Sammulugeja – funktsionaalne abimees, mis motiveerib liikuma

Foto: Shutterstock.com

Sammulugeja, mis loendab samme, mõõdab läbitud distantsi ja loendab põletatud kaloreid on parim motivatsioon füüsiliseks pingutuseks. 15 tuhat sammu päevas? Käkitegu!

Kas Sul on õrna aimugi, mitu sammu Sa päeva jooksul astud? Esmapilgul tundub see info ehk ebaoluline, aga tegelikult paneb just tulemuste jälgimine veel rohkem pingutama. Suvi on käes ning värskes õhus liikumist tavapärasest rohkem – soeta sammulugeja ning veendu, kas astud päevas vähemalt 10 000 sammu, mis on tervislike eluviiside harrastajale lausa kohustuslikud.

Kuidas valida asjalik sammuloendur? Kohe saad teada!

Mida funktsionaalsem sammulugeja, seda kasulikum

Kas puhtalt sammude loendamine annab füüsilise aktiivsuse kohta piisavalt infot? Sõltub, kuid olgem ausad, mida rohkem funktsioone sammulugeja endas peidab, seda suurem on motivatsioon selle kasutamiseks.

Enne ostu sooritamist pane paika hinnapiir ning mõtle selgeks, kas vajad seda vidinat ainult sammude loendamiseks või on teretulnud ka erinevad lisafunktsioonid:

Läbitud distantsi mõõtmine;

Kulutatud kalorite lugemine;

Raadio kuulamise võimalus.

Et otsuse tegemine oleks lihtsam, loe edasi, et tutvuda mõningate konkreetsete valikutega!

Loe põletatud kalorid kokku!

Foto: Shutterstock.com

Iga astutud samm tähistab füüsilist aktiivsust ning füüsiline aktiivsus omakorda kalorite põletamist! Kulutatud kalorite loendamine on üks sammulugeja lisafunktsioonidest, mis on igati tänuväärne, kuna võimaldab füüsilist pingutust tulemustesse teisendada. Küll aga on siinkohal üks väike tähelepanek – kaloripõletamist ei ole võimalik sajaprotsendilise täpsusega mõõta, kuna sammulugeja seadistustes saab kehakaalu määrata vaid 5 kg täpsusega.

ProMedix PR-315

Kui mõtlesid oma vajadused läbi ning jõudsid järeldusele, et vajad sammuloendurit, mis omaks ka kalorite lugemise funktsiooni, siis on 1a.ee tootevalikus ProMedix PR-315, mis täidab Sinu ootused. See on kompaktne sammulugeja, mis loendab samme ja põletatud kaloreid, mõõdab distantsi ja ajakulu – ideaalne kaaslane nii harrastajale kui professionaalile!

Mitu kilomeetrit päevas?

Kas Sul on õrna aimugi, mitu kilomeetrit Sa päeva jooksul maha kõnnid? Nüüd on viimane aeg läbitud distantsi jälgima hakata, kuna see on hea väljakutse iseendale – iga päevaga aina rohkem ja rohkem!

Keskmise sammu pikkuse arvutamine on ülimalt lihtne: astuge järjest 10 sammu, seejärel mõõtke ära läbitud distants ning jagage saadud tulemus 10-ga. Sedasi saategi teada oma keskmise sammu pikkuse, mille saab mugavalt sammulugeja mällu talletada ning kilomeetrite loendamine võibki alata!

Spokey Moony 3D Pedometer

Otsid sammulugejat, mis oleks kõrgem tase omasuguste seas? Spokey Moony on mitmefunktsionaalne uue generatsiooni sammulugeja:

3D digitaalne liikumissensor;

Ülikerge (26 g);

7-päevane mälu;

Põletatud kalorite loendur;

Sammuloendur;

Distantsi mõõtja.

Sammude lugemine võib olla lõbus!

Foto: Shutterstock.com

Kas teadsid, et sammude lugemises korraldatakse lausa võistlusi? See on lõbus ja füüsisele kasulik mõõduvõtt, mida võib korraldada nii sõpruskondade kui kolleegide vahel. Kui enda sammude lugemine võib olla tüütu ning kohati võib ka motivatsioonist puudu jääda, siis väike võistlusmoment lisab kindlasti asjale jumet.

Ka paljudes tänapäeva nutitelefonides on sammulugeja funktsioon täiesti olemas, kuid olgem ausad, mobiiltelefon on veidi kohmakas ning ei pruugi igal hetkel kaasas olla. Sammulugeja on aga pisike ja kompaktne ning ülimalt mugav vööle kinnitada.

Siit siis väike idee – lepi sõprade või kolleegidega kokku sammude loendamise periood, soeta 1a.ee nutipoest kvaliteetne sammulugeja ning hakake astuma!

26.06.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru