Filtreerimine

Hind
Läbimõõt, cm
Kaitsevõrk kuulub komplekti
Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal, kg
Kuvatud: 2
Sorteeri:
BATUUT KORVPALLIRÕNGA, VÕRGU JA REDELIGA 305CM
349,00 / tk
Laos
TOP toode
BATUUT KORVPALLIRÕNGA, VÕRGU JA REDELIGA 305CM
 • Kõrgus: 274 cm
 • Läbimõõt: 305 cm
 • Värv: Must, Sinine
 • Kaitsevõrk kuulub komplekti: Jah
 • Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal: 100 kg
Batuut GSD Trampoline 4.25 Black/Red
347,99 / tk
TOP toode
Batuut GSD Trampoline 4.25 Black/Red
 • Läbimõõt: 425 cm
 • Värv: Must, Punane
 • Kaitsevõrk kuulub komplekti: Ei
 • Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal: 150 kg
(2)
Kuvatud: 2

Batuut pakub rõõmu kogu perele

Kui otsid enda aeda kvaliteetset ja turvalist batuuti, siis oled õiges kohas!
1a.ee internetikauplusest leiad endale ideaalse batuudi, mis sobib kasutamiseks nii koduaias, maal kui ka suvilas. Batuut pakub lõbusat tegevust värskes õhus nii väikestele kui suurtele. Batuudil hüppamine võib olla algus aktiivsele eluviisile neile, kes igapäevaselt sportimisega ei tegele, või suurepärane treenimisvõimalus spordientusiastidele.
 

Batuudil hüppamise kasutegurid

Batuudil hüppamine on suurepärane vahend järgnevaks:
 • Keha lõdvestamiseks – batuudil hüppamine aitab keha lõdvestada;
 • Koordinatsiooni parandamiseks – batuut aitab hüppajal oma keha paremini tunnetama õppida. See on eriti kasulik lastele, kelle keha ja motoorika veel areneb, andes hea võimaluse oma liikumise üle paremat kontrolli saavutada;
 • Treenimiseks – batuudi abil on võimalik ka trenni teha! Piisavalt suur võrguga batuut sobib imehästi treenimiseks, sest selle peal saab ohutult harjutusi teha. Lisaks on batuut väga kehasõbralik, sest hüppamise ajal ei teki seljas ja liigestes lisapingeid;
 • Värskes õhus aja veetmiseks - Eestimaa suvi on piisavalt lühike, et oskaksime hinnata sooja ilma ja päikesepaistet. Batuut on ideaalne võimalus need soojad päevad ja sumedad õhtud värskes õhus veeta;
 • Atraktsioonina – batuudil on alati lõbus ja tore hüpata. Miks mitte korraldada sellel sõprade, pere või lastega võistlusi, mõeldes välja kõiksugu erinevaid hüppamisvõimalusi. 
 

Mida tuleks batuudi valimisel silmas pidada?

Batuudid tulevad erinevates suurustes ja kujudes. Et leida enda perre batuut, mis toob rõõmu paljudeks aastateks, tuleks arvesse võtta allpool väljatoodud aspekte.

Batuudi suurus 

Batuudi valimisel peaks arvestama nii koduaia suurusega kui ka sellega, mis vanuses ja suuruses pereliikmed sellel hüppama hakkavad. Ümmarguse kujuga batuudid võtavad rohkem ruumi kui neljakandilised. Batuudi ümber peaks jääma igast küljest vähemalt 2-meetrine ohutusala.

Batuudi kuju

Ümmargused batuudid on kõige populaarsemad ja sellepärast on ka nende valik laiem. Need sobivad hästi väikelastega või vähese eelneva hüppamiskogemusega peredele ja neile, kes hüppavad batuudil pigem lõbu pärast. Kui batuuti otsitakse treeningu eesmärgil, sobib hästi nelinurkse kujuga batuut, mille vedrustus annab hüppajale suurema tõukejõu, võimaldades trikihuvilistel oma võimed proovile panna.

Kas batuudil on kaitsevõrk?

Kaitsevõrk muudab batuudil hüppamise turvalisemaks, vähendades vigastuste ohtu, mis võivad tekkida hüpates ning samuti takistab batuudi pealt väljakukkumist. Kui batuut ei tule koos võrguga, on võimalik võrk eraldi juurde osta. Laste batuut peaks olema võimalikult turvaliseks tehtud.

Kas batuut on kergesti kokkupandav? 

Batuuti ei tasu talveks välja jätta, sest talvekülm võib selle katet kahjustada. Sellepärast on oluline, et konstruktsioon oleks lihtne ning selle ülespanek ja mahavõtmine oleks mugav.
 

Leia kvaliteetne batuut a1.ee e-poest!

Miks valida batuut just 1a.ee e-poest? Lisaks sõbralikele hindadele oleme teinud korralikku eeltööd ja selgitanud välja sellised batuudid, mis on koduseks kasutamiseks kõige paremad ja turvalisemad. Batuutide müük on alanud!
 

Korduma kippuvad küsimused

1. Miks tellida batuut just 1a.ee e-poest?

1a.ee e-poest leiad hoolikalt välja valitud kvaliteetsed ja turvalised batuudid. Müüme batuute, mille läbimõõdud jäävad vahemikku 140-427 cm - meie valikust leiad endale sobiva batuudi nii väikesesse aianurka kui ka suurele õuealale. Lisaks leiad 1a.ee e-poest kõik vajalikud batuutide lisatarvikud, alates kaitsevõrkudest ja lõpetades vedrukaitsetega. Pakume kvaliteetseid tooteid sõbralike hindadega!

2. Kuidas valida endale sobiv batuut?

Kuna batuudil hüppamisega kaasneb üsna kõrge risk, siis on väga oluline valida selline mudel, millel on turvalisuse tagamiseks olemas kaitsevõrk ja vedrude kate. Tihtipeale tehakse valik just batuudi hinnast lähtudes - kui hind on otsustav asjaolu, on parem osta väiksema diameetriga ja kaitsevõrguga batuut kui suurem batuut ilma kaitsevõrguta. Batuudil peaks alati hüppama üks inimene korraga, seega ei tasu osta suurema läbimõõduga batuuti selleks, et mitu inimest sellel hüpata saaksid - see ei ole turvaline.

3. Kuidas peaksin batuuti paigaldades turvalisust silmas pidama?

Esiteks, batuut peaks olema paigaldatud pehmemale pinnasele - murule, liivale või mattidele. Batuuti ei tohiks paigaldada asfaltile, betoonile või sillutisele. Teiseks, batuudi ümber peaks jääma piisavalt vaba ruumi, et sellel hüpates ei oleks ohtu ennast millegi vastu lüüa või kuhugi kinni jääda. Kolmandaks, batuut ei tohiks jääda lemmikloomade lähedusse.

4. Mis suuruses batuudid on 1a.ee e-poes saadaval?

Kõige väiksema batuudi läbimõõt on natukene üle 230 cm ja kõige suurema batuudi diameeter on rohkem kui 4 meetrit. Samas tuleb meeles pidada, et ka batuudi ümbrusesse peab igast küljest piisavalt vaba ruumi jääma! Ümmargused batuudid on kõige populaarsemad, kuid e-poes on saadaval ka nelinurksed batuudid.

5. Kas batuudi materjalil on tähtsust?

Kõik batuudid on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest, mis on mõeldud raskuste kandmiseks. Kõige olulisem tunnus, millele peaks tähelepanu pöörama, on x batuudi kasutaja maksimaalne kaal. Maksimaalne kaal erineb mudelite seas, kuid jääb tavaliselt vahemikku 100-180 kg või rohkem.

6. Millistes hinnaklassides on võimalik batuute osta?

Batuudi hind sõltub selle suurusest, tootjast, materjalidest, maksimaalsest kasutaja kaalust ja lisavarustusest. Kõige lihtsamad mudelid maksavad vähem kui 100 eurot, samas kui täisvarustusega mudelite hind jääb tavaliselt 200-300 euro vahemikku.

7. Kus ja kuidas tuleks batuuti hoiustada?

Tavaliselt paigaldatakse batuut aeda suvel ning jäetakse sinna sügiseni, kuni ilmad on hüppamiseks liiga jahedad. Kuigi batuudid on valmistatud vastupidavatest ja välitingimustes kasutamiseks mõeldud materjalidest, on nad päikesekiirtele ja sademetele tundlikud. Kui batuuti ei kasutata igapäevaselt, võiks selle ka lühematel hüppamisvabadel perioodidel päikese ja vihma eest varju viia.

8. Kui kaua uus batuut kestab?

Kui batuudi eest hooajavälisel ajal hoolt kantakse, siis kestab see väga kaua ning pakub hüppamisrõõmu mitmeteks suvedeks. Sellepärast on oluline juba enne batuudi ostmist mõelda, kus seda talvel hoiustada.