Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Liidesed
HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).
Kuvatud: 1
Sorteeri:
Apple MacBook Air / MQD32RU/A / 13.3'' / i5 DC 1.8 GHz / 8GB RAM / 128GB SSD
879,00 / tk
TOP toode
Apple MacBook Air / MQD32RU/A / 13.3'' / i5 DC 1.8 GHz / 8GB RAM / 128GB SSD
  • Ekraani diagonaal: 13.3 "
  • Installitud operatsioonisüsteem: Mac OS
  • Operatiivmälu (RAM): 8 GB
  • SSD/eMMC draivi võimsus: 128 GB
(30)
Kuvatud: 1

Miks valida MacBook Air sülearvuti?

Tänapäeval on sülearvuti meie igapäevane kaaslane nii tööl, kodus kui puhkehetkel. Apple teab, kuidas luua sülearvuti, mis oleks kvaliteetne, kiire, võimas ja stiilne. MacBook Air täidab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused – energiasäästlik protsessor, kristallselge ekraan ja võimekas kõvaketas on vaid üksikud märksõnad.

Kui hindad kvaliteeti stiilses kestas, siis on MacBook arvuti just Sulle!
Ekraan
Tänu 2560 × 1600 eraldusvõimele ja enam kui 4 miljonile pikslile on kuva kristallselge. Pildid on lausa ebareaalselt detailsed. Tekst on nii terav, et tundub, nagu loeksid e-kirju paberile prindituna. Eelmise põlvkonna mudeliga võrreldes on värve 48% rohkem. Ekraaniklaas ulatub korpuse servani ja selle ääred on varasemast 50% õhemad. Nii saad keskenduda sellele, mis on ekraanil. Ja garanteerime, et sulle meeldib see!

Jõudlus
See kõigest 1,25 kg kaaluv arvuti on üllatavalt võimas. Jõudluse tagavad erinevad komponendid koostöös:

•Intel Core i5 protsessor – aitab sul teha igapäevatoimetusi – lugeda meile, sirvida veebi ja töödelda filme rakenduses iMovie.
•Mälu – kuni 16 GB võimaldab sul sujuvalt töötada isegi siis, kui avatud on mitu rakendust.
•SSD-salvestusruum – kuni 1,5 TB võimaldab käivitada rakendusi välkkiirelt ning pakub piisavalt ruumi kõigi dokumentide jaoks.
Klaviatuur ja puuteplaat
MacBook Air sülearvuti klaviatuur on mugavaks kasutamiseks täht-tähelt ümber kujundatud ja puuteplaat on uskumatult täpne.

•Klaviatuur – uue põlvkonna liblikmehhanism annab klahvidele varasemaga võrreldes neli korda parema stabiilsuse, suurendab mugavust ja kiirendab reageerimisvõimet. LED-valgustus hõlbustab trükkimist ka hämaras.
•Puuteplaat – ühtlase tundlikkusega puuteplaat tähendab seda, et ei ole oluline, missugust piirkonda sellel klõpsad, täpsus on igal juhul garanteeritud.

Kõlarid ja kaamera
Apple on viinud multimeedia tehnoloogia uuele tasemele! Stereoheli ja kõrglahutusega kaamera pakuvad parimaid multimeediaelamusi.

•Kõlarid – eelmise põlvkonna mudeliga võrreldes on kaks korda rohkem bassi ja 25% tugevam heli. Filmi heliefektid pole iial niivõrd realistlikud olnud!
•Kaamera – pilt on ülimalt detailne tänu FaceTime HD-kaamerale. Sõbraga videokõnesid tehes tundub, nagu seisaksite reaalselt teineteise vastas.

Vali kvaliteetne arvuti
Otsid arvutit kooli, tööle või koju – MacBook Air täidab igal tasemel kasutaja vajadused. Soeta oma uus ustav nutisõber 1a.ee poest!