Samsung Galaxy Grand Prime – mõistliku hinna ja hea kvaliteediga nutitelefon!

Foto: 1a.ee

  1. aastal välja antud nutitelefon Samsung Galaxy Grand Prime on suure 5-tollise ekraaniga stiilselt õhuke seade, millel on 8 megapiksline põhikaamera ja 5 megapiksline eesmine kaamera. Lisaks 8 GB sisemist mälu, mida saab suurendada microSD mälukaardi abil kuni 32 GB-ni.

Igati korralik ja klientide heakskiidu pälvinud mobiiltelefon on kauakestva aku ja taskukohase hinnaga, mis sobib eeskätt vähenõudlikele klientidele. Kahtlemata passib Grand Prime esimeseks kaaslaseks nii algkooliõpilastele kui ka teismelistele poistele-tüdrukutele.

Samsungi Grand Prime nutiseadmete hulgast leiab ka 2 SIM kaardi paigaldamise võimalusega telefoni.

Samsung Galaxy Grand Prime – õhukese disainiga hea nutitelefon!

Samsungi Grand Prime’l on olemas kõik vajalikud funktsioonid ja enamgi veel.

Telefoni tehnilised andmed on järgmised:

  • 5-tolline ekraan;
  • 8 GB sisemist mälu, mida saab suurendada microSD mälukaardi abil kuni 32 GB-ni;
  • 1,2 GHz neljatuumaline protsessor;
  • 8 Mpix tagumine kaamera;
  • 5 Mpix esimene kaamera;
  • Android 4.4 operatsioonisüsteem;
  • Li-lon 2600 mAh aku.

Lisaks GPS tarkvara Google Maps, rakenduste pood Google App, Samsung Apps, mille abil saab alla laadida erinevaid mänge, muusikat, videoid jms. Veel sisu jagamine WiFi või WiFi Direct abil ja NFC, mis on vajalik kahe seadme omavaheliseks andmevahetuseks ja võimaldab lähiväljas kontaktivabalt teha autentimis- ning maksetoiminguid, saata faile-kontakte.

Samsungi Grand Prime mobiilil on olemas kõik vajalikud funktsioonid igapäevaseks suhtluseks.

Jäädvusta hetki…

Samsung Galaxy Grand Prime nutitelefonil on lai 85-kraadise vaatenurgaga 5 Mpix esikaamera, mis muudab pildistamise mugavaks ja selle suur eraldusvõime laseb teha teravaid fotosid. Tänu kaamera laiemale vaatenurgale võimaldab see ühele pildile mahutada rohkem sõpru ja jäädvustada avarama vaatega taustapilte.

Lisaks on nutiseadme põhikaameral LED välk, autofookus, näotuvastus, digitaalne suum, geo-tuvastamine, panoraam ja öörežiim – ühesõnaga kõik, mis on vajalik pildistamiseks.

Foto: 1a.ee

Pikaajaline aku

Nutitelefoni 2600 mAh aku lubab ideaaltingimustes 16 tundi kõneaega ja 350 tundi ooteaega ehk aega, kui seadmega ei räägita, mängita ega saadeta sõnumeid jms.

Mõõduka kasutamise puhul peab Grand Prime nutitelefoni aku vastu mitu head tööpäeva.

Lihtne kasutada

Grand Prime’i mudelit on väga hõlbus kasutada kõikidel – ka inimestel, kes hoiavad nutitelefoni esimest korda käes. Mobiili igapäevane kasutus – helistamine, sõnumite saatmine, videote vaatamine, veebilehtede sirvimine, internetis surfamine jne, on üles ehitatud loogiliselt ja selle kasutamisega saab hakkama igaüks.

Niisiis soovitame seda nutiseadet teiste hulgas ka neile, kes pole varem puutetundlike nutitelefonidega kokku puutunud.

Kaunilt disainitud ja õhuke

Ümardatud servadega disainilt õhuke, 8,6 mm paksune mobiiltelefoni on mugav käes hoida. Telefoni kompaktsed mõõtmed, milleks on 72,1 mm laiust ja 144,8 mm kõrgust, võimaldavad seda mõnusalt käes hoida ja kus iganes endaga kaasas kanda.

Kokkuvõtlikult on Samsung Galaxy Grand Prime nutitelefoni puhul tegemist stiilselt õhukese, käepäraste mõõtmetega vastupidava keskklassi seadmega, mille hea jõudlus tagab mobiili sujuva töötamise ja lubab samaaegselt tegeleda mitme asjaga. See nutitelefon sobib eeskätt kasutamiseks vähenõudlikumale inimesele. Hea valiku Grand Prime mobiiltelefone koos vajaminevate tarvikutega, milleks on korpused, tagakaaned, ümbrised jms, leiad suurimast internetikaubamajast 1a.ee.

29.05.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru