Parimad jõulukingitused sel hooajal – TOP 5 ideed kogu perele

Foto: 1a.ee

Kes meist ei ihkaks jõuluvanalt kingitust saada?

Jõulukingitused on omaette elamuseks meist igaühele! Õige kingitus soojendab südant, teeb meele rõõmsaks ja pakub naudingut nii kingi tegijale kui ka kingi saajale.

Tänapäeval on poeriiulid ja internetiavarus suurepäraseid valikuid täis. Seega on parima jõulukingi tegemine muutunud nii mõnelegi meist väga keerukaks.
Mida kinkida, et nii kingituse tegija kui ka kingi saaja tunneksid selle üle heameelt?

Järgnevalt toomegi sinuni ideid, milline on tore jõulukink ja mida kinkida oma kõige lähedasematele inimestele – naisele, lapsele, mehele? Samuti, mida meelepärast kinkida vanematele ja vanavanematele?

Millised on parimad jõulukingituste ideed?

Mis on parim jõulukink naisele?

Foto: 1a.ee

Mida kinkida naisele, et ta oleks õnnelik ja rahulolev? Esmapilgul võib see tunduda väga raske.

Siiski on olemas mõned head ja klassikalised jõulukingi ideed.

Kõik naised armastavad parfüüme. Seega on meelepärane parfüüm suurepärane jõulukink nii naisele, kuid miks mitte ka emale või vanaemale.

Veidi raskem võib olla aga valida just see õige lõhn, mis ka meeldiks ja sobiks.

Anname mõned nõuanded, kuidas valida õiget parfüümi.

*  Kõige tähtsam on teada naise lõhnaeelistusi – värske, magus, vürtsikas …
*  Et su valik oleks kindlamast-kindlam, tasub teha eeltööd. Nuusuta üle naise lõhnakapp ehk parfüümid, mida ta hetkel kasutab.
*  Ostu sooritades pööra tähelepanu pudelile. Igale naisele on oluline parfüümipudeli välimus. Seega soovitus – parfüümipudel olgu ilus ja silmapaistev.

Hea lõhn ilusas pudelis on suurepärane jõulukink, mida ihkab iga naine.

Suurepärased naiste parfüümid on laias valikus näiteks 1a.ee lehel. Sealne lai valik sisaldab erinevate tuntud brändide parfüüme nagu Dolce&Cabbana, Karl Lagerfeld, Salvador Dali jt. Lisaks aitab parfüümi valikule kaasa sealne tootekirjeldus, kus on iga konkreetse parfüümi puhul ära toodud lõhna tüüp.

* Näiteks tualettvesi Guess Seductive on kerge lõhn, mis sobib nii igapäevaeluks ja kontorisse kui ka meeldejäävaks peoks, pidulikuks õhtuks ning võrgutavaks kohtinguks.

Siit leiad parimad jõulukingitused – parfüümid nii naisele, sõbrannale kui ka emale ja miks mitte ka vanaemale.

Mida kinkida lastele?

Foto: 1a.ee

On ju teada, et väiksemate laste lemmikud on kõiksugused toredad mänguasjad.

Tüdrukutele meeldivad nukud, poistele autod ja erinevad vahvad sõidukid – traktorid, tankid, mootorrattad jt.

Kingiideed väikestele tüdrukutele

Väikeste 3-aastaste tüdrukute lemmik on kindlasti imik nukk Baby Born. See on number üks müügihitt tänapäeva nukkude seas. Beebit saab sööta, pissitada ja tema väljanägemine on täpselt nagu päris beebil – nii tore ja loomulik.

Lastele, kes armastavad muinasjutte, on suurepärane kingiidee muinasjututegelasest nukk nagu näiteks „Maša ja karu“ peategelane Maša või väikeste tüdrukute lemmikfilmist „Lumekuninganna“ laulev Elsa.

Suuremad tüdrukud unistavad jõulukingiks saada populaarset Monster High nukku. Monster High mänguasjade valik on mitmekülgne ja seal leidub erinevaid temaatilisi nukke nagu näiteks nahkhiir Draculaura, laulev popstaar Ari Hauntington, tantsunukud jt.

Mida kinkida väikestele poistele?

Pisikeste poiste lemmikuteks on kindlasti Hot Wheels autod koos võidusõidurajaga. Väikest mänguhuvilist ei jäta kindlasti külmaks ka erinevad traktorid ja raskeveokid.

Kõik need mänguasjad leiad kiirelt ja mugavalt 1a.ee veebipoest, kus on suur valik kallureid, järelkärudega traktoreid, koppasid – kõike, mida ühe väikese poisipõnni hing ihkab.

Vali meelepärased jõulukingitused oma võsukesele SIIT.

Vahvad kingiideed kooliealistele

Suurematele lastele ei ole sobilik jõuludeks kinkida lapselikke mänguasju. Jõulukingitused peaksid vastama eale ja lapse arengutasemele.
Järgnevalt teemegi lühidalt juttu sellest, millised jõulukingitused on sobivad juba pisut suurematele tegelastele.

Parim jõulukink selles vanuses lastele on näiteks hariv ja meelelahutuslik lauamäng, suhtlemiseks mobiiltelefon või õppimiseks vajalik sülearvuti.

Parim kogupere mäng!

Valides jõuluvana kingikotti lauamängu, soovitame raha paigutada Monopoli mängu ostmisele. Seda mängu saab mängida kogu perega ühise laua taga. Kas pole vahva?
Populaarne veebipood 1a.ee pakub moodsat kaarditehingutega Monopoli, mida saab mängida nii kahekesi, kolmekesi kui ka neljakesi.

Monopol sisaldab uue ajastu moodsat pangasüsteemi, millega on võimalik kanda kaardile vara, upitada turgu või seda lausa põhja lasta ning osta üheainsa kaardiviipega tänavaid.

Tegemist on tõeliselt vahva kogupere mänguga.

Mitmesugused huvitavad lauamängud

Kindlasti on toredad jõulukingitused mitmesugused erinevad lauamängud, milleks on:

*  mälumängud,
*  nuputamismängud,
*  täringumängud ja
*  strateegiamängud.

Need kõik arendavad lapse võimekust, loogilist mõtlemist, tähelepanuvõimet ja on vahvad vaba aja veetmiseks. Mis peamine, need on sobilikud nii poistele kui ka tüdrukutele.

Mälumängud nagu näiteks Memo sobivad mängimiseks igas vanuses lastele. See on tore arvamismäng, kus tagurpidi pööratud pilte saab hakata ära arvama ja nendest endale paare koguda. Võidab see, kellel on kõige rohkem paare. Vahva!

Nuputamismängud on populaarsed ja taskukohaste hindadega. Näiteks Mathable on lõbus mäng, mis õpetab matemaatikat.

Täringumängud (näiteks Yatzy) on kaasahaaravad ning strateegiamängud arendavad lapse loogikat. Lisaks on strateegiamängud väga huvitavad ja sisaldavad enamasti mitmesuguseid erinevaid mõistatusi.

Lisaks on lauamänge lihtne kaasa võtta kooli, külla, reisile… Ühesõnaga kõikjale. Mängides ei hakka lastel kunagi igav.

Kokkuvõtlikult on kooliealiste laste üheks lemmikuks kindlasti vahvad lauamängud.

Suurepärase lauamängude valiku leiad 1a.ee veebipoest, kus on mitmesuguseid erinevaid asjalikke mänge igas vanuses lastele ja kogu perele.

Õige lauamängu leidmiseks vaata SIIA.

Kas mobiiltelefon või sülearvuti?

Foto: 1a.ee

Teismeliste poiste-tüdrukute unistuste jõulukingiks on kindlasti mobiiltelefonid ja sülearvutid. Tänapäeva kiirelt arenevas ühiskonnas on see tõhus ja vajalik abimees nii õppimisel kui ka suhtlemisel. Seega, miks mitte kinkida oma võsukesele just selline vajalik kingitus.

Mobiiltelefonide ja sülearvutite valik on nii poelettidel kui ka internetipoodides väga mitmekesine. Suure valiku ees on raske otsustada ja leida just see õige ja kõige sobilikum. Seepärast tutvustamegi moodsat nutitelefoni ja praktilist sülearvutit, mis võivad olla heaks kingitusteks.

Xiaomi nutitelefon

Hiina nutitelefonitootja Xiaomi on loonud taskukohase hinnaga moodsa ja mahuka akuga nutitelefoni.

Kui tänapäeva nutitelefonidel on kaks viga – need on kallid ja neil on pisikese mahuga aku, siis Xiaomi pakub sellele lahendust. Xiaomi stiilne nutitelefon on õhuke ja seega ka väga kerge. Telefon on varustatud silmapaistvalt mahuka akuga, millest jagub seadmega rääkimiseks kuni 36 tunniks. Imetlusväärne!
Miks mitte kinkida jõuludeks oma teismelisele nutikas ja töökindel Xiaomi mobiiltelefon.

Suurepärase Xiaomi nutitelefonide valiku leiad SIIT.

Millist sülearvutit kinkida?

Foto: 1a.ee

Tahes tahtmata jõuab ühel päeval kätte aeg, kui tekib vajadus osta uus sülearvuti. Miks mitte sooritada taoline ost just jõulude eel, mil hinnad on taskukohasemad.

Kuna sülearvutite valik on lai, on tänapäeval väga raske otsustada, millist masinat osta. Kindlasti ei tasu otsust teha umbes ja mitte kõige odavama kasuks, sest tihtipeale ei ole soodsa hinna taga teps mitte kvaliteetne kaup, mis tagaks arvuti pikaajalise muretu toimimise.

Tuleme valikute tegemisel appi!

Enne, kui asud otsustama, tea, et sülearvuti valik oleks mõistlik teha tuntud brändide hulgast nagu Lenovo, Dell, HP, Toshiba, Asus. Kõiki neid sülearvuteid pakub veebipood 1a.ee. Veebipoe valikus on üle 900 sülearvuti, mille hulgas leidub nii äriklassi kui ka kodukasutajale sobivaid arvuteid.

Kindlasti tasub tähelepanu pöörata nii sülearvuti ekraani suurusele kui ka kaalule, aku võimekusele ja operatsioonisüsteemile:

*  Väiksema ekraaniga arvutid on kergemad ja neid on vajadusel mugavam kaasas kanda.
*  Hea kestvusega aku võimaldab arvutit kasutada väljaspool kodu – koolis, raamatukogus, kohvikus.
*  Väga oluliseks näitajaks on sülearvutite puhul operatsioonisüsteemi olemasolu. Ilma operatsioonisüsteemita arvutile tuleb see lisaks soetada, mis teeb kokkuvõttes arvuti lõpphinna suhteliselt kalliks. Hetkel kõige uuem tarkvara on Windows 10 operatsioonisüsteem.

Uut sülearvutit soetades soovitame tähelepanu pöörata kõikidele eespool toodud näitajatele. Sel juhul saad kindel olla, et väljavalitud jõulukink kestab kaua ja pakub kingisaajale pikaajalist rõõmu.

Milline on väärt jõulukink meesterahvale?

Iga endast lugupidav mees hoolitseb enda välimuse eest. Seega, miks mitte kinkida ka meestele ilutooteid. Kinkekomplektid meestele on suurepärane valik. Lisaks on need taskukohaste hindadega ja loovad meeldivaid emotsioone.

Teades ja tundes oma kaasat, saad valida erinevate kinkekomplektide seast SIIT.

Versace, Hugo Boss, Gucci, Lacoste jt – 1a.ee veebipoes on mitmekülgne ja väga hea valik kinkekomplekte igale maitsele.
Vali oma jõulukingitused 1a.ee veebipoest!

Soovid kingitust kogu perele?

Foto: 1a.ee

Korralik kingitus kogu perele on kindlasti üks hea ja kvaliteetne televiisor.

Millist telekat jõulukingiks valida?

Olenevalt tehnoloogiast sisaldavad tänapäeva telerid sõna- ja tähekombinatsioone – LCD, Plasma, LED. Mida need tähendavad?

LCD telerite puhul on tegemist vedelkristallekraaniga. Taolises telekas puudub kineskoop ja pilt tekitatakse poolkristallilises olekus vedeliku abil. LCD telerid on vastupidavad ja taskukohaste hindadega. Lisaks on LCD telekad energiasäästlikumad kui näiteks Plasma telekad.

Plasmatelerite iseloomulikuks omaduseks on lameekraan. Need tarbivad võrreldes LCD ja LED teleritega rohkem energiat. Samas on need hinnaklassi poolest odavamad kui LED-id ja parema kontrastsusega kui näiteks LCD ekraanid.

Tänapäeva uusima tehnoloogiaga telerid ongi just LED-telerid, mida pakub ka 1a.ee veebipood. Selline telekas on kindlasti iga pere unistus. LED-teleritel, nagu nimigi ütleb, kasutatakse LED taustvalgust. Taolise teleka värvid on sügavamad ja tumedamad ning omavad väga head kontrastsust. Lisaks tarbib telekas, võrreldes teiste telekatega palju vähem energiat ja on väga õhukese ekraaniga.

Miks mitte kinkida jõuludeks oma perele üks hea ja kvaliteetne LED-telekas. Seda saad teha SIIN.

Mida kinkida vanavanematele?

Kuna tänapäeval on ka vanaemad ja vanaisad väga mobiilsed inimesed, siis miks mitte kinkida ka neile üks uus ja praktiline mobiiltelefon.
1a.ee veebipood pakub laias valikus erinevaid klassikalisi numbritega mobiiltelefone igale maitsele. Valikus on nii Nokia, MyPhone kui ka Alcatel telefonid.
Numbritega mobiiltelefon on hea valik, kui kingisaajal on raske käsitseda puutetundlikku telefoniekraani või tema silmanägemine ei ole enam nii terav kui vaja.
Mobiilsed jõulukingitused on praktilised ja igati sobilikud ka vanema põlvkonna inimestele.

Õiged ja asjalikud jõulukingitused teevad meele rõõmsaks ja loovad hea tunde. Kõige kallimad lähedased on alati väärt parimaid jõulukingitusi. Väikelapsed armastavad mänguasju, suuremad nutitelefone või sülearvuteid. Kogu pere on väärt uut moodsat telerit ning vanavanemad praktilist mobiiltelefoni.
Tee oma jõuluostud targalt.

Parimad jõulukingitused leiad 1a.ee veebipoest.

20.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru