtelemendid helitugevuse ja ereduse muutmiseks;

Interaktiivsed võimalused sisu kohandamiseks ja sirvimiseks;

Nutikad sisestusviisid nagu emotikonid jpm.

Touch ID võimaldab Sinu MacBook Pro vaid hetkega avada – nii pääsed kiirelt ligi lukustatud märkmetele ning liigud kasutajate vahel vaid sõrmepuudutusega.

Jõudluse ja kiiruse uus tase

Kuhu iganes Sinu ideed Sind ka ei juhiks, MacBook Pro tuleb kõigega kaasa! Tipptasemel graafika, suure jõudlusega protsessor, nutikas salvestusruum ning kuni 10 tundi kestev aku on vaid mõned märksõnad, mis võimekusest aimu annavad.

Eraldiseisev Radeon Pro graafikaprotsessor tagab silmiavava graafika ja kiirendab graafikapõhiseid toiminguid, kuid on seejuures uskumatult energiasäästlik. Kõlab ju imeliselt?

Kõigi aegade värvirikkaim ekraan

Kui midagi kõige-kõige paremaks nimetada, siis on see vähimagi kahtluseta MacBook Pro ekraan. Eriti sügav must ja uskumatult hele valge? Tänu LED-taustavalgustusele ja suurele kontrastsusele on see võimalik. Ei saa mainimata jätta ka laia värvigammat, mis tähendab realistlikult elutruud pilti – oluline graafilises disainis ja monteerimisel.

Kõlarid räägivad enda eest, kõvasti!

Foto: Shutterstock.com

Muusika miksimine ja helitöötlus kuuluvad Sinu igapäevaellu? MacBook on selleks suurepärane abimees, kuna pakub ideaalselt tasakaalustatud kvaliteetset heli, sügavat bassi ning endisest suuremat helitugevust. Lase kvaliteetsel muusikal oma kõrvu paitada, kus iganes Sa ka ei viibiks!

MacBook Air – õhuke, võimas ja kõigeks valmis

Mis iganes ülesanne sind ees ootab, viienda põlvkonna Intel Core i5 ja i7 protsessorid koos Intel HD Graphics 6000 graafikaprotsessoriga saavad sellega hakkama. Kõik töötab ülikiiresti – alates fotode töötlemisest kuni veebi sirvimiseni. Ja kogu see võimsus mahub erakordselt õhukesse 1,7 cm unibody-korpusesse, mis kaalub kõigest 1,3 kg.

Kiire ja sujuv SSD välkmälu

Foto: Shutterstock.com

MacBook Air SSD salvestusruum on kuni 17 korda kiirem kui 5400 p/min sülearvuti kõvaketas. See tähendab, et kõik toimib kiiremini ja sujuvamalt. Tänu SSD salvestusruumile ja viienda põlvkonna Intel Core protsessoritele käivitub MacBook Air ülikiiresti.

Lihtsalt juhtmevaba

Loo ühendus 802.11ac tugijaamaga ning su käsutuses on kohe kuni 3 korda kiirem traadita andmeühendus kui WiFi eelmise põlvkonna puhul. 802.11ac WiFi ulatus on ka laiem, seega saad töötada veel vabamalt kui varem.

Soovid teada, missugune näeb välja arvutitööstuse tipptase? MacBook Pro ja MacBook Air ei lase Sul hetkekski kahelda – lihtsalt soeta oma uus MacBook 1a.ee nutipoest ning vii kõik oma ideed ellu – kiirelt ja jõuliselt!

25.06.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru