Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Suur kodutehnika

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

Miks ei ole kasutatud kodumasinad parim valik? Foto: Shutterstock.com   Kodutehnika soetamisel oleme tihti valiku ees, kas osta täiesti uued kodumasinad või eelistada kasutatud varianti. 1a.ee on seisukohal, et uus on küll kallim, kuid parem investeering. Kasutatud seadmete puhul on peaaegu võima...
Kodutehnika utiliseerimine ja taaskasutus - mida teha vanade kodumasinatega? Foto: Unsplash.com   On paratamatu, et kõik suuremad ja väiksemad kodumasinad muutuvad ühel hetkel kasutuks või lähevad katki. Kui vana on otsustatud uue vastu vahetada, tekib küsimus, mida vana seadmega peale hakata. Vana tehnikat ei tohi prügikasti...
Uued või kasutatud kodumasinad - kumba eelistada? Foto: Unsplash.com     Uue kodumasina otsinguks võib olla erinevaid põhjuseid. Võib-olla on vana seade katki läinud või kasutuna seisma jäänud. Lisaks täiesti uuele kodumasinale võib endale soetada ka varem kasutatud seadme. Samas tasuks enne kasuta...

Kodumasinate pood 1a.ee

Internetipood 1a.ee pakub igas suuruses kodutehnikat- alates eri tüüpi pesumasinatest ning lõpetades elektri- ja gaasi ahjudega.
Pesumasinad
1a.ee laiast tootevalikust leiad palju erinevaid pesumasina mudeleid- erinevad suurused, kaubamärgid, mahutavus ja paljude erinevate pesureziimidega. Samuti saate valida, kas soovite pesu sisestada ülevalt või küljelt.
• Pesumasinad (Eest)
• Pesumasinad (Pealt)
• Kuivatid
Kodumasinad kööki
1a.ee valikust leiad kogu vajaliku tehnika kööki. Pakume erinevaid nõudepesumasina mudeleid, mille laius on 44,6cm kuni 61cm. Seda selleks, et igaüks leiaks omale sobiva laiusega masina. Samuti on meil lai valik külmkapi mudeleid. Nii kompaktseid kui ka ruumikaid. Lisaks veel sügavkülmikuid kõrgusega kuni 202,5cm.
Kui soovid säilitada värsket toitu, siis osta sügavkülmik. Meie pakkumistes on erineva suurusega horisontaalseid ja vertikaalseid sügavkülmikud.
• Nõudepesumasinad
• Külmikud
• Sügavkülmikud
Toiduvalmistamise seadmed
Meil on lai valik elektri- ja gaasi ahjusid, mida saab valida nii disaini ja materjali järgi, kui ka kombineeritud tööraadiuse põhjal. Selleks, et sisustada oma köök täielikult, saate valida integreeritava, eraldiseisva või „saar“ õhupuhastajate vahel.
• Elektripliidid
• Gaasi ahjud
• Õhupuhastajad
• Boilerid
Kodumasinate pood 1a.ee
Koduelektroonika-erinevad suurused, mudelid ja hinnad. Lai valik pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmikuid, sügavkülmikuid ja erinevaid pliite.