Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Filtreerimine

Hind
Nimivool, A
1 - 48 kuvatud 1566-st
Sorteeri:
Charger 3xUSB 3.4A Quick charge
8,64 / tk
-20% KOODIGA
Laos
Charger 3xUSB 3.4A Quick charge
  • Liidesed: 3 x USB 3.0 Type A Female, Europlug
Apple Lightning to USB Cable 1 m New
39,00 / tk
-20% KOODIGA
Laos
TOP toode
Apple Lightning to USB Cable 1 m New
  • Liidesed: Apple Lightning, USB 2.0 Type A
Canyon Cable USB-C / USB 1m White
3,60 / tk
-20% KOODIGA
Canyon Cable USB-C / USB 1m White
  • Liidesed: USB 2.0 Type A, USB Type C, USB Type-C male
Adapter reisi 25w Samsung must
14,78 / tk
-20% KOODIGA
Adapter reisi 25w Samsung must
  • Võimsus: 25 W
  • Liidesed: AC, DC, USB Type C
1 3 ...
1 - 48 kuvatud 1566-st

Milline telefoni laadija osta?

Telefoni laadija ülesanne pikemat seletust justkui ei vajagi. Panete adapteri pistikusse, ühendate juhtme telefoniga ja telefon laebki. Tundub lihtne ja nii ongi. Tänapäeva maailmas on juba muidugi olemas ka juhtmevabad laadijad, millega asi pole ka üldsegi keeruline. Laadija valik peaks kindlasti sõltuma teie telefoni mudelist, kas tegemist on apple või android telefoniga ja samuti, kui kiiret laadijat te vajate ning kas soovite ka kiirlaadimist. 

Milliseid laadija tüüpe on olemas? 

Olemas on juhtmega, kui ka juhtmevabad laadijad. Juhtmega laadijad on telefonidele kindlasti kasulikumad, sest need on enamjaolt võimsamad. Juhtmevabade laadijate eeliseks on kindlasti mugavus, mis tänapäeval on väga oluline. Paned telefoni vastavale alusele ja telefon laeb, lihtne ja kiire. 
 
Juhtmega laadija, mis koosneb adapterist ja juhtmest on endiselt igapäevakasutuses levinum variant, kui juhtmevaba, väga lihtsalt põhjusel, sest juhtmega laadija on kiirem ja võimsam. Kolm peamist laadija tüüpi on USB-C, Lightning ja microUSB.
 
USB-C on laadija, millega laetakse kõiki uuemaid ja moodsamaid android telefone. See on tänapäeva maailmas igapäevane toode. USB-C kaabel võimaldab ka kiirlaadimist. Kõigil uuematel Samsungi telefonidel on USB-C kaabliga laadija. 
 
microUSB on vanema generatsiooni Android laadija. Seda kohtab vanemates elektroonikaseadmetes, tahvelarvutites ja telefonides.
 
Lightning on Apple toodete laadija, kõik iPhone laadijad töötavad lightning kaabliga ning on tänu sellele ka populaarseim toode antud kategoorias. Lightning kaabel sobib kõikidele iphonedele alates Iphone 5-st seega igale apple kasutajale on see tuttav teema. 

Iphone laadijad.

Kui ülemineku hetkel oli kahte erinevat sorti Lightning kaablit, siis tänapäeval seda probleemi enam ei esine. Alates Iphone 5-st on kõik laadijad sama kaabliga. Viimane iphone vana kaabliga oli Iphone 4s. Seega Iphone laadijat ostes eksida on keeruline. 

Juhtmevabad laadijad. 

Uuematel telefonidel on võimalus ka juhtmevabaks laadijaks. On olemas spetsiaalsed alused, kuhu asetad telefoni, et see juhtmevabalt laeks. Juhtmevabade laadijate tavaline võimsus on umbes 5 vatti. Et telefon saaks, aga kiirlaadida, siis peaks olema laadija võimsus 7,5-10 vatti, seda tasuks silmas pidada. Apple telefonid aga ei võimaldagi üle 7,5 vatist laadimist. Seega kõik Iphone omanikud võiksid selle siit kõrvataha panna. 
 
Juhtmevaba laadija boonus on kindlasti mugavus, ühendad juhtmevaba laadija vooluga ja asetad telefoni sinna laadima, nii lihtne ongi. Laadijaid on kahte tüüpi, üks milles telefon jääb püstisesse asendisse, mugav näiteks autos kasutamiseks ja teine, mis jätab telefoni horistontaalselt. Parimad tootjad on näiteks Aukley ja Belkin. 

Laadijate võimsus ja kiirlaadimine. 

Kiirlaadimise võimalus on alates 7,5 vatist ja seda toetab USB-C kaabel. Standarnte Apple laadija kiirus on 5 vatti, sellega kiirlaadimine pole võimalik. Alates Iphone 8-st on aga võimalus omanikel soetada USB-C kaabel ja sellega saab ka kiirlaadimine võimalikuks. Kõikidel USB-C kaabliga, mis on alates 7,5 vatti,  laetavatel android telefonidel on kiirlaadimise võimalus olemas.

Hind 

Hind sõltub millist laadijat te vajate, kas androidi või apple. Edasi juba kas läheb vaja Lightning, microUSB või USB-C kaabliga laadijat. Endale sobivad tooted ja hinnad leiate meie veebipoest. 

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Milline on parim laadija Androidi jaoks? 
Sõltub, kas teie telefon laeb microUSB või USB-C kaabliga. Kumbale teie vajadus vastab, see on õige variant. 
 
Milline on parim iphone laadija?
Parim iphone laadija on Lightning kaabel. Kui soovite aga, et saaksite telefoni kiirlaadida, siis on ainulik võimalus USB-C kaabel.
 
Kas kõik iphone laadijad on samasugused?
Kõik iphone laadijad alates iphone 5-st on samasugused. 
 
Mis tüüpi androidi laadijaid on olemas?
Kaks peamist androidi laadija tüüpi on microUSB ja USB-C kaabliga laadijad.
 
Mis tüüpi laadijat oleks mul vaja?
Laadija tüüp sõltub sellest, mis seadet on teil vaja laadida. Sobivale seadmele sobiva laadija leiate meie veebipoest.