Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Materjal
Plastikust kaitsekiled on õhemad, karastatud klaasist (Tempered Glass) kaitsekiled pakuvad suurema turvalisuse taseme.
Kõvaduse tase
Kaitsekile tugevus määratakse Mohsi astmiku ehk Mohsi skaala abil, mis on etalonmineraalide kõvadusel põhinev mineraalide suhtelise kõvaduse määramise skaala. Numbriga 1 on madalama tugevuse tasemega ning 10 on suurima tugevuse tasemega.
Ühilduvad telefonimudelid

Tootegrupis Ekraani kaitsekiled ei leitud vasteid

Otsi uuesti

Telefonide kaitseklaasid ja kaitsekiled

Ei ole saladus, et peaaegu igaühe taskus peidab end nutitelefon. See on vidin, mis hoiab meid maailmaga kursis. Nutika kaudu saame ühendust hoida nii sõpradega, surfata internetis kui ka teha ära enamus vajalikke toiminguid, mida eelnevalt olime harjunud arvuti abil tegema.
 
Seega on nutikas telefon üks osa meie elust ja tihtipeale pole tegemist just kõige odavama vidinaga. Et nutitelefon kestaks kaua ja näeks sama kena välja nagu ostmise päeval, tasub soetada telefoni jaoks kaitseklaas või kaitsekile.

Kas lisakaitset ikka läheb vaja?

Kindel vastus on, et jah, kahtlemata läheb. Olgugi, et paljud uued mobiiltelefoni mudelid on väidetavalt nii hea ekraaniga, et kriipsud ja kraapsud sinna peale ei jää, siis paraku see nii alati ei ole. Seda isegi kõige uuema iPhone mudeli puhul. Kui ikka hoida telefoni ja võtmeid ühes taskus ja nii päevast päeva, siis sellele koormusele vannub alla isegi kõige tugevama ekraaniga telefon.
 
Ei ole vahet kas tegemist on Samsungi, Apple, Huawei või mõne muu firma tootega, ekraanikaitse on kahtlemata asjalik investeering telefoniekraani eluea pikendamiseks. Kaitseklaas on kindlasti vajalik nende jaoks, kellel kipub telefon tihti maha kukkuma. Eriti juhtub seda väikeste laste puhul, et asjad ikka pudenevad pisikeste käte vahel välja. Seetõttu on tugev ja kaitsev telefoniklaas emmede-isside ´´must have´´ toode!

Kuidas kaitseklaasi valida?

Kõige peamine on valida klaas või ekraani kile vastavalt oma telefoni mudeli ja tootja järgi. Nii on kindel, et klaas istub telefonile õigesti. Kuigi enamus telefonide poode pakuvad kaitseklaasi vahetamise teenust, saab sellega tegelikult kodus igaüks ise hakkama. Selleks tuleb varuda natukene aega, sest kiirustades klaasi paigaldus ei kipu jääma just kõige kvaliteetsema lõpptulemusega.
 
Kumba eelistada kas klaasi või pigem kilet? Kindlasti soovitame ekraani jaoks klaasi, sest see pakub paremat kaitset teie nutitelefonile. Seda juhul kui telefon peaks kuskile kõvale pinnale maha kukkuma. Loomulikult on kaitsekilel samad ekraani kaitse omadused, kuid klaas pakub siiski tugevamat kaitset. Üldiselt on kaitseklaasi ka ise lihtsam paigaldada, sest mullikesi tekib vähem ning enamjaolt saab need kõik välja siluda. Kaitsekiled on enamasti müügil soodsama hinnaga, kui ekraani kaitseks mõeldud klaasid.
 
Kaitseklaasi paigaldamisel on kõige olulisem, et aluspind oleks puhas. Seal ei tohi olla ühtegi tolmukübekest ega karvakest, sest see jääb hiljem kõik näha. Kaitsekile puhul tekivad ebemete juurde mullikesed, millest on peaaegu võimatu lahti saada. 
 
Mõnikord võib juhtuda, et mõnele mudelile polegi spetsiaalset kaitseklaasi müügil. Sel juhul saab paigaldada ekraanile hüdrogeeli. See sobib suurepäraselt ka nõgusate ekraanidega telefonidele. Paraku pole seda ise kodus kõige lihtsam paigaldada ning seda tasub teha pigem telefonide teeninduses, tagamaks nii parima kvaliteedi.
 
Seega, mõelge kas soovite oma nutika jaoks kaitsvat tugevamat klaasi või pigem kaitsekilet. Tehke valik sõltuvalt oma telefoni mudelist. Neid on müügil  ka kumerate äärtega, millest enamus on mõeldud iPhone jaoks. Muidugi leiab ka täiesti läbipaistvaid kui ka näiteks valgete, mustade ja mõnda teist värvitooni äärtega klaase.
 
Suurima valiku ja parimad kaitseklaasid, kiled ja telefoni kaaned leiad meie e-poest. Tee oma nutitelefon õnnelikuks ja hoolitse tema eest, valides uue kaitseklaasi või kile meie e-poest 1a.ee. Tule tutvu erinevate toodetega ja telli juba täna!