Mida kinkida meesterahvale?

Foto: 1a.ee

Sobiv kingitus mehele ei ole lihtne ega kiire leid. Kas see on sellepärast, et traditsiooniliselt on naised need, kes veedavad rohkem aega poodides ja sellepärast suur valik kingitusi on mõeldud neile? Või võib-olla just meeste praktilisus ja tagasihoidlikkus on see, mis paneb ostma vaid tõepoolest vajalikke asju.

Küsimusele “Mida Sa sooviksid kingituseks saada?” on tihti mehe vastu selline: “Mitte midagi, mul juba on kõik”. Kui mehest ei ole palju kasu kingituse leidmisel, siis meie püüame aidata Sul valida tema huvidele sobiv kingitus!

Kingitus mehele – tehnoloogia entusiast

Kui mehele meeldivad erinevad elektroonika vidinad ning ta huvitub tehnoloohiast, siis valik on üsna lai. Mõned kingiideed leiad allpool:

Nutitelefon

Foto: 1a.ee

Kui jututeemaks on innovatsioonid tehnoloogia valdkonnas, siis kõige rohkem räägitakse nutitelefonidest. Kui kingitus mehele on uus nutitelefon, siis pööra tähelepanu sellele, et sel oleks:

* kõrge resolutsiooniga kaamera;
* vähemalt Full HD ekraan;
* 4G internett;
* vajaduse järgi – muud unikaalsed funktsioonid ja seadmed (kaks kaamerat, DualSIM, AMOLED ekraan jmt.).

VR prillid

VR ehk virtuaalreaalsuse prillid on suurepärane kingitus mehele, kellele meeldivad tehnoloogia uudistooted. See seade on ühendatav Android ja iOS nutitelefonidega, mis võimaldab nautida 3D mänge ja 360 kraadiseid videosid täiesti uuel tasemel.

Foto: 1a.ee

Kingitused meelelahutuseks ja puhkuseks

Kingitus mehele, mis aitab meelt lahutada ja puhata pika tööpäeva lõpus, on kindlasti kõrgelt hinnatud. Tutvustame mõnda ideed, mida tasub kaaluda:

Televiisor

Foto: 1a.ee

Uus ja hea televiisor on kindlast meeldiv üllatus. Lai valik ja tehnoloogilised innovatsioonid muudab teleka, lisaks seriaalide või filmide vaatamise vahendile, ka kuumaks jututeemaks sõprade vahel. Sõltuvalt hinnakategooriast, sisaldavad telerid erinevaid funktsioone, alustades põhilistest asjadest ja lõpetades uusimate seadmetega. Siin on mõned aspektid, millele pöörata tähelepanu valides televiisorit mehele:

* Vähemalt Full HD resolutsioon. See on pildi resolutsiooni standard ning enamusel kordadest näitab see piisavalt teravat pilti;
* SmartTV. See funktsioon tagab ligipääsu internetti teleka vahendusel.

Mängukonsool

Üks parimaid viise puhkamiseks kodus on videomängude mängimine. Erinevalt televisiooni või video vaatamisest, mis on passiivne, võtavad videomängude osalejad aktiivselt sündmuste kulgemisest osa. Lisaks on mängukonsoolil vähemalt kaks pulti, mis võimaldab kaasata mängu ka teisi sõpru või pereliikmeid.

Foto: 1a.ee

Praktilised kingitused

Mehed on küll erinevad, kuid iga mees hindab funktsionaalsust ja kingitusi, millel on reaalne otstarve. Mõned kingiideed praktilisele mehele:

Pardel

Foto: 1a.ee

Olgu see igapäevase rutiini osa või omamoodi rituaal, kvaliteetseid habemeajamistarvikuid hinnatakse alati kõrgelt ja on kindlasti suurepärane kingitus mehele. Ka pardleid on väga palju erinevaid ning igaüks on omamoodi otstarbekas:

* Ühekordsed žiletid on mõeldud habemeajamiseks niiskel nahal. Need žiletid on ühekordsed siiski suhtelises mõistes, kuna paljudel saab vahetada otsikuid ning seega kasutada pikalt;
* Elektrilised pardlid, habeme- ja juuksetrimmerid. Elektrilised pardlid on mugav abimees nende jaoks, kes ei soovi habemeajamiseks kaua aega kulutada. Need on praktilised, kuna saab kasutada kuival nahal ning ise protsess on samuti kiire.

Käekell

Foto: 1a.ee

Hea käekell on kindlasti väga praktiline kingitus, kuid samas ka suurepärane aksessuaar tema garderoobile. Käekellad võib jaotada kahte üldisemasse kategooriasse:

* Traditsioonilised käekellad näitavad aega analoog- või digitaalsel kujul – neile, kes hindavad kinnitatud väärtust ja klassikat;
* Nutikellad ja käevõrud on suurepärane kingitus mehele – eriti tehnoloogia entusiastile. Nutikelladel, lisaks kuupäeva ja kellaaja näitamisele, on ka muud funktsioonid – võimalus ühendada see nutitelefoni, tahvli või arvutiga, sammulugeja, pulsimõõtja ja palju muud.

Seadmed kodutöödeks

Paljudele meestele meeldib teha tööd kodus või garaažis üksinda, teistelt abi palumata. Õiged tööriistad ja instrumendid on suurepärane kingitus mehele, kes soovib olla oma kodu peremees. Mõned ideed, mis aitavad igapäevaste töödega:

* Akud, elektrilised puurid, kruvikeerajad ja teised tööriistad on asendamatud remontimisel ning praktiline kingitus mehele, kes teeb tööd garaažis või remondib kodu;
* Survepesurid. Võimas survepesur on praktiline kingitus mehele ja suurepärane abiline majas või suvilas, et pesta sissesõidutee tolmust puhtaks või panna oma auto läikima;
*Tööriistakast ja -kott. Lihtne ja praktiline kingitus mehele, et tema tööriistad oleksid alati korras ja käepärast, kui neid vaja läheb.

Foto: 1a.ee

Seiklejatele

Matka GPS

Kuigi globaalsed positsioneerimissüsteemid on olemas pea igas telefonis, oskab tõeline seikleja hinnata seadet, mis on mõeldud just matkamiseks, sest, erinevalt nutitelefonist, on sellel:

* pikem aku tööaeg (kuni 25 tundi);
* täpsemad kaardid väljaspool linna;
* vastupidavam korpuss kukkumiste, niiskuse ja tolmu suhtes.

Foto: 1a.ee

Seljakott reisimiseks

Hea kvaliteediga kott, mis on mõeldud just reisimiseks on hindamatu aksessuaar reisija jaoks ja on ka tabav kingitus mehele, kellele meeldib matkata või reisida. Õige kott vähendab koormust seljale ja võimaldab mahutada sinna kõik seikluseks vajaliku.

Foto: 1a.ee

Suurepärane koht, kus leida need ja paljud muud kingiideed mehele, on internetipood 1a.ee! Vaata ja veendu ise!

01.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru