Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Tootegrupis Muud mänguasjad ei leitud vasteid

Otsi uuesti

Kui soovite oma last üllatada ja teha talle üks vinge kingitus, siis parim viis selleks on välja valida kingitus 1a.ee e-poest ja seda lihtsalt ning mugavalt! Siin sisaldub üle 150 erineva liigi mänguasju, kus saad välja valida sobiva mänguasja igale vanusele poisile või tüdrukule.
Poistele võib väga toredaks kingiks olla näiteks vinge raadio teel juhitav auto, lahe robot või midagi muud põnevat. Ka tüdrukutele on olemas suur valik, alates lihtsamast mänguasjast kuni tehnilistemate mänguasjadeni välja.
Kõige mugavam viis kingituse otsimiseks on kasutada 1a.ee otsingumootorit, märkides ära sobivad parameetrid (tootja, hind, vanus, tüüp).
• Tüüp
See kirjeldus sobiva liigi mänguasjadele, kus saad välja valida sobiva liigi mänguasja, näiteks mehaanilised mänguasjad, rc helikopterid, autod, robotid jt.
• Vanus
Siit saad välja valida soovitud vanusegrupi ja vastavalt sellele filtreerida mänguasju vastavalt vanusele. 1a.ee pakub mänguasju alatest 1.5 aastat kuni 15 aastastele lastele. Kirjelduses on välja toodud kõik vajalik informatsioon (mängu tüüp, kellele sobib, raskusastmed, hind ja tootjainfo).
• Erimärkused
Antud kategoorias saad välja valida ja ära märkida Sulle olulised toote atribuudid, näiteks patareide olemasolu, toote värvus jne.
1a.ee e-poes on mänguasjade hinnad erinevas hinnaklassis, kus igaüks saab endale välja valida sobiva maksumusega kauba. Toote eest on võimalik maksta sularahas ka kättesaamisel. Samuti on väga mugav lahendus tellida kaup 1a.ee e-poest kohaletoimetamisega ja kaup on kohal kõigest 2 - 3 päevaga. Tellitud kaupa saab soovi korral kätte ka kontorist.
Kõik mänguasjad on lastele ohutud ja kvaliteetsed ja kaupa on võimalus tagastada 14 päeva jooksul.
Tee ostud 1a.ee poest – sest see on Sinule mugav, kiire ja kasulik.