Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Materjal Sünteetiline vaik×
Värv Liivakarva pruun×

Tootegrupis Seebialused ja dosaatorid ei leitud vasteid

Otsi uuesti

Seebidosaator

Viimaste aastate jooksul on kätepesu saanud oluliselt rohkem meediakajastust kui kunagi varem ning seda väga lihtsal põhjusel – nimelt on käte pesemine üks lihtsamaid viise, kuidas oluliselt vähendada riski haigestuda paljudesse nakkushaigustesse. Seda üllatavam on, et sellest olenemata peseb hinnanguliselt pärast tualeti külastamist seebiga käsi vaid iga viies inimene. Kuid üks on kindel, puhtad käed võivad takistada mikroobide levikut ühelt inimeselt teisele nii meie kodudes, töökohtades kui ka avalikus ruumis, seega võtke see 15-30 sekundit, et oma käed korralikult puhtaks pesta! Ja kasutage seejuures kindlasti ka seepi.

Mis on seebidosaator?

Seebidosaatorid on seadmed, mis annavad kasutamisel kindla koguse seepi ning on oluliselt hügieenilisemaks alternatiiviks tükiseebile. Dosaatoreid on erineva stiili, värvi ja kujundusega, kõige populaarsem ehk on peolettidelt tuttav vedelseep plastikust pumppudelis. Dosaatorid on korduvkasutatavad ja on üldjuhul valmistatud kas plastikust, klaasist, keraamikast või metallist. Paigaldatakse need vannituppa või kööki valamu juurde, et oleks mugav ning käepärane kasutada.

Kuidas valida seebidosaatorit?

Allpool on toodud kasulikud näpunäited, mida silmas pidada dosaatori valimisel.
  • Tüüp – dosaatoreid on tüübilt mitmesuguseid – manuaalsed dosaatorid, automaatsed dosaatorid ja pumbaga dosaatorid. Manuaalsetel mudelitel võib vedelseebi doseerimiseks olla kas pedaal või surunupp. Automaatsed dosaatorid seevastu on varustatud sensoriga, mis annavad seadmele käsu doseerida seepi, seega on tegemist kontaktivaba lahendusega. Kõige levinum tüüp aga on käsitsi kasutatav pumbaga dosaator.
  • Vaht- või vedelseebi dosaator - peamine erinevus vedelseebi dosaatorite ja vahutava seebi dosaatori vahel on pump. Vedelseebi dosaatoris pumbatakse vaid seepi, vahutava seebi dosaatoriga aga surutakse nii õhk kui seep läbi dosaatori pumba ja tulemuseks on vaht. 
  • Disain ja välimus - dosaatoreid on erineva stiili, värvi ja kujundusega ning nii leiab igaüks endale hea ja meelepärase mudeli, mis lisaks töökindlusele pakub ka silmailu ja sobib hästi üldise sisekujundusega.
  • Maht – olenevalt tüübist on dosaatorite maht erinev. See on parameeter, millele tasub kindlasti tähelepanu pöörata, sest sellest sõltub, kui tihti peate dosaatorit täitma.
  • Materjal – kõige tavapärasemad materjalid, millest dosaatoreid valmistatakse on näiteks klaas, keraamika, roostevaba teras ja plastik. Eelistage mudeleid, mis on valmistatud tugevast ja vastupidavast materjalist. Kui plastikust dosaatorite hind võib olla odav, siis sageli ei pea nad sagedasele kasutamisele nii hästi vastu, seega soodsalt saadud toode ei pruugi alati hinnavõitu väärt olla.
  • Paigaldamine – paigalduse poolest jaotatakse dosaatorid kaheks – on seinale kinnitatavad mudelid ja teisaldatavad ehk tasapinnale või valamule asetatavad mudelid. Elektroonilised või automaatsed mudelid paigaldatakse üldjuhul seinale ja nii jääb kraanikausi ümber olev tasapind vabaks. Kuid nende hulgas leidub ka teisaldatavaid mudeleid.

    Manuaalsed dosaatorid ja pumppudelid saab soovi korral samuti kinnitada seina külge, näiteks spetsiaalsete rõngaste abil aga üldjuhul pannakse need eraldiseisvalt valamu kõrvale või selle peale, et oleks mugav ja lihtne kasutada ning ühest kohast teise liigutada.
  • Suurus – kindlasti tasub lisaks mahule tähelepanu pöörata ka seadme mõõtmetele – kõrgus, laius, pikkus.
  • Lisad – dosaatorite puhul tasuks kaaluda ka aluse või seebikoguja ostmist. Nii ei ole üldpilt must ja ei pea muretsema seebijääkide ning pritsmete pärast.
1a.ee netipoes on müügil parim valik seebidosaatoreid tuntumatelt tootjatelt!
Tule tutvu tootevalikuga ning vormista oma ost juba täna!
 

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Milline on parim seebidosaator?
Olenevalt soovidest ja vajadusest võib parimaks osutuda lihtne ning soodne plastikust pumppudel või ultramoodsa disaini ning sensoritega automaatne dosaator.
Kumb on parem kas pumbatav või automaatne seebidosaator?
Mõlemal on oma eelised ning puudused. Automaatne seebidosaator on kontaktivaba ning mugav kasutada aga vajab selleks patareisid ning võib sageli olla oluliselt kallima hinnaga. Pumbatav mudel on lihtne ja töökindel, hind soodne aga sageli pole nii vastupidav, eriti kui on tehtud plastikust.
Kuidas valida seebidosaatorit?
Seebidosaatorit valides mõtle läbi:Mis tüüpi seadet soovid - valikus on manuaalne, automaatne ning pumbaga dosaator. Kas eelistada vaht- või vedelseebi dosaatorit? Materjal ning disain - eelista vastupidavast materjalist mudeleid, mis sobivad vannitoa või köögi üldise sisekujundusega. Maht – kindlasti pööra tähelepanu, kui palju seepi dosaator mahutab, teadmaks kui tihti seda tuleb täita. Paigaldus – kas eelistad seinale paigaldatavat või teisaldatavat mudelit? Lisad – kas vajad lisaks ka spetsiaalset alust või seebikogujat, et hoida oma valamu ümbrus puhtana.
Mis materjalist seebidosaatorid on parimad?
Parimad dosaatorid on vastupidavast materjalist nagu metall või keraamika.
Kas vahustavale seebidosaatorile saab panna tavalist vedelseepi?
Ei, et vahustav seebidosaator doseeriks seebivahtu on vaja vedelamat seepi kui tavaline vedelseep.