Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Parfüümid ja kosmeetika

Sooduspakkumised

Ideed ja nõuanded

Milline on hea kingitus naisele sünnipäevaks? Foto: Freepik.com Naised armastavad kinke saada ja õnneks on selleks terve hulk tähtpäevi – naistepäev, emadepäev, sünnipäev. Mida aga ühele endast lugupidavale naisele kinkida? Kindlasti võiks tulla kink südamest, kuid tänapäeva materiaalses maailm...
Naiste parfüümid top 10 - parimad lõhnaõlid laiast maailmast Foto: Unsplash.com Võiks arvata, et nii palju kui maailmas on naisi, on erinevaid lemmiklõhnu. Iga naine on eriline ja omapärane, aga siiski kujunevad teatud parfüümid, mis vallutavad edetabeleid. Naiste lemmik lõhnade iseloom võib olla väga erinev,...
Meeste parfüümide top 10 – lõhnad, milles ei pea pettuma Foto: Unsplash.com Värske ja karge lõhnaõli või puidused ning suitsused noodid. Lõhnaõlide valik on tõeliselt lai ja kuidas teha valik ilma proovimata? Alati võib valida oma lemmik lõhna, mida kasutad juba aastaid. Siiski soovitame aeg-ajalt oma par...
Mida kinkida mehele? Foto: Pixabay.com Mõnele meeldib väga teistele kingitusi teha ja see tuleb tal suurepäraselt välja. Enamik meist on aga tihti nõutud, kui ees ootamas mõni tähtpäev. Kingitus võiks tulla südamest, aga samal ajal saajat rõõmustada.  Mida kinkida sü...

LÕHNAÕLID JA KOSMEETIKA |1a.ee

Internetipood 1a.ee pakub mitte ainult kodutehnikat ja elektroonikat - meie tootevalikus on ka meeste ja naiste parfümeeria ning lisaks sellele ka kosmeetika näo ja keha hooldamiseks. 
• NAISTE LÕHNALID 
Antud kategoorias on esitatud sadu lõhnu, mis on mõeldud naistele ning on saadaval erinevates suurustes. Naiste lõhnaõlide kategoorias saab leida aroome iga aastaaja jaoks - kerged ja värsked kevadeks, suvised lõhnad rikkalike looduslike toonidega, soojad aroomid sügise ja talve jaoks. Siin leiate ka originaalseid kinkekomplekte - parfüümid ja dušigeelid, ihupiimad, lõhnastatud seebid.
Lõhnaõlid võib ka valida sõltuvalt kasutuseesmärgist. Mõned aroomid sobivad paremini igapäevaseks kasutamiseks, teised pidude, spordi või klassikaliste pidustuste jaoks.
• NAISTE KEHAHOOLDUSTOOTED 
Selleks, et nahk ei oleks ainult külgetõmbavalt aromaatne, kuid ka terve, soovitatav on kasutada kehahooldustooteid. Kas Te teadsite, et kasutades erinevaid kehahooldustooteid, nahk muutub vastupidavamaks ja siledamaks, kergelt mattiks või kiirgavaks? Samuti antud kategoorias võib leida päevituskosmeetikat päevitunud naha efekti tekitamiseks.
• MEESTE LÕHNALID 
Juhul kui Te valite meeste lõhnaõlisid, siis kõige mugavamalt saate seda teha kasutades otsingufiltrit, mis valib sobivaid aroome sõltuvalt hinnast, suurusest, maitsest, vajadustest, vanusest ja aroomi gruppist. Märgitud on ära ka aroomi kontsentratsioon, mis tähistab ära lõhna tugevust, vastupidavust ja mahtu.
• MEESTE KEHAHOOLDUSTOOTED 
Meestele, samuti nagu ka naistele, on olemas ettenähtud kehahooldustooted puhastava, niisutava ja toitva toimega. Valides ja kasutades tooteid, mis on sobivad Teie naha tüübile, Teie muutub puhtaks, vastupidavaks ja aromaatseks. Lisaks, antud kategoorias saab leida pihustavaid, kreemitaolisi, rulliga ja kuivaid deodorante. Kategoorias on samuti olemas filter, mille abil saate valida tooteid sõltuvalt brändist, hinnast ja vanusest. Kui Te otsite kingitust, siis tasuvad ära kinkekomplektid, millesse kuulub dušigeel, habemevesi ja sobiv näokreem. Spetsiaalses kategoorias võib leida ka naiste kinkekomplekte, kuhu kuulub lõhnaõli, dušigeel, kreemid ja teised aromaatsed tooted.
Kiirustage ja tutvuge 1a.ee lõhnaõlide ja kehahooldustoodete valikuga - tehke endale hea meel!