Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Toetatud failid
See parameeter näitab, millist tüüpi seadmeid võib ühendada muusikakeskusega.
Raadiovastuvõtja
See näitab, kas on olemas tuner, mis võimaldab raadiosignaalide vastuvõttu.

Tootegrupis Muusikakeskused ei leitud vasteid

Otsi uuesti

Kuidas valida muusikakeskust?

On tõeline nauding peale pikka ning pingelist tööpäeva jõuda koju ning mõnusa muusika saatel end maha laadida. Muusika on suurepärane viis meeleolu loomiseks ning kvaliteetne audiotehnika on seejuures lahutamatu osa. Selleks, et valida just enda soovidele ja vajadustele vastav tehnika, toome alljärgnevalt välja mõned olulised punktid, mida muusikakeskuse valikul silmas pidada, kuid laias laastus kehtivad samad reeglid, mis tavaliste kaasaskantavate kõlarite või kõrvaklappide puhul. Valik ei pea olema keeruline, seega teeme asja sinu jaoks lihtsamaks!
 
Valiku tegemise protsess algab alati oma soovide ja vajaduste kaardistamisest. Nii saad kindel olla, et raha ilma asjata tuulde ei loobi ja soetad endale kõige sobilikuma mudeli. Heal audiosüsteemil on pea alati mõistlik tasakaal hinna ning pakutavate omaduste vahel, seega tasub esmajärjekorras tähelepanu pöörata:
  • Heli võimsus ja kvaliteet – helivõimsuse puhul kehtib põhimõte, mida suurem võimsus vattides (W), seda parem helikvaliteet. Pole saladus, et odavamate mudelite puhul kasutatakse sageli lihtsamaid akustilisi lahendusi, seega on helikvaliteet sageli tagasihoidlikum kui mõnel keskmisesse hinnaklassi kuuluval mudelil.  Müügil olevate keskuste heli võimsus on seinast seina ulatudes 8W kuni 2000W-i.
  • Liidesed – audiosüsteemidega on võimalik ühendada erinevaid seadmeid kasutades selleks näiteks USB või AUX liideseid. USB liidese abil saate masinat kasutada muusika mängimiseks näiteks kas oma rüperaalist või mobiiltelefonist. Kui aga soovid nautida muusikat uhkes üksinduses, siis otsi välja kõrvaklapid ning ühenda need AUX liidese abil keskusega.  
  • Kõlarid oluline on audiosüsteemi valimisel läbi mõelda, kuhu on plaanis see paigaldada. Sest näiteks väiksemate kõlaritega mudel võib töötada magamistoas suurepäraselt, kuid elutoas võib see tunduda nõrk ja heli kahvatu. Seevastu pole mingit põhjust paigutada pisikesse tuppa liigsuurte kõlarite ja võimsusega audiosüsteemi, sest ka see ei paku head elamust ning naudingut. Lisaks ruumi mõõtmetele mõjutavad helikvaliteeti ka seinad, mööbel, tekstiilid jms. Vaibad ja kardinad näiteks summutavad heli, samas kui tühjad seinad tekitavad kaja.  Üldjoontes võib öelda, et muusikakeskuste kõlarid on tasakaalukamad ning neil ei ole 3D-heliefekti, sest keskus on loodud sobima väga erineva muusika mängimiseks.
  • Lisavõimalused – tänapäeval eelistatakse seadmeid, mis täidavad mitut funktsiooni ühekorraga, seega pole ime, et muusikakeskus on üheaegselt nii raadio, äratuskella kui ka plaadimängija eest. Meie laiast tootevalikust leiad mudeleid, mis lisaks raadiole mängivad ka CD-plaate, kassette ja muusikat SD kaardilt. Kas poleks tore nostalgia eesmärgil välja otsida mõni kassett ja seda siis vanade aegade mälestuseks hea kvaliteediga kuulata.
  • Disain - kindlasti ei tohi tähelepanuta jätta ka ümbritsevat keskkonda, kuhu plaanite uue seadme paigaldada, seega tuleks silmas pidada lisaks funktsionaalsusele ja töökindlusele ka audiosüsteemi välimust – olgu selleks siis minimalistlik ja moderne mudel või stiilipuhas retro. Tõelise muusikagurmaanina aga ei tohiks disain varjutada ootusi seadme tehnilisele võimekusele.
  • Lisafunktsioonid - tänapäevastel muusikakeskustel on kümneid lisavõimalusi - Internetiraadio, äratuskell, WiFi ja USB-ühendus, Bluetooth, ühendusvõimalused teleri ning arvutiga ja veel palju muud. Kasutajamugavust lisavad veel ka LCD ekraanid ning pult, millega on hea distantsil masinat juhtida.
  • Hind – muusikakeskuseid on väga erinevad ja nii leiab igaüks endale sobivas hinnaklassis parima mudeli. Kuna tehnoloogia on pidevas arengus, siis pakutakse sageli hea kvaliteediga audiosüsteeme ka soodsamate hindadega. Siiski tasub eelista tuntud brändide mudeleid, kelle puhul võib kindel olla, et saab usaldada nii odavamaid kui ka kallimaid mudeleid.

 

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Milline on parim muusikakeskus?
Parim muusikakeskus vastab sinu vajadustele ja soovidele. Häid mudeleid leidub kõigi populaarsemate brändide tootevalikus. Vali täpselt selline muusikamängija nagu just Sinule sobib. Enne lõpliku otsuse tegemist uuri ka internetist oma välja valitud toote kohta lisainfot. Loe erinevaid tagasisidesid ja alles seejärel langeta otsus. Ainult nii võid kindel olla, et oled valinud parima masina.
Mida jälgida uut muusikakeskust valides?
Uut muusikakeskust valides pööra tähelepanu märksõnadele nagu:Keskuse suurus, Kõlarite võimsus, Liidesed, Disain, Lisafunktsioonid
Kui võimsate kõlaritega muusikakeskus valida?
Kõlarid vali vastavalt audiosüsteemile seatud ootustest. Kuid kui arvestada näiteks, et keskmise teleri helivõimsus on 10W, siis alates 40W on juba päris hea võimsusega kõlarid. Muidugi leidub ka mudeleid, mille võimsus on 300W või isegi 2000W. Aga kõik oleneb sinu eelistustest!
Milliseid lisafunktsioone muusikakeskusest otsida?
Tänapäevastel süsteemidel on kümneid lisavõimalusi - Internetiraadio, äratuskell, WiFi ja USB-ühendus, Bluetooth, ühendusvõimalused teleriga ja palju muud. Kasutajamugavust lisavad veel ka LCD ekraanid ning pult, millega on hea distantsil masinat juhtida.
Millised on parimad muusikakeskuste tootjad?
Parimad audiosüsteemid sellistelt tuntud ja tunnustatud tootjatelt nagu Sencor, LG, Panasonic, Sony, Thomson, Philips ja Blaupunkt.