Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Pesu maht, kg
Suurim võimalik pesuhulk, mida võib pesumasinasse korraga panna. Näidatakse kilogrammides.
Energiaklass
Elektrikulu näidatakse ühes tsüklis. Elektikulu mõõdetakse standardses tsüklis “puuvillane pesu 60 kraadi“. Faktiline elektrikulu sõltub valitud programmist. Kõige ökonoomsemad pesumasinad on klass A+++. A on standardne klass, A+ - ökonoomne, omakorda klass G kulutab kõige rohkem elektrienergiat.
Aastane veetarbimine, l
Pesumasina keskmine veekulu eeldades, et teda kasutatakse aastas 200 korda.
Tsentrifuugi kiirus, p/min
Mida suurem on kiirus, seda kuivemad riideid on kui võtta masinast välja.
Sügavus, mm
Pesuprogrammid
Võimaldab pesumasinas pesta pesu, mille etiketile on märgitud “käsipesu“.
Kuvatud: 2
Sorteeri:
Integreeritav pesumasin Whirlpool BI WMWG 71484E EU
315,65 / tk
TOP toode
Integreeritav pesumasin Whirlpool BI WMWG 71484E EU
  • Pesu maht: 7 kg
  • Energiaklass: A+++
  • Laius: 595 mm
(1)
Integreeritav pesumasin Electrolux EW7W368SI
570,00 / tk
Integreeritav pesumasin Electrolux EW7W368SI
  • Pesu maht: 8 kg
  • Energiaklass: A
  • Laius: 596 mm
(3)
Kuvatud: 2

Pesumasin mis on sobilik teile!

Pesumasinat valides tuleks arvestada oma nõudmistega ja tingimustega. Põhilisteks punktideks pesumasina ostmise puhul oleks, kui suur on sinu pere, kuhu soovid selle paigaldada(kas on piisavalt ruumi). Meie pesumasina valikust leiate endale kindlasti sobiva.
• Maht
Üks põhilisemaid kriteeriume pesumasinat valides on maht. Valige endale pesumasin vastavalt vajadusele 3-12 kg. Suured pesumasinad on varustatud ka kuivatus režiimiga, võibolla just see on teile sobilik.
• Tsentrifuugimiskiirus
See on samuti üks tähtsaimaid aspekte pesumasinate juures, kindlasti soovitame valida suuremate pööretega masina kuna see võimaldab pesu paremini ka kuivatada. Kui kuivatus võimalused on teil ka mujal siis sobiks kindlasti teile ka väiksema võimsusega mudel.
• Paneel ja nupud
Antud omadus võimaldab teil mugavalt jälgida ja valida soovitud pesu režiim. Valige ekraan selline mis on just teile kõige arusaadavam ja mugavam kasutada.
• Programmide arv ja kuivatus
Müügil on väga erinevate omadustega pesumasinaid, kindlasti soovitame teil valida just selline mille programmid vastavad just teie vajadustele. Samuti kui teil on kuivatamis võimalused piiratud siis kindlasti tasub valida peasumasin kus on ka see omadus olemas.
Tähelepanu! Veebipoes 1a.ee on võimalik teil valida mitme erineva tootja vahel just siit leiate te oma nõudmistele vastava pesumasina! Parim valik, soodsad hinnad 1A.EE-st!