Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Integreeritav kodutehnika

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

Kuidas valida pesumasinat, et see vastaks sinu vajadustele? Foto: Freepik.com   Riiete käsitsi pesemine jääb kaugesse ajalukku. Tänapäeval on kvaliteetne pesumasin iga kodu lahutamatu osa. Kuidas valida pesumasinat, mis vastaks konkreetselt sinu pere vajadustele? Siin tuleb lähtuda vannitoa suurusest, musta p...
Miks pesumasin haiseb ja kuidas sellest lahti saada? Allikas Pixabay.com   Pesumasinad on ühed tänuväärt koduabilised, mis ei saa tihtipeale nii palju tähelepanu kui need väärt on. Pesu pesemine on tehtud nii mugavaks, et vaid paari nupule vajutusega ongi mõne aja möödudes puhas pesu taas olemas. Mida ...
Pesumasina puhastamine - millega? kuidas? kui tihti? Foto: pexels.com Võib juhtuda, et me ei mõtle kuigi tihti selle peale, et meid majapidamises abistavad seadmed, mille ülesandeks on kodu puhtana hoida, vajavad ka ise aeg-ajalt puhastamist. Täpselt nagu hambaarst peab mõnikord hambaid parandama mine...
Pesumasinate võrdlus: leia endale sobivaim mudel Pilt: pexels.com Tänu kodutehnika arengule on mitmedki tüütud ja rasked kodutööd muutunud lihtsamaks. Tänapäeval kulub pesupesemisele vähem aega kui meie esivanematel. Piisab vaid paarist nupuvajutusest, sest põhilise osa teeb juba pesumasin. Pes...

Integreeritav kodutehnika

Kui te otsite endale sobivat integreeritavat kodumasinat, siis vaadake 1a.ee pakkumisi. 1a.ee pakkumistes erinevaid integreeritava köögitehnika ja pesumasinate mudeleid tuntud tootjatelt. Electrolux, AEG, Bosch ja teised seadmed - valige vajaliku tootevalikust.
• Pliidiplaadid
Juhul, kui köögis on vajalik pliidiplaat, siis vaadake 1a.ee pakkumisi. Seal te leiate endale sobiva pliidiplaadi oma köögi jaoks, nii kõrguse, tüübi, kui ka funktsioonide järgi, samuti leiate sobiva mudeli, mis sobiks teie köögi interjööriga. Pakkumistes on järgmised pliidiplaatide tüübid:
• Elektripliidiplaadid;
• Gaasipliidiplaadid;
• Induktsioon-pliidiplaadid;
• Kombineeritud pliidiplaadid;
Sõltuvalt funktsioonide arvust ja pinna suurusest, valige sobiva. Elektrilised pliidiplaadid mehaanilise- või sensorjuhtimisega, gaasipliidiplaadid roostevabast terasest, karastatud klaasist, klaaskeraamikast jt. materjalidest. Samas induktsiooniplaatide pakkumiste seas saate valida selliste tootjate mudeleid nagu Electrolux, AEG, Whirlpool jt. tootjate mudeleid. Kombineeritud pliidiplaatide tootevalikus on elektrilised/induktsiooni, gaasi/elektrilised ja gaasi/induktsiooni pliidiplaadid.
• Integreeritav köögitehnika
Kui teete köögis remonti või plaanite vahetada olemasoleva tehnika integreeitavad peale, kõik vajalike seadmed leiate internetipoes 1a.ee. Vaadake rohkem kui 200 erinevat pakkumist ja leidke sobiva Teie köögi jaoks, nii suuruse, kui ka disaini järgi.
• Ahi koos elektroonilise, sensor jt. juhtimisviisidega AEG'lt, Zanussilt, Bosch'lt ja teistelt tootjatelt.
• Mikrolaineahjud
Erineva võimsusega ja mahuga, sobib nii väikese, kui ka suure köögi jaoks. Sõltuvalt kasutuseesmärgist, valige endale kõige sobivam.
• Külmkapp külmutuskambriga all või üleval
Külmkapid väikestest (81,5 cm) kuni suurteni (177 cm ...).
• Suur valik nõudepesumasinaid
Nõudepesumasinad nii väikse, kui ka suure pere jaoks. Hoidke raha kokku makstes vähem kommunaalmakseid tänu nõudepesumasinale. See on energiasäästlik ning tootevalikus on ainult kõrge energiaklassiga mudelid.
• Õhupuhastajad
Tootevalikus on neli tüüpi - laienevad, plokk, seinale paigaldatavad ja täielikult integreeritavad. Valige endale sobivaim variant sõltuvalt paigaldusviisist
1a.ee tootevalikus on nõudepesumasinad, külmkapid, pesumasinad ja ahjud ainult kõrge elektritarbimise klassiga (А, А +, А + +, A + + +).
• Integreeritavad pesumasinad
Tootevalikus on mitmefunktsionaalsed pesumasinad, isegi kogunisti 20 pesurežiimiga ja veelekke vastase süsteemiga Aqua Control, Sensor Logic, Eco Valve pesusüsteemiga jt. erifunktsioonidega, mis on toodud välja mudeli tehnilistes näitajates. Maailmas tuntud tootjad - Electrolux Whirlpoo, Zanussi jt. - integreeritavad pesumasinad soodsa hinnaga internetipoest 1a.ee.
Osta parem 1a.ee-st!