Sony Xperia M4 Aqua – klassikaliselt kaunis

Foto: pexels.com

Sony Xperia M2 Aqua kauaoodatud mudeliuuendus Sony Xperia M4 Aqua jõudis poodidesse juba 2015. aasta juunikuus. Kuigi M4 Aqua mudeli puhul ei ole tegemist uudistootega, väärib selle seadme hea funktsionaalsus ja vastupidavus tähelepanu. Lisaks taskukohasele hinnale on telefonil kaunis klassikaline disain, vee- ja tolmukindlus, 4G tugi, 13 megapiksline kaamera, eeskujulik IPS LCD heledus ja palju teisi asjalikke funktsioone.

Samas mudeliseerias on saadaval ka Dual ehk kahe SIM-kaardi paigaldamise võimalusega mobiil, tänu millele saab seadmes kasutada kahte erinevat telefoninumbrit töö- ja eraelu lahushoidmiseks või ka reisimisel kohaliku kõnekaardi kasutamiseks.

Sony Xperia M4 Aqua – lihtne ja hea keskklassi nutitelefon

Telefoni tehnilised andmed:

  • 5,0-tolline ekraan;
  • 8 GB või 16 GB sisemälu;
  • 2 GB operatiivmälu;
  • Octa-Core kaheksatuumaline protsessor;
  • 13 Mpix tagakaamera;
  • 5 Mpix esikaamera;
  • Android 5.0 operatsioonisüsteem;
  • 2400 mAh aku.

M4 Aqua on klassikaliselt kauni ja läikiva disainiga nutitelefon, mida on mugav kasutada. Piisavalt õhukesel ning kergekaalulisel nutiseadmel on uue põlvkonna kiire 4G tugi, tänu millele on mobiilil väga hea andmesidekiirus. Surfa internetis, loe ajakirju või -lehti, kuula oma lemmikmuusikat või vaata videoid… Xperia M4 Aqua mobiiltelefoniga toimib kõik ladusalt ja tõrgeteta.

Vastupidav ja veekindel

Nutitelefoni nailoniseeritud nurgad ja veekindlus on suurepärased funktsioonid keskklassi mobiiltelefoni jaoks. Enam ei pea sa muretsema ümber läinud veetassi või tugevama vihmasaju pärast, sest Sony nutiseade peab sellele ja veel rohkemalegi suurepäraselt vastu.

Nutiseadme eluea ja kauni välimuse pikendamiseks soovitame telefoni ekraanile paigaldada lisakaitse, milleks on kvaliteetsest ja täiesti läbipaistvast materjalist valmistatud kile, mis kaitseb ekraani mustuse ja kõiksuguste kriimude eest.

Sony Xperia nutitelefonile sobivad ekraanikiled ja kaitsekaaned-ümbrised leiad hõlpsalt SIIT.

Korralik keskklassi kaamera

Sony Xperia M4 Aqua keskklassi nutiseadmel on korralik 13 megapiksline tagumine kaamera, millel on neljakordne digisuum, Superior autorežiim, autofookus, puutefookus, foto- ja videovalgustus, välk, pildistabilisaator, geosildistamine, näotuvastus, naeratusetuvastus, HDR-fototehnoloogia ning Sweep panoraam – ühesõnaga kõik vajalik, et teha häid fotosid, selfie’sid ja videoid.

Nutitelefoni uuendused

Märgatavad uuendused nutitelefoni juures on selle avade katted, eraldi SIM- ja mälukaardi pesad ja lisaks veekindel kõrvaklappide ja laadija pesa, mida on oluliselt mugavam kasutada kui seda M2 mudeli puhul. Kolm füüsilist nuppu paiknevad kõik telefoni paremal küljel – sisse- ja väljalülitus, heli reguleerimine ja pildistamise nupp.

Foto: 1a.ee

Mälu, kiirus, vastupidavus

Saadaval on nii 8 GB kui ka suurem 16 GB mälumahuga nutitelefon, mille seast saab valida endale sobivaima. Siiski, kui sa oled suur mänguhuviline ja kasutad palju erinevaid rakendusi, tasub kindlasti eelistada suurema mälumahuga telefoni. Helistamiseks, SMS-de saatmiseks, veebis suhtlemiseks sobib väga edukalt ka väiksema, 8 GB mälumahuga nutiseade.

Nutitelefoni Octa-Core kaheksatuumaline protsessor saab enda tööga hästi hakkama ja rakenduste ning menüüde avanemine toimib edukalt.

2400 mAh mahutavusega aku peab edukalt vastu kahepäevasele ja rohkemalegi kasutusele, siinkohal oleneb kõik juba konkreetse inimese kasutamisaktiivsusest.

Kokkuvõtlikult on Sony Xperia M4 Aqua asjalik keskklassi nutitelefon, millel on olemas kõik vajaminevad funktsioonid ning tagatipuks ka vee- ja tolmukindlus, väga hea aku vastupidavus ning taskukohane hind.

27.04.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru