Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Filtreerimine

Hind
Komplekti osade arv
1 - 48 kuvatud 75-st
Sorteeri:
iFixit Pro Tech Toolkit
73,52 / tk
TOP toode
iFixit Pro Tech Toolkit
Gembird Tool kit 26 pcs
11,75 / tk
Gembird Tool kit 26 pcs
(1)
Avtodelo Professional Tool Kit 90pr 1/2 DR 1/4
102,78 / tk
TOP toode
Avtodelo Professional Tool Kit 90pr 1/2 DR 1/4
iFixit Opening Tool iSclack
32,87 / tk
iFixit Opening Tool iSclack
Avtodelo Set Of Barrels And Nozzles
82,81 / tk
Avtodelo Set Of Barrels And Nozzles
iFixit iOpener Toolkit
26,83 / tk
iFixit iOpener Toolkit
Wera Socket Set SA 2 42Pcs
211,32 / tk
Wera Socket Set SA 2 42Pcs
Mikro otsikute komplekt 32-osaline
32,90 / tk
Mikro otsikute komplekt 32-osaline
1 - 48 kuvatud 75-st

Kuidas valida korraliku tööriistakomplekti?

Tööriistakomplekti valimisel isegi rohkem, kui teistel toodetel tuleks tähele panna kvaliteeti ning mugavust. Kui sa soetad endale tööriistakomplekti, mida ei ole mugav kasutada ja pikema seismise peale midagi katki läheb, siis on selge, et asjad jäävad tegemata ning ebakvaliteetne tööriistakomplekt jääb samuti nurka vedelema. Seega, et asjad saaks parandatud ning komplekt püsiks ustava sõbrana kauem kui tund peale ostu, siis on kvaliteet ja mugavus number üks, millele tuleb mõelda. 

Millist komplekti on just sinul vaja? 

Valides tööriistakomplekti tuleks kindlasti tähele panna, mis komplektis on ning mida pikemas plaanis rohkem vaja võiks minna. Seega number üks eelistusena peaks kindlasti olema komplekt, mis on võimalikult multifunktsionaalne. Tasuks kindlasti tähele panna, et kui ikka on vaja vaid mõned kruvid keerata, siis ilmselt akutrelli vaja ei lähe. Seega tasuks kindlasti mõelda väga läbi, mis tegevusteks komplekti vaja on. 

Kui suurt komplekti vaja läheb? 

Komplekte on ikka väga erineva suurusega, jälle tuleks tähele panna, mida vaja läheb. Et need mõningad kruvid saaks keeratud, siis sobib väga hästi 5 osaline komplekt, seevastu, kui on plaanis ikka suuremad tööd ette võtta, siis võib meistrimehel vaja minna ka Makita 220 osalist komplekti. 

Kompaktsus, mobiilsus, kaasaskantavus. 

Kui vajate komplekti, mida oleks lihtne kaasas kanda näiteks erinevateks tööülesanneteks, siis tuleks samuti lähtuda oma vajadusest. Üks variant on soetada endale kompaktne ja mobiilne kaasaskantav komplekt, mis sobib kaasaskandmiseks ideaalselt. Selles komplektis võiks olla võimalikult vähe igasuguseid erinevaid otsikuid, mida te igapäevaselt ei vaja ja pigem on haruldased. 
 
Teine variant on soetada endale statsionaarne komplekt, mis läheb teil koju garaazi pikkadeks aastateks ning sinna jääbki. Siis tasuks kindlasti komplekt soetada võimalikult laiade variatsioonide ja erinevate toodetega, sest seda, mida kodus vaja läheb ei tea kunagi. Siin paar haruldamast padruniotsa teile haiget teha ei saa, sest te ei tassi neid igapäevaselt kaasas ja nad ei röövi teilt ruumi. 

Tööriista komplektide tüübid

Et saaksite endale just vajalikud tooted, siis on olemas mitmeid eri tüüpi komplekte, mille seast saate just endale parima ning sobivama valida. Kindlasti jälle koduseks statsionaarseks kasutamiseks pikema aja peale oleks kõige sobivam Täielik komplekt, kus on kõik erinevad tööriistad, padrunid, mutrivõtmed, puurid jne. Kõik mida teil võib pikaajaliseks kasutuseks vaja minna ühes.
 
Kruvikeeraja otsikute komplekti ülesanne on juba nimes selgitatud, kui muid plaane pole ning vajate vaid kruvikeeraja otsikuid, siis on see õige komplekt teile. 
 
Padrunite ja mutrivõtmete komplektist leiate kõik vajaliku, mida võib vaja minna koduseks, kui ka tööalaseks tarbeks. Puuride komplektis on kõik vajalik, mida võib vaja minna puurimisalasteks töödeks. Jälle tasuks meeles hoida, et kvaliteet ning mugavus ei ole kohad, kus siin järele anda, samuti kas teil on vaja mobiilset või statsionaarset komplekti. 

Tööriistad - mida peaks üks korralik komplekt sisaldama? 

Alustuseks võiks teil olla sobiva suurusega tööriistakast, et asjad üksteise otsas poleks ning sobivalt igal asjal oleks oma koht, et kasutamine oleks võimalikult mugav ning asjad ära ei kaoks. 
 
Korralik koduseks kasutamiseks tööriistakomplekt võiks sisaldada akutrelli, puuride otsikute komplekti, kruvikeeraja komplekti, võtmete komplekti, saagi, näpitsaid, haamrit, mõõdulinti, nuga jne. Põhilised vajalikud tooted rivistasime siia ülesse, aga kindlasti on ikka ka siin asi rohkem vajaduspõhine. Mõelge läbi mis tööd tegema hakkate ning selle järgi leiate ka just endale sobivaima komplekti. 

Hind 

Hinnad varieeruvad 5-700 euroni, sõltuvalt komplekti suurusest, mida sisaldab ja ka kvaliteedist. Kvaliteetsem toode maksab alati natukene rohkem. Tööriista komplekti hinda vaadates tasuks arvestada, et ostes hetkel odavama toote, siis pikas plaanis võite ilmselt kaotada rahas, sest korralik komplekt võib teil kesta pea 10 aastat ja teid truult teenida!

Tootjad 

1A.ee veebipoest leiate kõrgkvaliteetsete tootjate tööriistakohvrid ja komplektid, mis on just teile vajaliku sisu ning mugavusega. Igaühele muidugi oma ja sobiv variant. Meil leiate Makita, Yato, Bosch, Stanley, Geko, Gedore jpt. parimad ning kvaliteetsemad tooted! 
 
Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)
 
Mis tootja tööriistakomplektid on parimad?
Näiteks Makita ja Bosch on väga kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi poolest ja toodavad väga korralike tööriistakomplekte. 
 
Kui suure tööriistakomplekti võiks osta koju? 
Koju statsionaarseks kasutamiseks võiks osta suurema komplekti, sest asju võib aastate jooksul erinevaid vaja minna ning mugav on, kui endal on komplektis kõik vajalikud vahendid olemas. 
 
Mis tööriistad peaksid kindlasti tööriistakomplektis olema? 
Korralik tööriistakomplekt võiks sisaldada akutrelli, puuride otsikute komplekti, kruvikeeraja komplekti, võtmete komplekti, saagi, näpitsaid, haamrit, mõõdulinti nuga jne. Alati tasub muidugi ka järele mõelda, mida teil vaja läheb ja oma komplekt selle järgi soetada. 
 
Kas tööriista komplekti tööriistu saab lihtsalt asendada?
Asendamine on võimalik, aga lihtsam on valida endale kohe õige komplekt ja asjad.  Asendamine on tülikas ning õige toote leidmine asendamiseks võib olla aeganõudev.
 
Kui suuri tööriistakomplekte on olemas?
Komplekti suurus sõltub paljudest erinevatest faktoritest, aga on olemas komplekte mõnest osast kuni mõnesaja osani, seega valikuid on palju.