Kuidas osta?

KUIDAS MA SAAN TELLIDA KAUPA WWW.1A.EE-st?

1) KODULEHEKÜLG - mugav, kiire ja usaldusväärne ostukeskkond.:

  • TELLIMUS – Lisage sobivad tooted ostukorvi. Ostukorvis saate teha muudatusi oma tellimuses (muuta kogust, eemaldada toodet jne). Kui kõik on Teile sobilik, siis vajutage nupule „Edasi“.  Seal saate valida, kas soovite siseneda registreeritud kasutajana või ilma. Kui olete valinud sobiva, vajutage „Sisene“ või „Edasi“ nupule. Seejärel sisestage oma kontaktandmed ja tarne andmed (kuupäev, kellaaeg, aadress). Klõpsake „Edasi“ ja te saate valida endale sobiva makseviisi. Järgnevalt lehelt tuleb valida sobiv makseviis ja kui see on valitud tuleb uuesti vajutada nupule „Edasi“. Kui kõik andmed on õiged ja soovite kaupa tellida tuleb järgmisena vajutada nupule „Telli“ ning teie tellimus ongi edastatud meie töötajatele.
  • KINNITUS – Kohe, kui olete tellimuse lõpetanud, saadame meie teile e-maili kinnitamaks, et oleme teie tellimuse kätte saanud.
  • TARNE – Kaubad tarnitakse teieni 3-10 tööpäeva jooksul, sõltuvalt makse- ja tarnetingimustest.

2) E-POST – Saate kirjutada meile küsimusi toodete kohta.

3) TELEFON – Võite küsida infot tellimise kohta helistades 6652770 või 6652771.*MAKSEVÕIMALUSED:

1) RAHA – Sularahas saate tasuda meie väljastuspunktis või kullerile.  Kui tasute sularahas kullerile siis lisandub transporditasule veel 2.50 EURi
2) ÜLEKANNE – Saate tasuda arve ülekandega (nii füüsilise kui ka juriidilise isikuna). Tellimuse käsitlemine võtab kauem aega.
3) LIISING – Kui kohe pole vajalikku summat koos, saate kasutada meie liisingu võimalust.
4) Kaardimakse – Kaardimakse võimalus väljastuspunktis.
Internetis krediitkaardiga maksmine - makse jaoks on vajalik sisestada kaardi andmed. Kui pank kinnitab makse, siis broneeritakse antud summa ja saadetakse automaatsele täitmisele.


Me mõistame, et aeg on raha, seetõttu oleme võtnud oma partneriks ühe suurima kullerfirma-DPD, kes tarnib meie klientidele kaupa alati esimesel võimalusel. Kui toode on laos, saadame selle välja koheselt!
Üles