Samsung Galaxy S7 – täiustatud funktsioonidega kaunis nutitelefon!

Foto: 1a.ee

Vee- ja tolmukindel Samsung Galaxy S7 nutitelefon on erakordse disaini ja väga heade funktsioonidega seade, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele.

Suure vastupidavusega 5.1-tolline 1440 x 2560 resolutsiooniga Super AMOLED puutetundlik ekraan, kaheksatuumaline Quad-core 2.3 GHZ protsessor, 32 GB sisemälu, mida saab suurendada kuni 200 GB Micro-SD mälukaardiga, 12 Mpix tagumine kaamera ja 5 Mpix esikaamera selfideks, 3000 mAh aku ning palju muud, mis teevad sellest telefonist väga hea ja töökindla kaaslase.

Kohe räägime sellest asjalikust telefonist lähemalt.

Samsung Galaxy S7 – loodud elamusteks!

Üks paljudest Samsungi mudelitest ehk S7 pakub suurepärast elamust ning lisaks kaunile väljanägemisele on telefon ka seespidiselt uudne ja funktsionaalne.

Kaunis disain ja kasutusmugavus

Telefoni disain ja kasutusmugavus on esimesed, mida selle juures märgatakse. Viimane on eriti oluline juhul, kui telefoni kasutatakse igapäevaselt väga palju või see on lausa üks põhilistest töövahenditest.

Samsung S7 on metallist stiilsete kumerate äärtega ja vastupidava korpusega kirka lameekraaniga nutitelefon, millel on käepäraselt kaardus tagumise pool, võimaldades seda mugavalt käes hoida ja lihtsalt käsitseda.

Seega soovitame seda mudelit kõikidele, kelle põhitöö nõuab iga päev telefoni kasutamist.

Võimas kaamera

S7 nutitelefon on ideaalne valik aktiivsetele pildistajatele, sest mobiili võimas 12 megapikslise põhikaamera teravus ja kiirus on lausa hämmastavad.

Telefoni kõrge pildikvaliteediga kaamera võimaldab jäädvustada selgeid pilte ka kõige kehvemates valgustingimustes ning tänu optilisele pildistabilisaatorile saab sellega salvestada liikuvaid objekte ilma, et need uduselt jäädvustuksid.

Telefoni 5 megapiksline esikaameraga, mis asub ekraaniga samal küljel, saab jäädvustada meeldejäävaid selfisid.

Foto: 1a.ee

Suurepärased lisafunktsioonid

Samsung Galaxy S7 nutitelefoni on kasutada lausa lust, sest sellel on rohkelt asjalikke funktsioone:

 • alati sees ekraan;
 • vee- ja tolmukindlus;
 • sõrmejäljelugeja;
 • vinge mängukeskkond ja -graafika;
 • kiirendusmõõtur;
 • güroskoop;
 • kompass;
 • lähedusandur;
 • baromeeter;
 • südame löögisageduse andur;
 • spetsiaalne turvalahendus Knox.

Mugav ja funktsionaalne „Alati sees ekraan“ kuvab lukustatud ekraanil kellaaega, teavitusi, kalendrit ning sõrmejäljelugeja tagab kasutajale isiklike asjade privaatsuse ning hõlbustab ekraani lahti lukustamist.

Mänguhuviliste rõõmuks on nutitelefon varustatud erilise ja väga vinge mängukeskkonna ning -graafikaga, milleks on näiteks salvestamine. Nii saab keskenduda mängimisele ilma, et peaks pidevalt mõtlema poolelioleva mängu talletamisele.

Ööpäevaringseks kaitseks häkkerite ja pahavara eest sisaldab Samsungi nutitelefon spetsiaalset turvalahendust Knox. Lisaks kõigele on telefon ka vee- ja tolmukindel (IP 68), lubades seda kuni 1,5 m sügavuses vees hoida kuni 30 minutit.

Kauakestev aku ja mobiilne internet

S7 aku peab kauem vastu kui teistel samalaadsetel mobiilidel. Enam ei pea muretsema nutitelefoni igapäevase laadimise pärast, sest S7 aku peab mõõdukal kasutusel vastu kauem kui üks ööpäev.

Samsung nutitelefon pakub sulle maksimumi – seda saab kasutada sõltumata asukohast nii töövahendina kui ka meelelahutuseks. Tänu 3G ja uue põlvkonna võrguühenduse 4G toele on internetiühendus kiire ja stabiilne, võimaldades maksimaalse kiiruse kuni 150 MB/s. Veel NFC, millega saab luua juhtmevaga ühenduse muude seadmetega ning loomulikult Bluetooth liides.

Kokkuvõtlikult on Samsung Galaxy S7 eksklusiivse disainiga ja täiustatud funktsioonidega väga hea nutitelefon, mis sobib ka kõige nõudlikumale inimesele. Tutvu selle hea mobiiltelefoniga veebipoes 1a.ee.

24.05.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru