Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Ilu ja tervis


 

   
   
   
 

   
   


   
   
   

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

Milline on parim vererõhuaparaat koduseks mõõtmiseks? Foto: Pixabay.com Südame-veresoonkonna haigused on peamine tervisemure, millega arstile pöördutakse. Kahjuks on vererõhuga seotud probleemid esialgu nähtamatud ja abi otsitakse alles siis, kui need on küllaltki palju süvenenud ja põhjustavad juba te...

Ilu ja tervis

Suur valik ilu ja tervise tooteid nii meestele, kui ka naistele, soodsa hinnaga ja mugavate makseviisidega. Vaadake, milliseid tooteid saab 1a.ee teile pakkuda! 
• Juuksehooldusseadmed naistele jt. tooted 
Internetipoes võib osta praktiliselt kõiki tooteid, mida läheb kodus tarvis. 1a.ee-st saab osta erinevate funktsioonidega fööne ja koolutajaid. Remington, Rowenta, Phillips ja teiste tootjate föönid ionisaatoriga, difuuseriga, kiire kuivatuse kontsentraatoriga ja teiste funktsioonidega.
• Lokitangid erinevate soengute jaoks; 
• Juuksesirgendajad klassikaliste soengute jaoks; 
• Koolutajad ja föönid igapäevase kasutamise jaoks.
Antud kategoorias leiate epilaatoreid, kuid eriti valutu karvade eemaldamiseks saate kasutada naiste raseerijaid kaenlaaluste, bikiinipiirkonna ja jalade jaoks.
• Meeste tooted 
1a.ee pakkumistes leiate midagi kasulikku iga mehe jaoks, näiteks trimmerid juustele ja habemele puhta ja hoolika habeme jaoks. Samuti saate Te osta universaalse trimmeri, mida saab kasutada nii kõrvakarvade ja vuntside, kui ka juuste ja habeme lõikamise jaoks. Näohoolduse jaoks, iga mees vajab vannitoas ühte pardlit. Sõltuvalt mugavustasemest, valida võib pardli lõikepeaga, raseerimisvõrguga või ketastega. Mitu tüüpi - on millest valida. Iga seadme kasutamise kohtta võib lugeda selle seadme toote kirjelduses.
• Massaaž, jalavannid ja muud ilutooted 
Vaadates meie pakkumisi, leiate selliseid tooteid nagu elektrilisi hambaharju ning aksessuaare nendele, IHealth, Beurer, Withings vererõhumõõtjaid ning kaalusid.
Kui Teil on vaja masseerijat, siis meie tootevalikus leiate erinevat tüüpi massaašitoole, patju, vöösid ja madratseid, mis aitavad Teie kehal lõõgastuda ja puhata pärast suuri pingutusi.
• Jalamassaaž; 
• Käemassaaž; 
• Näomassaaž. 
 
Igas kategoorias leiate paremal pool mugava filtri, mis lihtsustab sobiva tooted otsingut. Lehekülje alumises osas leiate Te kõige populaarsemat tooted antud kategooriast, mida kliendid on kõik rohkem endale soetanud.