Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Integreeritav kodutehnika

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

Kuidas valida oma pere jaoks parim pesumasin? Foto: Freepik.com   Otsid head pesumasinat? Eest- või pealtlaetav, väiksema või suure mahutavusega – mõtle oma vajadustele. Abiks on ka pesumasinate TOP 10, uuri ja leia oma! Parim pesumasin 2020: toome välja TOP 10 mudelid Pesumasin, nagu kõik kod...
Õhupuhasti kööki – kuidas teha õige valik? Foto: Freepik.com   Köögis on õhk umbne? Õhupuhasti hoiab õhu värskena, eemaldab toidulõhnad ja ei lase niiskusel koguneda. Loe edasi, kuidas õige seade välja valida! Räägime, millest lähtuvalt õhupuhasti kööki valida Valmiva toidu lõhn köögis on k...
Sügavkülmiku temperatuur ja toiduainete külmutamine Foto: Freepik.com   Toitu läheb igapäevaselt palju raisku? Säästa aitab toiduainete külmutamine – marjad, juurviljad, liha, kala. Kuidas seda õigesti teha, loe lähemalt! Õige sügavkülmiku temperatuur ja erinevate toiduainete säilitamine Korrektses ...
Millist nõudepesumasinat osta – 7 tähtsat tegurit Foto: pixabay.com   Olid ajad, mil nõudepesumasin koduses majapidamises oli rohkem luksese ja rikkurite eralõbu, ent need ajad on ammu möödas, valik on palju rikkalikum, hinnad tublisti madalamad ning imelikust luksesemest on saanud igapäevane abilin...

Integreeritav kodutehnika

Kui te otsite endale sobivat integreeritavat kodumasinat, siis vaadake 1a.ee pakkumisi. 1a.ee pakkumistes erinevaid integreeritava köögitehnika ja pesumasinate mudeleid tuntud tootjatelt. Electrolux, AEG, Bosch ja teised seadmed - valige vajaliku tootevalikust.
• Pliidiplaadid
Juhul, kui köögis on vajalik pliidiplaat, siis vaadake 1a.ee pakkumisi. Seal te leiate endale sobiva pliidiplaadi oma köögi jaoks, nii kõrguse, tüübi, kui ka funktsioonide järgi, samuti leiate sobiva mudeli, mis sobiks teie köögi interjööriga. Pakkumistes on järgmised pliidiplaatide tüübid:
• Elektripliidiplaadid;
• Gaasipliidiplaadid;
• Induktsioon-pliidiplaadid;
• Kombineeritud pliidiplaadid;
Sõltuvalt funktsioonide arvust ja pinna suurusest, valige sobiva. Elektrilised pliidiplaadid mehaanilise- või sensorjuhtimisega, gaasipliidiplaadid roostevabast terasest, karastatud klaasist, klaaskeraamikast jt. materjalidest. Samas induktsiooniplaatide pakkumiste seas saate valida selliste tootjate mudeleid nagu Electrolux, AEG, Whirlpool jt. tootjate mudeleid. Kombineeritud pliidiplaatide tootevalikus on elektrilised/induktsiooni, gaasi/elektrilised ja gaasi/induktsiooni pliidiplaadid.
• Integreeritav köögitehnika
Kui teete köögis remonti või plaanite vahetada olemasoleva tehnika integreeitavad peale, kõik vajalike seadmed leiate internetipoes 1a.ee. Vaadake rohkem kui 200 erinevat pakkumist ja leidke sobiva Teie köögi jaoks, nii suuruse, kui ka disaini järgi.
• Ahi koos elektroonilise, sensor jt. juhtimisviisidega AEG'lt, Zanussilt, Bosch'lt ja teistelt tootjatelt.
• Mikrolaineahjud
Erineva võimsusega ja mahuga, sobib nii väikese, kui ka suure köögi jaoks. Sõltuvalt kasutuseesmärgist, valige endale kõige sobivam.
• Külmkapp külmutuskambriga all või üleval
Külmkapid väikestest (81,5 cm) kuni suurteni (177 cm ...).
• Suur valik nõudepesumasinaid
Nõudepesumasinad nii väikse, kui ka suure pere jaoks. Hoidke raha kokku makstes vähem kommunaalmakseid tänu nõudepesumasinale. See on energiasäästlik ning tootevalikus on ainult kõrge energiaklassiga mudelid.
• Õhupuhastajad
Tootevalikus on neli tüüpi - laienevad, plokk, seinale paigaldatavad ja täielikult integreeritavad. Valige endale sobivaim variant sõltuvalt paigaldusviisist
1a.ee tootevalikus on nõudepesumasinad, külmkapid, pesumasinad ja ahjud ainult kõrge elektritarbimise klassiga (А, А +, А + +, A + + +).
• Integreeritavad pesumasinad
Tootevalikus on mitmefunktsionaalsed pesumasinad, isegi kogunisti 20 pesurežiimiga ja veelekke vastase süsteemiga Aqua Control, Sensor Logic, Eco Valve pesusüsteemiga jt. erifunktsioonidega, mis on toodud välja mudeli tehnilistes näitajates. Maailmas tuntud tootjad - Electrolux Whirlpoo, Zanussi jt. - integreeritavad pesumasinad soodsa hinnaga internetipoest 1a.ee.
Osta parem 1a.ee-st!