Kaubamärk MikroTik× HP×
Kuvatud: 6
Sorteeri:
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver
160,00 / tk
TOP toode
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver
MikroTik Routerboard 24V 1.6A Power Supply 24HPOW
19,40 / tk
MikroTik Routerboard 24V 1.6A Power Supply 24HPOW
  • Toote tüüp: Adaptrid
Mikrotik S+RJ10 6-speed SFP+ Module 10Gbps
57,00 / tk
Mikrotik S+RJ10 6-speed SFP+ Module 10Gbps
HP X130 JD092B
270,00 / tk
HP X130 JD092B
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF Transceiver
72,50 / tk
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF Transceiver
MikroTik 48V2A96W
36,80 / tk
MikroTik 48V2A96W
  • Toote tüüp: Adaptrid
Kuvatud: 6