Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel
Kuvatud: 33
Sorteeri:
Beebimonitor Lionelo Babyline 8.1 White
Laos
TOP toode
Beebimonitor Lionelo Babyline 8.1 White
 • Toide: Patarei
 • Toime maksimaalne kaugus: 300 m
 • Heliülekanne: Jah
 • Kahesuunaline heliside: Jah
 • Videoülekanne: Ei
Beebimonitor Overmax Babyline 2.1
23,84 / tk
Beebimonitor Overmax Babyline 2.1
 • Toide: Elektrivõrk, Patarei
 • Toime maksimaalne kaugus: 300 m
 • Heliülekanne: Jah
 • Kahesuunaline heliside: Ei
 • Videoülekanne: Ei
Beebimonitor Nuk Smart Control Multi 310
456,74 / tk
Beebimonitor Nuk Smart Control Multi 310
Beebimonitor Motorola MBP50
190,44 / tk
Beebimonitor Motorola MBP50
 • Toide: Elektrivõrk, USB
 • Heliülekanne: Jah
 • Kahesuunaline heliside: Jah
 • Videoülekanne: Jah
(1)
Bebcare Mat Breathing Sensor Mat
42,30 / tk
Bebcare Mat Breathing Sensor Mat
Kuvatud: 33

Kuidas valida beebimonitori?

Beebimonitor on seade, mille abil saab lapsevanem jälgida oma lapse und, viibides samal ajal ise hoopis teises ruumis. Kuna lapsed - eriti imikud - nõuavad väga palju tähelepanu, siis jäävad vanema enda hobid, töö, vaba aeg ja puhkamine justkui tagaplaanile. Beebimonitor annab vanemale võimaluse päevaseid (aga ka öiseid) uinakuid enda jaoks võimalikult praktiliselt ja murevabalt ära kasutada!

Saadaval on kõikvõimalike erinevate tehniliste omaduste ja funktsioonidega tooteid, mis tähendab, et igal ühel on võimalik leida just temale sobiv mudel. Uue seadme valimisel on mitmeid parameetreid, mida tasuks jälgida. Tähtsamad neist oleme siin välja toonud!

Funktsioonid

See millised funktsioonid sinu tootel peaksid olema, sõltub täielikult Sinu ja Sinu lapse vajadustest. Enamlevinud mudelid toimivad nagu raadiosaatjad ning nendega saab vaid helisid kuulata. Videoülekandega (kaameraga) seadmed on ülimalt kasulikud neile vanematele, kelle lapsed on magamise ajal lärmakad ning enne püsti tõusmist on hea mõte kontrollida, kas lapse juurde minemine on üldse vajalik või mitte.

Kui soovite kasutada videovaatlust ka öisel ajal, siis on vajalik soetada omale selline mudel, millel on ka öövaatlusrežiim, sest ilma selleta, ei näe te pimedas tõenäoliselt mitte midagi.

Vahel piisab pelgalt vanema hääle kuulmisest, selleks et suuremast paanikast maha rahuneda. Seda saab saavutada vägagi edukalt kahepoolset suhtlust võimaldava monitori abil.

Üks faktor, mis mõjutab tugevalt teie lapse und ja üleüldist heaolu on toatemperatuur. Müügil on termomeetrit sisaldavaid mudeleid, mis annavad edukalt vanemale ülevaate lapse magamistingimustest. See võimaldab vältida lapse enneaegset ärkamist ja õues vankris magamise korral ka haigestumist ära hoida.

Maksimaalne töökaugus ehk tegevusraadius

Maksimaalne töökaugus on üks olulisemaid faktoreid beebimonitori valimisel, sest just see määrab ära kui kaugele te oma lapsest tema uinaku ajal minna saate. Kui elate 30m² suuruses korteris, siis on ju 50m ulatuses töötav monitor teile tõenäoliselt piisav. Kui aga elate majas ja teie lapsele meeldib päevasel ajal uinakut õues teha, siis tuleks juba natuke täpsemalt mõelda, kui suurt tegevusraadiust te vajate. 

Enamus tooteid jäävad töökauguse poolest vahemikku 50-500 meetrit. Saadaval on loomulikult ka suurema tegevusraadiusega mudeleid, kuid see on selline vahemik, millest suuremale osale lapsevanematest piisab.

Toide

Juhtme kaudu voolu saavate seadmete (mis peavad kasutamiseks pistikus olema) eeliseks on see, et aku ei saa kindlasti ebasobival hetkel otsa. Samas ei saa sellise seadme kasutamisel olla kaugeltki nii mobiilne, kui seda saab olla juhtmevaba (aku või patareidega töötava) mudeli kasutamisel ning samuti on keerulisem juhtmega seadme ohutu paigutamine magava lapse lähedale.

Juhtmevaba seadme puhul ei ole oluline, et laps magaks toas, kus on pistikupesa. Monitori saate kasutada ka siis kui laps magab oma päevaund näiteks õues vankris. Kui olete otsustanud juhtmevaba seadme kasuks on aga väga oluline pöörata tähelepanu selle aku kestvusele ehk tööajale. Mida pikema tööajaga toote te valite, seda muretum saab olema kogu teie kogemus. 

Lisafunktsioonid

Paljudel toodetel on teile pakkuda mitmeid erinevaid lisafunktsioone, mille abil on teil võimalik oma seadet veelgi mugavamalt ja praktilisemalt kasutada. 

Kaks väga populaarset lisafunktsiooni on unelaulud ja öötuli. Need on väga head lapse uinutamiseks. Öötuld saab efektiivselt öisel ajal kasutada ka neutraalse valgusega taskulambina.

Eco-režiim on spetsiaalne energiasäästurežiim, tänu millele saate oma seadet kasutada kauem ilma, et peaksite seda laadima.

Ilmselt olete täheldanud, et beebimonitoridest (nagu ka raadiosaatjatest) kostuv hääl on vahel veidi kahisev ja seetõttu on teisel pool toimuvast keeruline aru saada. Selle probleemi lahendamiseks on spetsiaalselt välja töötatud helifiltrid, mis vähendavad kahinat ning muudavad heli selgemaks.

Hind

Suurem osa toodetest jääb hinnavahemikku 35-250 eurot. Kallimad võivad ületada ka 400 euro piiri. Üldiselt on ikka nii, et hinnaga tõuseb ka kvaliteet, kuid see ei pruugi alati päris tõsi olla. Teinekord maksavad palju hoopis mingid lisafunktsioonid, mis ei ole teile üldse vajalikud. Seetõttu soovitame enne ostu sooritamist mõelda hoolikalt läbi oma vajadused ning uurida lähemalt tootekirjeldust!

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Millised on parimad beebimonitorid?
Beebimonitori puhul on kõige olulisem selle usaldusväärsus ja kvaliteet. Samuti on tähtis, et toode vastaks oma funktsioonidelt teie ootustele ja vajadustele.

Millised on parimad beebimonitoride tootjad?
Mõned populaarsemad tootjad on - Babymoov, Bayby, Britton, Lionelo, Nuk, Summer Infant, Philips Avent ja Motorola.

Mida jälgida beebimonitori ostes?
Olulisemad parameetrid on seadme (lisa)funktsioonid, töökaugus ehk tegevusraadius, toide ja hind.

Kui suure tegevusraadiusega on beebimonitorid?
See varieerub palju sõltuvalt mudelist. Levinumad on tooted, mis jäävad tegevusraadiuselt vahemikku 50-500 meetrit.

Kas kõigil beebimonitoridel on kahepoolse suhtluse funktsioon?
Ei ole. Kui soovite kahesuunalise suhtluse funktsiooniga toodet, siis tuleb teil jälgida hoolikalt tootekirjeldusi ning veenduda ise selle olemasolus.