Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Apple pood

Sooduspakkumised

Meie Apple pood – kõik populaarsed Apple tooted | 1a.ee

1a.ee nutipoe Apple pood on rikkaliku valikuga – iPhone telefonid, MacBook arvutid, iPad tahvlid. Soeta populaarsed Apple tooted soodsalt ja mugavalt!
Kui plaanis on soetada kvaliteetne Apple toode, siis üllatab valikuga 1a.ee Apple pood!
Apple tooted koguvad üha enam populaarsust, kuna neid iseloomustab kõrge kvaliteet, pikaajaline vastupidavus ning konkurentsitu võimsus. 1a.ee soovib oma klientidele pakkuda vaid parimat, just seetõttu on ka meie nutipoes pisike Apple pood. Esindatud on kõik populaarsemad tooted iPhone telefonidest MacBook arvutiteni. Seejuures pakub meie Apple pood paljudele toodetele soodustusi!
Tõeliselt populaarsed iPhone mobiiltelefonid
Võib öelda, et iga teise mobiiliomaniku taskus on iPhone telefon. Kui ka Sinul on plaanis vana mobiiltelefon uue võimeka iPhone vastu vahetada, siis meie Apple pood pakub kõikvõimalikke mudeleid:
Hetkel on kõige populaarsem valik iPhone 7, mis on ühtlasi Apple kõige uuem mudel. Saadaval on veel 7 Plus, mis on antud mudeli veelgi võimsam versioon, kuid seejuures peab arvestama ka krõbedama hinnaga;
Kui iPhone 7 jääb veidi kalliks, siis on väga hea valik ka iPhone 6, 6s või 6s Plus, mille puhul on siis tegemist eelmise, kuid siiski populaarse mudeliga;
Vanematest mudelitest on endiselt väga nõutud 5s, mida müüb ka meie Apple pood ja seejuures väga taskukohase hinnaga. iPhone 5s on veel “vana” disainiga, mis on võrreldes uute mudelitega väiksem ja käepärasem.
Võimsad arvutid, tahvlid ja lisaseadmed
Lisaks populaarsetele mobiiltelefonidele, on Apple tootevalikus veel terve hulk võimsaid tippkvaliteediga tooteid, kõike seda pakub ka meie Apple pood:
Võimsad äriklassi arvutid MacBook, MacBook Air ja MacBook Pro, mida iseloomustavad ülimalt võimsad ja kiired protsessorid, kuni 16 GB operatiivmälu ning kuna 512 GB kõvaketta maht;
iPad tahvelarvutid, mis on uskumatult õhukesed ning kerged, seejuures aga tõeliselt võimekad oma kuni 2,26 GHz protsessoritega, operatiivmälu on kuni 4 GB ning sisseehitatud mälu kuni 256 GB;
iPodid kvaliteetseteks muusikaelamusteks, mis mahutavad lemmikmuusikat kuni 64 GB ulatuses;
Lisaks pakub meie Apple pood erinevaid Apple lisatarvikuid, nagu klaviatuurid, kõrvaklapid, laadijad, välised kõvakettad ja palju muud.
Kui eelistad kvaliteeti, siis on meie Apple pood just õige koht, kust leida endale uus ja võimekas Apple toode. Kõik tooted on jagatud mugavatesse tootekategooriatesse, mida täiendavad detailsed filtermenüüd. Just filter on suureks abiks parima toote soetamisel, tule ja veendu selles ise!