Samsung S8 ülevaade: endiselt fantastiline telefon!

Foto: Shutterstock.com

Samsung S8 ei ole enam küll Samsungi tipptelefon, kuid Galaxy S8 on endiselt suurepärane ja seega tasub sellele heita pisut põhjalikum pilk. Telefon näeb välja peaaegu samasugune nagu värske Samsung Galaxy S9, kuid on mõned pisikesed erinevused, mida kohe vaatama asume.

Samsung S8 – disain

Galaxy S8 ja S8+ teistest totaalselt erinev ja uuenduslik disain sai alguse seestpoolt – nagu heade asjade puhul tavaliselt ongi. Telefoni loomisel võeti eesmärgiks kaotada ekraaniserva kammitsevad piirangud. Kõik, mida nüüd näed ja käes hoiad, on raamideta sisu. Telefonil on suur kõikehaaravam ekraan, kuid sealjuures saab telefoni siiski hõlpsasti ühes käes hoida.

Ekraani diagonaal on efektselt pikk – 5,8 tolli, aga ekraani pikkuse ja laiuse suhe pole enam sugugi harjumuslik 16:9, vaid hoopis 18,9 vs 9.

Infinity Display ekraan mõnusaid piiranguteta kogemusi. Niisiis on suurem ekraan täiesti võimalik suuremate mõõtmeteta telefonita. Suurejoonelise vaatega Galaxy S8 ja S8+ mudelid tunduvad käes hoides väikesed ja kasutamine on enneolematult mugav.

Kõikjalt täiuslikult sile

Telefoni esi- kui ka tagakülg on täiuslikult siledad. Visuaalselt ühtlase mulje loomiseks on ka tagumine kaamera paigutatud korpusega pea samale tasapinnale. Korpuse kaitsmiseks saab soetada häid ja otstarbekaid lisatarvikuid.

Turvalisem kui seif

Galaxy S8 telefoni puhul panustab Samsung tõeliselt palju turvalisusele – sel on olemas sõrmejäljesensor, silmaiirise tuvastus ning lisaks veel näotuvastus! Ei ole just palju telefone, mis saavad kiidelda sama heal tasemel turvaseadetega. Sõrmejäljelugeja on sellel telefonil uuendusena viidud mugavale kohale – telefoni tagumisele küljele, otse kaameraobjektiivi juurde.

Suurepärane kaamera

Tipptasemel esi- ning tagumise kaameraga teed vaid selgeid ja erksaid pilte – seda isegi väga napi valgustuse korral. Kui soovid hetki püüda kiirelt ja tõhusalt, siis vajadki kaamerat, mis oleks nõndasama hoogne ja tähelepanelik – just nagu Galaxy S8 kaamera. Dual Pixel andur, nobe objektiiv ning lai ava aitab fookustada silmade kiirusel ning pildid tulevad eredad ja selged.

Kasuta S8 telefoni imelise kaamera kõiki valikuvõimalusi ning lülita sisse Pro režiim. See võimaldab rakendada kuut fotoseadistust:

  • ISO
  • säriaeg
  • säriarv
  • värvitoon
  • käsitsi seadistatav fookus
  • värvustasakaal (WB).

Selective Focus režiimis on võimalik pärast pilt tegemist valida teravustamissügavus ehk just see, mida soovid ise esile tõsta – esiplaani, taustal olevat objekti või mõlemat korraga.

Vihm või ere päikesepaiste – S8 sind hätta ei jäta

Kui sind tabab vihmasabin just siis, kui oled vihmavarju maha unustanud, leiad kodutee ikkagi suurema vaevata üles. Nõndasama ei ehmata sa end kangeks, kui telefoni kogemata vedelikuga üle kallad. Sest Samsung S8 ja S8+ kindlustavad sulle IP68 vee- ja tolmukindluse, mis tähendab palju vähem muret, kuid rohkem mugavust.

Mälu on laiendatav

Sulle ei meeldi asju pidevalt kustutada? Siis on hea teada, et kustutamine on võimalik, aga kindlasti mitte kohustuslik. Talleta olulisi faile, pilte ja videoid oma käepärases nutitelefonis, sest saad mälu laiendada kuni 256 GB-ni.

Energia ei saa otsa!

Sul on võimalik oma Galaxy S8 või S8+ telefoni ühe laadimisega tüki kauem kasutada, sest tõhusamalt tegutsev protsessor tähendab seda, et ka aku tööaeg on pikem ja tõhusam. Juhtmevaba laadimisprotsess ning kiirlaadimine muudavad ka aku täitumise kiiremaks ja muretumaks.

Nimelt, isegi kui oled aku täiesti tühjaks kulutanud, ei lähe S8 telefonidel kaua, et pärast kiirlaadimist jälle töövalmis olla.

Omanäolised aksessuaarid

Foto: 1a.ee

Muuda oma Samsung S8 kordumatumaks värvikate katetega, lae telefoni ka liikvel olles või muuda tegutsemine mõjusamaks mitmete vahendite abil. Kaitse ja kaunista – lai valik lisatarvikuid 1a.ee veebipoes hoolitsevad selle eest hästi!

27.06.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru