Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Parfüümid ja kosmeetika

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

PARFÜÜMIDE MAAILM – LÕHNAD, MIS LISAVAD PIDUDELE SÄRTSU   Parfüüm on riietuse kõrval teine väga oluline faktor, mis toob välja kandja isikupära ning rõhutab tema iseloomuomadusi. Kas teadsid, et sügis-talvine periood on aeg, mil nõudlus parfüümide järele on kõige suurem? See on pidude aeg, mil soovime erilis...

LÕHNAÕLID JA KOSMEETIKA |1a.ee

Internetipood 1a.ee pakub mitte ainult kodutehnikat ja elektroonikat - meie tootevalikus on ka meeste ja naiste parfümeeria ning lisaks sellele ka kosmeetika näo ja keha hooldamiseks. 
• NAISTE LÕHNALID 
Antud kategoorias on esitatud sadu lõhnu, mis on mõeldud naistele ning on saadaval erinevates suurustes. Naiste lõhnaõlide kategoorias saab leida aroome iga aastaaja jaoks - kerged ja värsked kevadeks, suvised lõhnad rikkalike looduslike toonidega, soojad aroomid sügise ja talve jaoks. Siin leiate ka originaalseid kinkekomplekte - parfüümid ja dušigeelid, ihupiimad, lõhnastatud seebid.
Lõhnaõlid võib ka valida sõltuvalt kasutuseesmärgist. Mõned aroomid sobivad paremini igapäevaseks kasutamiseks, teised pidude, spordi või klassikaliste pidustuste jaoks.
• NAISTE KEHAHOOLDUSTOOTED 
Selleks, et nahk ei oleks ainult külgetõmbavalt aromaatne, kuid ka terve, soovitatav on kasutada kehahooldustooteid. Kas Te teadsite, et kasutades erinevaid kehahooldustooteid, nahk muutub vastupidavamaks ja siledamaks, kergelt mattiks või kiirgavaks? Samuti antud kategoorias võib leida päevituskosmeetikat päevitunud naha efekti tekitamiseks.
• MEESTE LÕHNALID 
Juhul kui Te valite meeste lõhnaõlisid, siis kõige mugavamalt saate seda teha kasutades otsingufiltrit, mis valib sobivaid aroome sõltuvalt hinnast, suurusest, maitsest, vajadustest, vanusest ja aroomi gruppist. Märgitud on ära ka aroomi kontsentratsioon, mis tähistab ära lõhna tugevust, vastupidavust ja mahtu.
• MEESTE KEHAHOOLDUSTOOTED 
Meestele, samuti nagu ka naistele, on olemas ettenähtud kehahooldustooted puhastava, niisutava ja toitva toimega. Valides ja kasutades tooteid, mis on sobivad Teie naha tüübile, Teie muutub puhtaks, vastupidavaks ja aromaatseks. Lisaks, antud kategoorias saab leida pihustavaid, kreemitaolisi, rulliga ja kuivaid deodorante. Kategoorias on samuti olemas filter, mille abil saate valida tooteid sõltuvalt brändist, hinnast ja vanusest. Kui Te otsite kingitust, siis tasuvad ära kinkekomplektid, millesse kuulub dušigeel, habemevesi ja sobiv näokreem. Spetsiaalses kategoorias võib leida ka naiste kinkekomplekte, kuhu kuulub lõhnaõli, dušigeel, kreemid ja teised aromaatsed tooted.
Kiirustage ja tutvuge 1a.ee lõhnaõlide ja kehahooldustoodete valikuga - tehke endale hea meel!